BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W meczu niech dostanie około 30 minut. Podobnie jak Leo, niech będzie stopniowo wprowadzany do składu.
Jeśli chodzi o obsadę '9', to myślę, że lepiej tam by się sprawdził Nieto, a na skrzydle Suarez. Chyba, że zagra Joan Roman, to wtedy Denis cofnięty do środka pola.
0
Donie
Dla mnie ta passa może trwać wiecznie hehe :D
0
Bilans bramkowy to nie to samo co strzelone bramki. W bilansie liczy się różnicę strzelonych i straconych goli.
0
Wszystko fajnie, ale te wykrzykniki mógłbyś sobie darować ;)
0
Rozłożone na 30 lat...
0
Ja jestem za nowym stadionem. Co prawda z ekonomicznego punktu widzenia, wyjdzie taniej, ale na krótką metę. Po jakimś czasie będzie ten sam dylemat. Mamy genialną szkółkę, z której będzie trzeba czerpać jak najwięcej piłkarzy, żeby odczuć w jak najmniejszym stopniu koszty stadionu.
0
Oby ta skuteczność utrzymała się jak najdłużej. ;)
0
Tylko po co nam on? W szkółce aż kipi od piłkarzy ofensywnych, w dodatku po sezonie prawdopodobnie wracają Rafinha i Deulofeu. Przed Tatą czeka w przyszłości ciężkie zadanie, żeby sprawiedliwie dzielić minuty wszystkim graczom.
0
No Munir ostatnio się rozstrzelał. Szkoda by było, jakby odszedł.
0
Po cichu liczyłem, że szansę na debiut dostanie Suarez, ponieważ kontuzję ma Iniesta, a Cesc i Roberto ostatnio grają zawsze, ale powołanie Kameruńczyka, jest również na duży plus. Więc skoro Dongou jest powołany to fajnie by było jakby dostał chociaż 20 minut, bo jeżeli ma przesiedzieć na ławce cały mecz, to już lepiej jakby zagrał ważny mecz z kolegami z rezerw.
Wobec kartek Alvesa, Montoya będzie zbierać kolejne cenne minuty.
Liczę na podobną grę, jak w pierwszym ligowym meczu tego sezonu, mimo iż będzie ciężko powtórzyć ten wynik, bo gramy na wyjeździe. ;)
0
Barcelona kiedy jeszcze nie miała reklamy na koszulce, to mogła wynegocjować ogromną umowę sponsorską z Arabami, na pewno wyższą niż te 30M rocznie. Teraz za za około 11M rocznie zmienić nazwę stadionu? Już wystarczy, że na trybunach mają Quatar.
0
Liczę na grę taką jak w pierwszym meczu, albo i lepszą ;) Po pewne zwycięstwo i awans do następnej rundy ;)
0
Ja liczę, że wszyscy pokarzą klasę ;)
0
Jak oglądałem mecze RSSS i Bilbao, to Inigo w chwili obecnej nie ma startu do Laporte. Francuz jest filarem defensywy Basków, co pokazał m.in. w meczu z Barcą.
0
Bardzo fajny skład. ;)
0
11 jest, jest 3 obrońców. ;)
0
Stoper bardzo dobry, tyko cena trochę wysoka. Za ok. 10M mógłby przyjść.
0
Takie małe podsumowanie gry Bartry w tym sezonie.
0
Wiązałem z nimi spore nadzieje. Zwłaszcza z Tello który w poprzednim sezonie grał świetnie, robił ogromny progres. Ja nie widzę dla nich miejsca w drużynie. Najlepszym rozwiązaniem dla nich byłby definitywny transfer, ponieważ w przyszłym klubie byliby traktowani poważniej.
A do tych co piszą, że za kila lat będziemy ich odkupywać za grube miliony. Oni w tym roku skończą 23 lata. Serio uważacie, że zrobią aż taki kapitalny progres?
0
Świetna wiadomość! Idealny prezent na 23 urodziny. ;)
0
Można powiedzieć, jednak od meczu z Realem widać spory postęp. Świetny mecz z Atletico i Levante oraz wpadka z Celtą, w której rządzi nie kto inny jak Rafinha ;)
0
Szkoda, że nie ma w największym objawieniu Marca Bartry. Co prawda, do najlepszych obrońców jeszcze mu brakuje, ale do "3" powinien się załapać. Jeśli chodzi o najlepszy transfer. Neymar na równi z Bale? Ok, może jestem trochę stronniczy, ale od transferu za ponad 90M€ wymaga się więcej. Często był niewidoczny. Statystyki go bronią, ale GD pokazały, kto zasługuje bardziej na to miano. Drugie i 3 miejsce według mnie to Gio i Carlos Bacca. Wszystko o nich jest świetnie napisane w artykule. ; )
Mam cichą nadzieją, że Celta, Betis i Rayo utrzymają się w lidze. grają naprawdę przyjemną dla oka piłkę, byłaby to z pewnością spora strata ligi w pod względem atrakcyjności.
Genialny artykuł, brawo! :)
0
Ten PO to Manquillo. ;)
0
Jeśli już chodzi o zdjęcia... ;)
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p75x225/1453350_242174559285942_1596547024_n.jpg
Mimo wszystko w tym roku był najlepszy, wielkie gratulacje ;)
0
Jeśli otrzymają 12M to będzie świetny interes. Mimo wszystko, szkoda, że odchodzi.
0
Chodzi chyba o to, że jeśli regularnie gra w rezerwach to klauzula wzrasta do 12M€.
0
Jak się one nazywają? Chętnie spojrzałbym ale mam CP.
0
Oby w tym roku to się nie sprawdziło, bo co jak co, ale Ronaldo już nieźle odjechał Leo. Ale dla Messiego nie ma rzeczy niemożliwych. ;)
0
Ciekawe dlaczego już drugi rok z rzędu, nie ma w jedenastce roku piłkarza z najlepszej ligi świata... ;)
0
CO jak co ale garniak Leo mi się bardzo podoba ;)