0

Chelsea potrafiła na niezłym farcie wygrać to i może im się udać, niestety...

0

I pomyśleć że Barca chciała Guaitę...

0

Ale oni świetnie teraz grają.

0

Gdyby Valencia grała tak przez cały sezon, to pewnie byłaby tuż za Atletico i Realem.

0

Musi ;)

0

Ja na końcu ligi chcę zobaczyć mecz Barca-Atletico decydujący o zdobyciu ligi ;)

0

Mój błąd, dzięki :D

0

A może Moreno-Bartra-Martinez-Azpiliqueta? :D

0

Nieokiełznany Bernad hehe :D

0

Bernad dziś ładnie ich wozi, a Parejo ładnie rozgrywa.

0

Jeszcze niech Jonas z Bernadem coś skleją na 3-2 i będzie pięknie!

0

Rudy uwielbiam cię!

0

Valencia może powalczyć z Realem.

0

Alves ma więcej głosów od Alby hehe :)

0

Wiedziałem go w przerwie meczu. Musiałem zobaczyć ten płacz hehe :)

0

Który to już mecz co przez kilkanaście minut przeciwnik robi nas jak chce i najczęściej nabija nam gola? Tata ma nad czym popracować w święta.

Teraz wszyscy trzymamy kciuki za Nietoperzy!

0

Alexis prawie :/

0

WuwUVeB
To jeszcze Dongou hehe :D

0

Cesc wolej z 4 metrów i karny. Karnego wywalczył Pedrito po fajnej akcji Fabsa ;)

0

Oby jeszcze Dongou wszedł :)

0

Jeszcze 15 minut i według statystyki meczów na wyjeździe z Getafe, mamy mistrza!

0

Fabs jeszcze jeden! Jeszcze jeden!

0

Fabs z Pedro zniszczyli Getafe :D

0

hohohho karny :D

0

Fabs gol i asysta, Pedro asysta i hat-trick! Wrzutki Pedro>wrzutki Alvesa. :D

0

Alves proszę, nie rób już tego...

0

Jak uważacie ZM Alves czy Roberto? :D

0

niektórzy * ;)

0

Niektóży już piszę, że Pedro jest co najmiej klasę lepszy od Balea :D

0

Mógłby ktoś podesłać link do sprawnej transmisji? Bo active mi eksplodowało podobnie jak pl-sport. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?