BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karny!
0
Ale blisko... Już chyba było więcej okazji niż na SS.
0
A Milan nie może wyjść z własnej połowy.
0
Muszę powiedzieć, że grają na razie dobrze.
0
W ciągu najbliższych 10 minut strzelą, zobaczycie ; )
0
Messi na razie bardzo dobrze.
0
Dobry fragment.
0
Tym bardziej, że ostatnio Xavi grał dużo. Powinien być bardziej oszczędzany. No cóż, trzeba liczyć, że będzie dobrze.
0
Coś czuję, że to będzie bardzo ciężki mecz, z klepaniem na 30 metrze...
0
Ale chciał grać w młodości dla Barcy tylko j. kataloński był w szkole.
0
Jak na razie to Aguero gra chyba sezon życia. w LM 4 mecze- 5 goli i 3 asysty w PL 9 meczów- 8 goli i 6 asyst. Łącznie 13 razy grał i strzelił 13 goli i zdobył 9 asyst w 1010 minut, co daje udział przy bramce co 46 minut. Miazga!
0
Z drugiej strony podobno jest madridistą, to może Real?
0
Będzie polska Barcelona, bo gra tam 1 Polak. Ale chociaż będę miał możliwość oglądania częściej Barcy w TV, a nie zawsze w internecie na słabiutkiej jakości...
0
Może doczekam się Polaka w Barcelonie. Czemu by Barca miała go nie sprowadzić? Nawet jeśli mu się tu nie uda, to na pewno zarobi na tym ponad 10M. Straty finansowej nie będzie.
0
Ciekawe jakby zachował się MIlan, jakby Barca zagrała tak jak z Rayo. Każdy wynik dający 3 pkt mi odpowiada.
0
MU nieźle farci...
0
Czemu spalony... :(
0
Ostatni kwadrans dla RSSS, proszę, strzelcie!
0
Man City 4-2 CSKA
0
Muszę strzelić, muszą. Chociaż niech w LE zagrają!
0
PSG już 1-1 :D
0
PSG przegrywa 1-0 :O
0
Llorente!
0
Bale w gazie...
0
Dlaczego nie...
0
Ronaldo... :/
0
CSKA na 3-1 przed przewą!
0
Pomarańczowy : )
0
Brawo Juve!
0
Ale tak fajnie wygląda. Cesc Fabregas-751minut, 10 asyst, 2 gole :D