0

Fenelon o tym też pisałem ;)

0

O Boże... To może od razu porównajmy Valdesa z Ronaldo i popatrzmy na statystyki. Porównanie dotyczy piłkarzy środka pola, a ty o nich wyjeżdżasz.

0

Valencia jest w gazie. Stawiam na nich.

0

Szczerze? Niech tylko Martinez zacznie regularnie stawiać na Deulofeu i już skończy się zazdrość. Przed kontuzją zaczynał grać świetnie, jednak uraz wykluczył go w momencie. w którym powoli stawał się członkiem pierwszego zespołu. Musi od nowa odbudowywać zaufanie trenera.

0

I nagle Modric stał się defensywnym pomocnikiem. Jak ja kocham frustrację białych na tej stronie. ;)

0

Dokładnie o tym samym pisałem kilka meczów temu. Zawsze jak to napisałem, to nikt się nie odezwał z szanownej redakcji. Po cichu liczę, że wejdzie to razem z nową wersją strony.

0

No pewnie, ale czyja to wina, że Isco ma wahania formy większe niż Alexis w poprzednim sezonie? Na początku sezonu wszyscy twoi koledzy z rm.pl uważali go za drugiego najlepszego zawodnika drużyny, a teraz płaczesz, że siedzi na ławce. To samo było z Casemiro, którego uważaliście za lepszego od Sergio. Prawda jest taka, że Cesc ma dużo lepsze statystyki, niż wszyscy środkowi pomocnicy Realu razem wzięci.

0

Spóźniłem się ;)

0

Spójrz jeszcze raz.

0

Oglądał ktoś mecz Celty? Jak grał Rafa?

0

Ale jakoś dziwnym przypadkiem Barca jest 3 pod względem ilości wychowanków grających w najlepszych ligach europejskich. Real Jest daleko w tyle. A Mata, Eto'o, Soldado... nie mogą się równać z VV, Pique, Puyolem, Albą, Sergio, Xavim, Iniestą, Fabregasem, Leo, Pedro... Za parę lat w miejsce Xaviego wejdzie Rafa, Puyola - Bartra i Bagnack, Iniesty - Denis, Pedro - Deulofeu... I dalej będzie gadka o "złotym pokoleniu".

0

Może Adriano zagra na prawej a Alba na lewej?

0

Jak Dinho kiedyś :)

0

A nie wyrównany? :)

0

Idealnym rozwiązaniem byłby remis punktowy :D Także uwielbiam Japończyka, ten jego lot, coś wspaniałego! Sympatyczny człowiek. Może powalczą o złoto w konkursie drużynowym? :)

0

To po co ludzie piszą o meczu, skoro mają telewizory, internety i inne cuda techniki? Kamil dokonał tego o czym Małysz może tylko pomarzyć. Zrozum to, Polska w dzisiejszym dniu zdobyła pierwszy raz w historii zimowych igrzysk 2 złote medale w jeden dzień. To jest powód do radości.

0

Już remis... :/

0

Goool Barca B! Denis Suarez!

0

Świetnie to określiłeś. Dawno nie słyszałem tak genialnego komentarza w TVP. Fajny komentator też jest w skokach, jak Stoch został mistrzem świata, lub nawet w minioną niedzielę jak znokautował rywali.

0

Asystowali Gabi i Garcia. ;)

0

Skoro jest strażakiem to wódka jest jak najbardziej na miejscu. ;)

0

Przecież składy są znane zawsze maksymalnie godzinę przed meczem. ;)

0

Messi jest w stanie wyprzedzić dziś nie tylko Di Stefano, ale także i Raula. Liczę na dobry mecz i wysokie zwycięstwo.

0

Tak nie na temat. Genialnie to wygląda. ;)
http://fangol.pl/view/38900/znajdz-5-roznic

0

Zna ktoś aktualnie najlepszych strzelców PK?

0

Czyli jak będzie 4 pomocników, to Messi nie będzie musiał tyle się cofać do pomocy, żeby rozgrywać akcje. Tata postawił na pełną kontrolę meczu i jak najbardziej się z tą decyzją zgadzam.

0

Rafa ostatnio szaleje w Celcie. Bilbao także za bardzo nie dał pograć. Będzie świetnym wzmocnieniem składu nie tylko pod względem umiejętności, ale także waleczności.
Bardzo dobrze w rezerwach spisuje się Denis. Jeśli to prawda, że w po sezonie musi dołączyć do pierwszej drużyny, to dobrym wyjściem byłoby wypożyczenie go do PD jak Rafę, nawet do Celty. Styl gry podobny do tego Barcelony i wróciłby na "stare śmieci".
Do wzmocnienia środka obrony myślę, że nadawałby się Laporte. Bardzo dobrze dowodzi obroną Atletic. Dobrym kandydatem również mógłby być Bentatia, albo Miranda, lecz o tego byłoby bardzo ciężko.
Wzmocnienia wymaga prawa obrona. Alves pewnie po sezonie odejdzie, a Montoyi przyda się konkurencja. Tutaj ciężko wymienić kogoś sensownego, jednak najbardziej odpowiadałby mi Danilo.

0

Bernard jest świetny. Co jak co, ale Brazylia ma obecnie najszerszą kadrę na świecie. Śmiało można by ułożyć drugi skład z tych niepowołanych, jak Diego Alvses, Adriano, Marquinhos, Miranda, Sandro, Lucas, Rafa, Coutinho, Ronaldinho, Teixeira...

0

Będzie Pato i Fred z ligi brazylijskiej ;)

0

Nawet najlepsi czasami muszą odpocząć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?