BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valencia mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła, grają dużą agresją, po każdej stracie natychmiast starają się ją odebrać. Fede gra fajnie podobnie jak Bernart i Fuego. Fajnie by było jakby strzelili coś. A TVP może się wstydzić takiego komentatora. Emocje jak na grzybach w lesie w którym 2 tygodnie nie padało...
0
Fajny duet jest w Sociedad: Griezmann i Vela. Oby jak najdłużej zostali w Sam Sebastian.
0
I oby Celta też się utrzymała. Grają również fajnie. Podoba mi się też w tym klubie to, że LE stawia na młodych.
0
To może taż pobudzić do działania Messiego. Z Elche mimo iż prosił Martino nie zagrał, co przed Tatą byłoby chyba nie do pomyślenia. ;)
0
Świetny trener. Oby takich więcej w La Liga.
0
No z Villarrealem zawalił bramkę, następny mecz zbytnio udany nie był. Po prostu wcześniej grał rewelacyjnie, teraz dobrze.
0
Czytałem kiedyś artykuł o tym, że chcieli go wypożyczyć. Więc jeśli byłoby € dlaczego go nie odzyskać? :) A Valencii przydałby się taki pomocnik.
0
Marc jakby lekka zniżka formy. Oby jak najszybciej wrócił do dawnej dyspozycji.
0
Ja mam dwie ciekawostki:
Xavi strzelał w tym sezonie 2 karne- żadnego z nich nie strzelił
Tata w każdym meczu wystawił inną jedenastkę. ;)
0
Szkoda remisu. Fany mecz Dongou i Suareza oraz dobra zmiana Traore.
0
Jeśli Singapurczyk, Chińczyk czy ktoś inny przejmie Valencię to tam by idealnie pasował. U nas jest za duży tłok na jego pozycji.
0
Może Danilo z Porto?
0
Maciek Kot!
0
kiedyś było pytanie "gdzie jest piasek?" o na tablicy pojawiło się że w serialu złotopolscy. hehe :D Ale to już było kilka ładnych lat temu, także mogę tego nie pamiętać dobrze. ;)
0
Oby tak dalej. Może wiecie czemu nie bramce nie grał Ondoa? Jakiś, rotacja czy po prostu przegrał miejsce z Jose?
0
O Celcie można powiedzieć, że grają pięknie jak zawsze i przegrywają jak zawsze. Grają naprawdę fajną piłkę, podobną do Barcy. Tylko często u nich wychodzi niedoświadczenie 1 składu. Mają świetną młodzież, w przyszłości będą mieli tego owoce, jeśli utrzymają się w Premiera.
0
A w ataku mamy podobną sytuację do tej z sezonu 07/08. Czterech świetnych napastników Ronaldinho, Messi, Henry, Eto'o, a teraz Messi, Neymar, Alexis Pedro. Tylko wtedy z formą było trochę gorzej niż teraz.
0
Podoba mi się ta zdrowa rywalizacja za Taty. Dzięki niej wystrzelił nam Bartra, powoli zaczyna sobie radzić Montoya, Jest większa rotacja między pomocnikami, co owocuje kapitalną formą Cesca i eksplozja formy Pedro i Alexisa. Oby tak dalej!
0
Oby został, ma ogromny talent. Oby był w przyszłości wielką '9' Barcelony!
0
Hiszpania w kryzysie a oni prawie co mecz wynoszą piłki. ;)
0
Fany mecz pierwszej drużyny. Oby rezerwy również tak wysoko wygrali. Jak na razie 1-0 po golu Suareza. ;)
0
Busi dziś pauzuje za kartki.
0
Fajnie by było jakby został chociaż na jeszcze jeden sezon, a w jego miejsce przyszedłby ktoś cantery.
0
Ten mecz trzeba wygrać, bo strefa spadkowa się zbliża.
0
Można im tylko pozazdrościć ;)
0
Chyba jego rodzice są Malijczykami, ale urodził się w Barcelonie.
0
Ja Deulofeu dałbym jeszcze jeden rok wypożyczenia. Dopiero co zaczyna odgrywać kluczową rolę w zespole. Jeszcze jeden rok dobrze by mu zrobił.
0
MU mogą niestety zaoferować kilku krotność jego pensji...
0
Shadow
No nie wiem czy Atleti by tego nie odczuło. Villa marnuje mimo wszystko sporo sytuacji, a sam ma problem coś stworzyć, w przeciwieństwie do Diego. Atleti ma przed sobą wielką przyszłość, ale nie może się wyprzedać. Środek pola Gilavogui, Saul, Koke, Torres za 3, 4 lata może być na poziomie obecnego pomocy obecnego City, piszę całkiem poważnie. Na niemal każdą pozycję mają młodego następcę. Świetną pakę stworzył Cholo.
0
Hiszpania ma również kłopot bogactwa ale obrona... Pique, Ramos, Arbeloa... Pewnie Polska by im nawet strzeliła. hehe :D