0

Busi jaka strata :O

0

Skład jak zawsze zgodny z przewidywaniami. W razie jakby coś się nie układało, mamy na ławce Leo i Neya którzy potrafią zmienić losy meczu.

Poza tematem:
Rafinha właśnie zdobył asystę przeciwko Valencii, brawo!

0

Nie mam nic przeciwko powtórce z sezonu 06/07. ;)

0

Pierwszy raz od bardzo dawna, mamy taki problem bogactwa w ataku. Z Jednej strony atak Pedro-Cesc-Alexis funkcjonował bardzo dobrze, z drugiej strony Leo i Ney na ławce? I jeśli Leo i Ney by zagrali od początku to kto w tedy z nimi? Pedro świetnie sobie radzi na lewej flance, a jak będzie na lewej? Przekonamy się o tym za niespełna 10h!

0

Na ławce chyba.. Za dużo konkurencja.

0

Ma ogromny talent. Bardzo może poprawić jakość gry rezerw, nie tylko w obronie, ale także w ataku. Jedna z największych pereł z młodzieżowych sekcji klubu, według mnie.

0

Puyol? Nie żartuj...

0

No i oczywiście z tej ankiety można by wywnioskować kto był najlepszy na boisku, z pośród ankietowanych.

0

W wiadomościach to widziałem. Masakra... Mógł być jednym z głównych kandydatów do złota na igrzyskach, a tu takie coś.

0

Widzę, że dużo osób nie zgadza się z ocenami. Kiedyś już o tym pisałem, ale powtórzę. Moim zdaniem fajnym pomysłem byłoby zamiast ankiety na najlepszego gracza, wprowadzić tabelą z wszystkimi uczestniczącymi w danym meczu piłkarzami i do każdego z nich można byłoby wybrać ocenę według swojego gustu. i wtedy, każdy uczestnik meczu dostałby dwie oceny, jedną ode redakcji, drugą od użytkowników fcbarca.com. Nie wiem ile potrzeba czasu i pracy poświęcić na stworzenie tego, bo po prostu się nie znam, ale myślę, że to by w wysoki sposób podniosło by poziom tej strony. Na pewno nie byłoby tylu złośliwych komentarzy pod tego typu artykułami. A często tak jest, że nawet jak spora grupa ludzi żąda zmiany oceny, to jest to olewane lub jest zmieniona o max. 0,5. Co o tym sądzicie?

0

To jest w pewnym sensie legenda tej strony. Datę dostania bana i założenia konta przez tego geniusza powinno umieścić się w kalendarium tej strony. Nie ma chyba użytkownika na tej stronie, który cieszyłby się taką popularnością i już raczej nie będzie. :)

0

Pedro zagrał bardzo dobry mecz. Mi się bardzo podobał środowego wieczoru.

0

http://olemagazyn.pl/jak-ugryzc-40-milionow-euro-poleca-sandro-rosell/

Ktoś pisał kiedyś o artykule twierdzącym że Sandro przywłaszczył sobie te 40M, ale nie mógł go znaleźć. Wydaje mi się że jest to on. Jak się potem okazało w dokumentach z transferu Neymara nic złego nie było. ;)

0

A myślałem, że na koniec kariery odejdzie do Newell's ;)

0

Kuba
Mi komputer wysiadł w święta na ponad tydzień, a że nie mam innego dostępu do internetu... Nie chciałbym tego powtarzać. ;)

0

Widać było po wejściu Messiego jak bardzo zaczęto grać na niego, mimo iż były lepsze rozwiązania. Z drugiej strony, dzięki temu nabierze większej pewności siebie. Bardzo fajny i przyjemny mecz.

0

Tylko tam mało który napastnik staje się gwiazdą, a o to chyba przede wszystkim mu chodzi w dalszej części kariery.

0

Gorszej ligi chyba już nie mógł wybrać. Zdecydowanie najtrudniejsza dla napastników.

0

Tyle szumu, że podrapał się po jajach? Co za idiota to wymyślił...

0

W "Sporcie" w TVP 1 jednocześnie pokazali bramkę Leo i Diego. Świetnie to wtedy wyglądało. Pamiętam to do dziś:D

0

To kiedy w takim razie zakończy się sezon? Przerwa między jednym a drugim sezonem będzie maksymalne 2-3 tygodnie, skoro mundial aż dwa miechy. Nikt tego nie wytrzyma. Ale najgorsze jest to, jakie będą emocje podczas oglądania MŚ w zimę? Po co wybrali tych arabów skorą są tam warunki jakie są?

0

Ale szkoda tej akcji. A Feghouli bardzo ładnie się przedostał.

0

Może Mirande kupimy do nas na "9"? Pięknie uderzył heheh :D

0

Guaita... i pomyśleć, że gazety łączyły go z Barcą.

0

Tak ;)

0

Ja tam tęsknie za Mikim :( hehe

0

Nie wiedziałem, dzięki. ;) Mnie zastanawiało czemu On nie dostaje żadnych dobrych piłek. Doszedłem do wniosku, że on po prostu nie wychodzi na pozycje. Przydałby się koś żywszy.

0

Bernat strasznie mi przypomina Albę. Świetny jest, podobnie jak Fede. A za Postigę mógłby wejść Pabon, Paco lub Jonas, byleby to drewno już nie grało...

0

Mój znajomy niedługo depreche przez Moyesa będzie mieć... hehe. Nie ciekawa sytuacja w jest MU.

0

To już nawet Jagoda z NC+ lepiej komentuje. Temu gościowi z TVP mogli chociaż jeszcze kogoś dać, może lepiej by to brzmiało...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?