0

Gabi dopiero 4 kartka.

0

Godin 1-1. Taki wynik może być .

0

Mam takie życzenie noworoczne. hehe ;)

0

I teraz jeszcze Gabi! Hehe :D

0

Wyczytałem na stronie Atletico, że zagrożeni absencją są Filipe, Koke, Gabi, Juanfran, Arda Turan i Raúl García. Niech się z malagą wykartkują ;)

0

Łooo, prawie 2 było :D

0

Atletico nie wie co się dzieje ;)

0

Ale szalona końcówka. Najpierw rezerwy straciły gola, żeby w 92 minucie wyrównał Bedia. Szkoda, że nie udało się zdobyć kompletu punktów. Castilla ma już tylko 3 punkty straty do nas, i odrywa się od dołu tabeli ;)

0

On jest genialny! Kolejny rajd. Teraz ograł chyba 5 przeciwników. Jak on trzyma się na nogach... Widać w nim braki doświadczenia, ale ma ogromny potencjał.

0

Ale rajd Adamy :O piękna asysta by była...

0

Oby Barca B coś strzeliła, mają szanse awansować na 10 miejsce. Jeszcze ponad 15 minut, oby!

0

0

Rezerwy 1-1. Około 8 minut temu Sanabria wyrównał. Szkoda, że odchodzi. Ostatnio dość regularnie strzela.

0

Nie byłaby to zła opcja dla Atleti. Z drugiej strony, mógłby sobie nie poradzić jako lider drużyny.

0

Moim zdaniem żaden piłkarz, nawet najlepszy, nie powinien w ten sposób wypowiadać się o swoim pracodawcy w taki sposób jak Messi. Nikt nie może być ponad klub. Nikt z nas nie wie o co chodzi w tym konflikcie. Z jednej strony Faus powiedział, że na razie za wcześnie na nową umowę dla Leo, z drugiej strony Messi powiedział, że nie oczekuje podwyżki. Więc o co chodzi? W każdym innym klubie zawodnik za takie coś poniósłby konsekwencje, tylko nie u nas. Nawet zwykłe przeprosiny mogły by być. Uwielbiam Leo, ale jeśli ma coś do niego, to niech załatwi to publicznie, nie w mediach.

0

Gra w sumie dobrze, szkoda tylko, że wyniki tego nie odzwierciedlają.

0

A Pique to on szansy nie dał?

0

Tak poza tematem :D haha

0

Belgia przede wszystkim nie ma zgrania. To tak jakby porównać kadrę Polski za Fornalika do tej Benchakera czy jeszcze wcześniej. Teraz potencjał kadry jest dużo większy niż wcześniej, ale nie ma tej motywacji, czy zgrania. Tamta kadra bez żadnych gwiazd potrafiła niemal bezproblemowo przejść eliminacje euro, dwukrotnie zatrzymując Portugalię.

0

Busi musi grać na DM. Bez niego w pomocy gra Barcy wygląda dużo gorzej.

0

Atletico też straciło i co z tego? Jak na razie oni prezentują się od was dużo lepiej. Poza tym, czy przypadkiem Real nie ma prawie dwa razy więcej straconych goli od Barcy w lidze? ;) Kolejny prowokator...

0

Jeśli chodzi o zimowy transfer, to ewentualnie takiego zawodnika, który będzie mógł grać w LM. Barca interesowała się Musacchio już chyba w sezonie 11/12. Luiz zdecydowanie lepiej gra na DM, lub kiedy ma obok siebie prawdziwego obrońcę jak Silva. Moim zdaniem zrobiliśmy błąd nie sprowadzając Marquinhosa przed sezonem. Coś mi się o uszy obiło, że był chyba wybrany do najlepszej '11' fazy grupowej LM.

0

Nawet mi nie pisz o Hummelsie. Przed kontuzją grał w kratkę, a po kontuzji nie wiadomo jak będzie. Taki drugi Pique.

0

Neymar ma w tym momencie lepsze statystyki niż Alexis, Pedro czy Villa na końcu ubiegłego. Jeśli wróci Messi to z pewnością będzie więcej asystować i będzie dostawać więcej dogodnych piłek do strzelania goli. Świetnie wkomponował się w zespół.

0

Zauważyliście, że za Taty wystrzelili z formą Cesc, Bartra, Valdes, Alexis i teraz jakby powoli wracali do najlepszej dyspozycji Xavi, Pedro i Pique? Co prawda Fabs, Sanchez i Victor potrafili zagrać dobrze za Tito, jednak grali bardzo nierówno. Cieszy zwycięstwo w tak ważnym meczu. ;)

0

Tyle jest pokazane, bo chyba tylko taka część treningu jest dostępna dla mediów. ;)

0

Jeśli wygramy ten dwumecz to nie będę się bać nawet Bayernu. Moim zdaniem MC to aktualnie ścisła czołówka europejska.

0

2 bramkarz nam wyleciał ze składu... :D

0

Najcięższy możliwy rywal, na jaki tylko mogliśmy trafić. Zapowiada się świetny dwumecz. Obie drużyny szanują piłkę, gdy potrzeba potrafią wyprowadzić zabójczą kontrę i grają techniczną miłą dla oka piłkę. Jedna i druga ekipa ma graczy za absolutnego topu, jak Messi, Neymar, Fabregas, Iniesta, czy Busi lub Kompany, Yaya, Silva, Aguero z City. Anglicy grają świetnie na własnym stadionie. Pokonali zdecydowanie Arsenal, MU czy Tottenham. W LM zdołali pokonać Bayern na wyjeździe. NIe mogą doczekać się meczu!

0

Czyścił wszystko aż miło. Również go lubię. Dziwne, że nie dostaje powołań do kadry, zasługuje na to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?