BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym powiedział, że nawet najlepszy rozgrywający na świecie, w tym sezonie.
0
Zapomniałem pochwalić jeszcze Iniestę, Cesca, Montoyę, Alexisa, Neymara i przede wszystkim Bartrę. Rośnie nam stoper z prawdziwego zdarzenia. Co do Neymara. Musi Messi nauczyć go strzelać, żartobliwie mówiąc. Brakuje mu tego opanowania.
0
Ney i Cesc już chyba mają po 8 asyst.
0
Gdyby Traore to trafił, to by miał debiut. Ograł ich jak Neymar w meczu z Milanem, tylko zabrakło wykończenia. Ciekawe co musiał czuć, że będąc graczem Juvenil A dostaje szansę w 1 drużynie. Roberto dał świetną zmianę, napędzał niemal każdą akcję. Song raczej wszedł, żeby Busi czerwa nie obejrzał. W następnym meczu na CN może Dongou dostanie szansę, albo Sanrabia? Tata ma u mnie wielki + za ten mecz. Tempo było szybkie, a w końcówce 1 połowy nawet bardzo szybkie gdy falami atakowali bramkę Granady.
0
Teraz powinno pójść już lepiej.
0
Niech strzelą jeszcze jedną, to może któryś młody zadebiutuje. ; )
0
Iniesta jak za najlepszych lat. Szkoda Neymara...
0
Pedro sPEDROlił...
0
Alexis, znowu źle przyjął. Pressing dziś miażdży Granadę.
0
Następnego Neymar będzie strzelać : ) Brawo 2-0!
0
Haha, znowu karny! :D
0
Jaka precyzja :O
0
Artykuł jednak się sprawdził o karnych ; D
0
Ale mamy w Barcy B świetnych, młodych, środkowych napastników. Dongou, Sandro, Tonny...
0
O połowę mniej niż rok temu... Szkoda tych kontuzji.
0
Myślę, że Messi z wiekiem będzie przesuwany stopniowo do tyłu. Także miejsce powinno być, ale będzie mieć ogromną konkurencję w postaci, Deulofeu, Sanrabi, Adamy, Ebwelle, Neymara, Alexisa, Pedro czy Tello.
0
Ale Bagnack może szybciej wejść do 1 drużyny. Np. Puyol już ma parę lat na karku i może złapać kontuzję. Teraz Mache lub Pique łapie kontuzję i zostaje nam 2 środkowych obrońców. Wtedy przy dobrej grze może wbić się do składu jak teraz Bartra. Jednak myślę, że Bagnack spędzi jeszcze ten i następny sezon, potem na roczne wypożyczenie, i wraca do 1 drużyny. Po roku, gdy Puyol zakończy karierę, on lub Bartra przejmuje jego numer. Liczę na Kameruńczyka.
0
W przyszłości będą z niego ludzie. Ma potencjał aby grać dla pierwszej drużyny. Ale patrząc z drugiej strony, w podobnym wieku mamy Deulofeu, Dongou, Sandro i Adama, którzy mają równie wielki potencjał. Paragwajczyk niech najpierw wywalczy miejsce w składzie Barcy B, a potem można rozważyć wypożyczenie do jakiegoś klubu z La Liga. Obecnie jest za wcześnie.
0
Bardzo cieszy powołanie Adamy i Dongou. Fajnie jakby kilka minut dostali przy korzystnym wyniku.
Pod nieobecność Xaviego, w środku pola na 100% zagra Cesc. Pozostaje pytanie, czy z Iniestą, czy z Roberto. Uważam, że zagra Andres, bo przy tak okrojonym składzie, przyda się doświadczenie.
0
Cesc powinien na stałe zagościć w środku pola. Tam jest jego miejsce. Na środku ataku w czasie kontuzji Leo może grać Alexis.
0
Ciekawe zdjęcie ; )
0
A może Fred? Na PK grał kapitalnie.
0
Miki
Może nie najlepszy, ale obecnie do TOP 5 jakoś bym go "upchnął". Ronaldo, Ribery, Neymar, Reus/Hazard i Alexis. Nie bez powodu przed przyjściem do Barcy porównywano go do CR7.
0
Jeszcze w drugim akapicie zapomniałeś dodać Roberto.
0
W końcu posłuchamy mądrości Żyły!
0
http://www.eloratings.net/ tu masz aktualny ; )
0
Jest też ranking 'ELO' o ile się nie mylę. http://pl.wikipedia.org/wiki/World_Football_Elo_Ratings : )
0
Alexisa? Gość ma taką formę, a ty chcesz go z '11' wywalić. Fabs, litości...
0
Ja chyba za młody jestem, żeby ich pamiętać, ale dzięki. :D
0
Bardzo się cieszę, że Scolari dał szansę Willianowi i Robinho. Mecz z Chile będzie bardzo ciekawy. Obie kadry w mega gazie. Chile podbudowane zwycięstwem 2-0 na Wembley. Szkoda, że o tak późnej porze...