BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lfp.es.
0
Barca B już 2-0! W 21 minucie podwyższył Espinosa.
1
Patrząc na dyspozycje Sandro i Dongou, to trochę szkoda, że odszedł. Jednak mam nadzieję, że Munir pozwoli szybko zapomnieć nam, o odejściu Paragwajczyka.
0
Martwi mnie forma Dongou. Przed sezonem spisywał się wyśmienicie. Teraz gra jakby zrobił krok w tył w porównaniu z ubiegłym rokiem. Od początku powinien zagrać Munir lub Sandro.
0
To świetnie. Nie wiedziałem. Oby pokazał się z dobrej strony, bo jak patrzę na nieskuteczność Dongou i Sandro to mnie głowa boli. Szkoda, że Sanabria odszedł, Grał dużo lepiej od wymienionej wcześniej dwójki.
0
To Martin mógł nie kosić Messiego na linii pola karnego. No chyba nie uważasz, że faul na Leo nie zasługiwał na czerwoną kartkę, bo jeśli tak, to nie mamy już o czym dyskutować.
1
Mógłby powoli dostawać szanse w rezerwach. Byłby to swego rodzaju test dla Marokańczyka.
0
Rafinha named best player of La Liga in February
Z oficjalnej strony Barcy na Facebooku. Brawo Rafa!
0
Jakoś żaden z nich nie przypomina mi Iniesty. Alen sam wspomniał, że wzoruje się na Davidzie Silvie. Denis gra również podobnie do Davida. Samper to bardziej Busquets, a Rafa? Ciężko mi porównać go do kogoś. ;)
0
Brawa dla zarządu za transfer! Nie widziałem nigdy go w meczu, ale skoro w tak młodym wieku debiutuje w takiej reprezentacji i grał już w LM, to musi być dobry. Samper, Halilovic, Denis, Rafinha - środek pola na lata. ;)
0
Grał dużo? On zagrał chociaż 300 minut w PL? A z tych dobrych występów to ja tylko pamiętam Arsenal 2 pierwsze mecze pucharowe i może coś by jeszcze było. Powinien zostać na jeszcze jeden rok, to byłoby dla niego najlepsze, tym bardziej, że Everton być może będzie grał w pucharach.
0
Nie mogę doczekać się powrotu Rafy. Piękna bramka w ostatnim meczu, Jest dobrze zbudowany, nieźle gra w powietrzu, dobry strzał lewą z daleka, potrafi kreować okazje kolegom i do tego bardzo pracowity. Może okazać się wielkim wzmocnieniem na przyszły sezon.
0
No Kroos jest świetnym pomocnikiem. Jeśli ktoś z Bayernu-to tylko on.
0
Bo tylko taka część treningu jest dostępna dla mediów.
0
Zamiast Messiego moim zdaniem powinien znajdować się tam gol Rafy, ale to tylko moje zdanie. Co nie zmienia faktu, że Bale zdecydowanie strzelił gola kolejki.
0
Chyba chodzi o to, że ma zapał do gry. Często w Celcie było tak, że tylko on walczył o futbolówkę, a reszta tylko stała i się przyglądała.
0
Tak, Otamendi od nowego sezonu będzie grał dla Valencii.
0
Ale i tak nie liczą się w tych pucharach, więc zagrają tylko kilka meczów. Jeśli chodzi o kwestie ekonomiczne, to nigdzie tak dobrze jak w Barcelonie, mieć nie będzie.
0
Nie, nie dodawałem. Jeśli możesz, dodaj będę bardzo wdzięczny ;)
0
Jeśli możesz dodaj moją propozycję na UserVoice, to wcześniej zostanie ona zauważona. Z góry dzięki. ;)
0
I jeszcze jedno mi przyszło do głowy a mianowicie gdzie zawsze były 3 główne newsy, dodać news do wolnej dyskusji. Tam można byłoby komentować mecze Realu, skoki, boks, lub cokolwiek by ktoś chciał, bo często zdarzają się pretensje nt. dyskusji nie zgodnej z newsem. Z pewnością taki news byłby bardziej przejrzysty niż Shoutbox który pewnie w czasie meczów przy takiej ilości aktywnych użytkowników nie wytrzymałby i byłby bardziej praktyczny. ;)
0
To bardzo cieszy. Myślę jednak, że taka "pomoc" redakcji by się niekiedy przydała. ;) A banowanie takich natrętów pozwoli zwłaszcza gościom na przyjemniejsze odwiedzanie strony. Mam jeszcze nadzieję, że rozpatrzycie propozycję nt. ocen. :D
0
Z góry przepraszam że piszę o tym tutaj. Jakoś nie mogę ogarnąć UserVoice. ;)
Moimi pomysłami dla tej strony są:
-wprowadzenie możliwości wystawiania ocen zawodnikom po meczu zamiast ZM. Bardzo często jest tak, że dużo użytkowników nie zgadza się z ocenami wystawionymi przez redakcję i wyrażają to w bardzo niemiły sposób. ;) Taka funkcja z pewnością ograniczyła by nieprzyjemne komentarze, które niezbyt dobrze wpływają na poziom strony. Z takiej tabelki łatwo można wyciągnąć wniosek kto jest według userów ZM. Oceny wystawione przez użytkowników byłyby pokazane zaraz obok oceny wg FCBarca.com.
-banowanie użytkowników z oceną np. -30. Żadna normalna osoba pisząca poprawną polszczyzną w sposób kulturalny, nigdy nie dostanie aż tak bardzo niskiej noty. Jednak w razie takiej sytuacji, można byłoby odwołać się w pewnej zakładce strony. To bardzo pomogłoby "załatwiać" spamerów. Wystarczy, że takie osoby będą minusowane. Nie będzie trzeba czasami tak długo czekać, aż redakcja wkroczy do akcji. Mogą to zrobić kibice z FCBarca! To z pewnością wpłynęłoby pozytywnie na stronę, Nie trzeba byłoby niekiedy przewijać kilka stron komentarzy, sex kamerek, bukmacherów, poetów, "hala dzieci" (nie mając nic do prawdziwych fanów RM ;D ) czy innych trolli.
Jeśli ktoś się zgadza z moimi propozycjami proszę o umieszczenie ich na UV, bo jak wcześniej wspomniałem, nie ogarniam tego. Z góry dzięki. ;)Test edycji. A jeśli chodzi o nowy wygląd - po prostu świetny!
0
A ta strona UserVoice u was też jest taka niewykonana? Bo chciałbym podać propozycję na temat ocen piłkarzy, jednak nie mogę się odnaleźć. ;)
0
Może stąd, że prezes Dinamo OFICJALNIE potwierdził zainteresowanie Barcy Chorwatem. ;)
0
Suarez, Rafa, Samper, Halilovic - środek pola na lata. ;)
0
Ty chyba widziałeś tylko ostatni mecz Neymara skoro tak twierdzisz.
0
Skoro wszystko zapłacili jak należy, to po co dopłacają te 13 miliony? Tyle kasy już mają, że mogą dobrowolnie tak to oddać? Jeśli nic złego nie zrobili niech to udowodnią przed sądem.
0
Każdy klub który nie gra w pucharach jak np. Celta Vigo w Hiszpanii, czy Sunderland w Anglii.
0
Oby Osa utrzymała ten wynik. A za tydzień Atletico musi ograć Real i jeśli Barca wygra to wracamy na szczyt. ;)