BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chelsea potrafiła na niezłym farcie wygrać to i może im się udać, niestety...
0
I pomyśleć że Barca chciała Guaitę...
0
Ale oni świetnie teraz grają.
0
Gdyby Valencia grała tak przez cały sezon, to pewnie byłaby tuż za Atletico i Realem.
0
Musi ;)
0
Ja na końcu ligi chcę zobaczyć mecz Barca-Atletico decydujący o zdobyciu ligi ;)
0
Mój błąd, dzięki :D
0
A może Moreno-Bartra-Martinez-Azpiliqueta? :D
0
Nieokiełznany Bernad hehe :D
0
Bernad dziś ładnie ich wozi, a Parejo ładnie rozgrywa.
0
Jeszcze niech Jonas z Bernadem coś skleją na 3-2 i będzie pięknie!
0
Rudy uwielbiam cię!
0
Valencia może powalczyć z Realem.
0
Alves ma więcej głosów od Alby hehe :)
0
Wiedziałem go w przerwie meczu. Musiałem zobaczyć ten płacz hehe :)
0
Który to już mecz co przez kilkanaście minut przeciwnik robi nas jak chce i najczęściej nabija nam gola? Tata ma nad czym popracować w święta.
Teraz wszyscy trzymamy kciuki za Nietoperzy!
0
Alexis prawie :/
0
WuwUVeB
To jeszcze Dongou hehe :D
0
Cesc wolej z 4 metrów i karny. Karnego wywalczył Pedrito po fajnej akcji Fabsa ;)
0
Oby jeszcze Dongou wszedł :)
0
Jeszcze 15 minut i według statystyki meczów na wyjeździe z Getafe, mamy mistrza!
0
Fabs jeszcze jeden! Jeszcze jeden!
0
Fabs z Pedro zniszczyli Getafe :D
0
hohohho karny :D
0
Fabs gol i asysta, Pedro asysta i hat-trick! Wrzutki Pedro>wrzutki Alvesa. :D
0
Alves proszę, nie rób już tego...
0
Jak uważacie ZM Alves czy Roberto? :D
0
niektórzy * ;)
0
Niektóży już piszę, że Pedro jest co najmiej klasę lepszy od Balea :D
0
Mógłby ktoś podesłać link do sprawnej transmisji? Bo active mi eksplodowało podobnie jak pl-sport. ;)