0

Karny!

0

Ale blisko... Już chyba było więcej okazji niż na SS.

0

A Milan nie może wyjść z własnej połowy.

0

Muszę powiedzieć, że grają na razie dobrze.

0

W ciągu najbliższych 10 minut strzelą, zobaczycie ; )

0

Messi na razie bardzo dobrze.

0

Dobry fragment.

0

Tym bardziej, że ostatnio Xavi grał dużo. Powinien być bardziej oszczędzany. No cóż, trzeba liczyć, że będzie dobrze.

0

Coś czuję, że to będzie bardzo ciężki mecz, z klepaniem na 30 metrze...

0

Ale chciał grać w młodości dla Barcy tylko j. kataloński był w szkole.

0

Jak na razie to Aguero gra chyba sezon życia. w LM 4 mecze- 5 goli i 3 asysty w PL 9 meczów- 8 goli i 6 asyst. Łącznie 13 razy grał i strzelił 13 goli i zdobył 9 asyst w 1010 minut, co daje udział przy bramce co 46 minut. Miazga!

0

Z drugiej strony podobno jest madridistą, to może Real?

0

Będzie polska Barcelona, bo gra tam 1 Polak. Ale chociaż będę miał możliwość oglądania częściej Barcy w TV, a nie zawsze w internecie na słabiutkiej jakości...

0

Może doczekam się Polaka w Barcelonie. Czemu by Barca miała go nie sprowadzić? Nawet jeśli mu się tu nie uda, to na pewno zarobi na tym ponad 10M. Straty finansowej nie będzie.

0

Ciekawe jakby zachował się MIlan, jakby Barca zagrała tak jak z Rayo. Każdy wynik dający 3 pkt mi odpowiada.

0

MU nieźle farci...

0

Czemu spalony... :(

0

Ostatni kwadrans dla RSSS, proszę, strzelcie!

0

Man City 4-2 CSKA

0

Muszę strzelić, muszą. Chociaż niech w LE zagrają!

0

PSG już 1-1 :D

0

PSG przegrywa 1-0 :O

0

Llorente!

0

Bale w gazie...

0

Dlaczego nie...

0

Ronaldo... :/

0

CSKA na 3-1 przed przewą!

0

Pomarańczowy : )

0

Brawo Juve!

0

Ale tak fajnie wygląda. Cesc Fabregas-751minut, 10 asyst, 2 gole :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?