0

Valencia mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła, grają dużą agresją, po każdej stracie natychmiast starają się ją odebrać. Fede gra fajnie podobnie jak Bernart i Fuego. Fajnie by było jakby strzelili coś. A TVP może się wstydzić takiego komentatora. Emocje jak na grzybach w lesie w którym 2 tygodnie nie padało...

0

Fajny duet jest w Sociedad: Griezmann i Vela. Oby jak najdłużej zostali w Sam Sebastian.

0

I oby Celta też się utrzymała. Grają również fajnie. Podoba mi się też w tym klubie to, że LE stawia na młodych.

0

To może taż pobudzić do działania Messiego. Z Elche mimo iż prosił Martino nie zagrał, co przed Tatą byłoby chyba nie do pomyślenia. ;)

0

Świetny trener. Oby takich więcej w La Liga.

0

No z Villarrealem zawalił bramkę, następny mecz zbytnio udany nie był. Po prostu wcześniej grał rewelacyjnie, teraz dobrze.

0

Czytałem kiedyś artykuł o tym, że chcieli go wypożyczyć. Więc jeśli byłoby € dlaczego go nie odzyskać? :) A Valencii przydałby się taki pomocnik.

0

Marc jakby lekka zniżka formy. Oby jak najszybciej wrócił do dawnej dyspozycji.

0

Ja mam dwie ciekawostki:
Xavi strzelał w tym sezonie 2 karne- żadnego z nich nie strzelił
Tata w każdym meczu wystawił inną jedenastkę. ;)

0

Szkoda remisu. Fany mecz Dongou i Suareza oraz dobra zmiana Traore.

0

Jeśli Singapurczyk, Chińczyk czy ktoś inny przejmie Valencię to tam by idealnie pasował. U nas jest za duży tłok na jego pozycji.

0

Może Danilo z Porto?

0

Maciek Kot!

0

kiedyś było pytanie "gdzie jest piasek?" o na tablicy pojawiło się że w serialu złotopolscy. hehe :D Ale to już było kilka ładnych lat temu, także mogę tego nie pamiętać dobrze. ;)

0

Oby tak dalej. Może wiecie czemu nie bramce nie grał Ondoa? Jakiś, rotacja czy po prostu przegrał miejsce z Jose?

0

O Celcie można powiedzieć, że grają pięknie jak zawsze i przegrywają jak zawsze. Grają naprawdę fajną piłkę, podobną do Barcy. Tylko często u nich wychodzi niedoświadczenie 1 składu. Mają świetną młodzież, w przyszłości będą mieli tego owoce, jeśli utrzymają się w Premiera.

0

A w ataku mamy podobną sytuację do tej z sezonu 07/08. Czterech świetnych napastników Ronaldinho, Messi, Henry, Eto'o, a teraz Messi, Neymar, Alexis Pedro. Tylko wtedy z formą było trochę gorzej niż teraz.

0

Podoba mi się ta zdrowa rywalizacja za Taty. Dzięki niej wystrzelił nam Bartra, powoli zaczyna sobie radzić Montoya, Jest większa rotacja między pomocnikami, co owocuje kapitalną formą Cesca i eksplozja formy Pedro i Alexisa. Oby tak dalej!

0

Oby został, ma ogromny talent. Oby był w przyszłości wielką '9' Barcelony!

0

Hiszpania w kryzysie a oni prawie co mecz wynoszą piłki. ;)

0

Fany mecz pierwszej drużyny. Oby rezerwy również tak wysoko wygrali. Jak na razie 1-0 po golu Suareza. ;)

0

Busi dziś pauzuje za kartki.

0

Fajnie by było jakby został chociaż na jeszcze jeden sezon, a w jego miejsce przyszedłby ktoś cantery.

0

Ten mecz trzeba wygrać, bo strefa spadkowa się zbliża.

0

Można im tylko pozazdrościć ;)

0

Chyba jego rodzice są Malijczykami, ale urodził się w Barcelonie.

0

Ja Deulofeu dałbym jeszcze jeden rok wypożyczenia. Dopiero co zaczyna odgrywać kluczową rolę w zespole. Jeszcze jeden rok dobrze by mu zrobił.

0

MU mogą niestety zaoferować kilku krotność jego pensji...

0

Shadow
No nie wiem czy Atleti by tego nie odczuło. Villa marnuje mimo wszystko sporo sytuacji, a sam ma problem coś stworzyć, w przeciwieństwie do Diego. Atleti ma przed sobą wielką przyszłość, ale nie może się wyprzedać. Środek pola Gilavogui, Saul, Koke, Torres za 3, 4 lata może być na poziomie obecnego pomocy obecnego City, piszę całkiem poważnie. Na niemal każdą pozycję mają młodego następcę. Świetną pakę stworzył Cholo.

0

Hiszpania ma również kłopot bogactwa ale obrona... Pique, Ramos, Arbeloa... Pewnie Polska by im nawet strzeliła. hehe :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?