BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strasznie słabo gramy na wyjazdach.
0
hahahahahahaahahahahah o Boże... Idę spać.
0
Miki akurat, dobrze czasami prawi. Każdy ma prawo do własnego zdania.
0
Nie mam pojęcia, po co w takim razie był powoływany. Tata minie rozczarowuje ostatnio wyborem pierwszej '11'. No nic, mam nadzieję, że taki skład jest po to, by na CN z powodzeniem można było wystawić większą liczbę młodych.
0
Przejrzałem skład jeszcze raz i z niedowierzaniem stwierdzam, że Tata jest genialny. Ja w tym meczu myślałem jak ustawić Cesca na '9' i do tego nie doszedłem. Jak zobaczyłem, że jest tylko 2 typowych środkowych pomocników, to byłem pewny, że na dziewiątce już nie zagra. A jednak, myliłem się...
0
Adriano i Alba razem? O Boże...
0
Chille jeśli na poważnie chcą ugrać na MŚ, muszą sprężyć się w grupie i wyjść z 1 miejsca. Nie wierzę w to, że Brazylia zaraz po wyjściu z grupy polegną i to przed własną publicznością. Fajnie zapowiadają się półfinały: Brazylia-Urugwaj/Kolumbia/Włochy i Argentyna-Niemcy. Nie mogę się doczekać :D
0
A następnego dnia do pracy/szkoły. :D
0
Ja prawie tak samo, tylko Chille zamiast Holandii. ;)
0
Moje typy:
Grupa A: Brazylia, Chorwacja
Grupa B: Hiszpania, Chile
Grupa C: Kolumbia, Wybrzeże Kości Słoniowej
Grupa D: Urugwaj, Włochy
Grupa E: Ekwador, Francja
Grupa F: Argentyna, Nigeria
Grupa G: Niemcy, Portugalia
Grupa H: Belgia, Rosja
0
Świetne mistrzostwa się szykują! Już nie mogą się doczekać :D
0
Fajna grupa Portugalii ;)
0
Argentyna na lajcie wyjdzie z grupy ;)
0
Anglia, Włochy, Urugwaj ;)
0
Ale grupa Hiszpanii. Alexis musi dokopać Holendrom :D
0
Fajna grupa Brazylii ;)
0
Argentyna jak na razie ma grupę śmiechu, mogą nastrzelać goli ;)
0
oglądam na niecie sport.tvp.pl ; )
0
czy tylko mi transmisja z losowania strasznie szumi?
0
Puyol strzelił w sezonie 08/09 w pamiętnym 2-6 na Bernabeu. ; )
0
A taki OT:
http://www.listenonrepeat.com/watch/?v=jF_dIoRP4IM słyszeliście? Uwielbiam gościa!
0
Oby Dongou w końcu zadebiutował. Liczę na chociaż 30 minut Kameruńczyka. To samo się liczy Traore. Najbardziej mnie cieszy, że nie zobaczymy Cesca na '9'. Liczę na dużo młodych w dzisiejszym meczu.
0
Jeśli uda się sprowadzić stopera, który nie będzie popełniał takich babolów i będzie mieć trochę lepsze warunki, to może iść. Wtedy zostanie już tylko Pique...
0
Liczę, że jutro zobaczymy dużo młodych w składzie.
Ciekawa też jest wypowiedź o letnim okienku. Szykuje się jakiś poważny transfer?
0
Fajny wieczór w niedzielę się szykuje.
0
Jeśli byłyby wprowadzony powtórki dla sędziów, to złoty gol byłby świetnym pomysłem. A tak, sędzia się "pomyli" karny poleci i pozamiatane.
0
W obronie raczej zagrają Montoya, Bartra, Alba i Masche. Jordi pewnie zostanie zmieniony, ponieważ dopiero co wraca. Na defensywnym pomocniku zobaczymy raczej Songa. Nie ma co stawiać na Busiego w takim meczu. Z Villarrealem zagra. Z racji, że Xavi i Iniesta nie są powołani ich miejsca z pewnością zajmą Fabs i Roberto. Więc jak Cesc w pomocy to być może zobaczymy Dongou na środku? Bardzo chciałbym go w końcu zobaczyć w pierwszej drużynie. Prawe skrzydło mógłby zająć Adam. Pokazał się z dobrej strony w pierwszej drużynie, to i z pewnością poradzi sobie z III ligowcem. Lewe skrzydło mógłby zając Neymar. W takim meczu okazji raczej mu nie zabraknie, więc mógłby nabrać trochę pewności siebie. Na drugą połowę, przy korzystnym wyniku powinien wejść Pedro, przy niezbyt pewnym Alexis. Tak to widzę.
0
Przypomnij sobie jak Messi wyglądał w wieku 21 lat. Też tej masy za dużo nie miał. Dodatkowo Brazylijczyk jest wyższy od Leo i Kuna, przez co ciężej mu się utrzymać na nogach. W chwili obecnej nie chciałbym Aguero w Barcelonie. Nie wnosi nic nowego do drużyny. Gdyby grał głową jak Falcao to wtedy mógłby być, jednak w chwili obecnej, nie. Co nie oznacza, że uważam go za słabego gracza. Wręcz przeciwnie!
0
Brawo Sunderland!
0
Jak Messi wróci po kontuzji, to niech się mu przyjrzy, jak się powinno wykańczać akcję. Ostatni mecz miał słaby, jednak uważam, że to tylko przejściowy dołek. Z Cartageną mógłby zagrać 45 minut, żeby nabrać pewności siebie.