0

Neymar strzeli dziś niezłe golazo z dystansu. :D

0

Messi po stracie od razu zaatakował Muntariego i odebrał piłkę. I o to chodzi!

0

Juvenillu*

0

Milan już się gubi jak w meczu rezerw! :D

0

Czy mi się wydaje czy Messi gra na skrzydle a Aleksis na środku? Tak Messi gol!

0

Przyspieszenie, i Milan bez obrony! Tak ma to wyglądać.

0

Bartra-Puyol>>>>>>Pique-Mache...

0

Ale Milan ciśnie...

0

Tata nowy garniturek ^^

0

A może Fabregas, Puyol i Bartra są szykowani na GD? :D

0

Fajne podsumowanie. Szkoda mi po tej kolejce najbardziej Celty i Sevilli. W ostatnich minutach oba kluby straciły punkty. Celta Całe spotkanie była dużo lepsza od Levante, ale zabrakło skuteczności, bo sytuacji mieli sporo.

0

W meczu z Milanem albo Realem chciałbym zobaczyć Barcę grającą jak z Rayo. To by było coś.

0

Atleti ma dużo szerszą kadrę niż rok temu. Dołaczyli Manquillo, Torres, Gilavogui, Baptistao, Gimenez, Alderwilered(sorki za błedy w pisowni) i Villa za Falcao. W dodatku mają większe doświadczenie.

0

Nie wiem czy to dobry pomysł, ale przed meczem z Realem Neymarowi przydałby się odpoczynek. Już w meczu Brazylii z Koreą widać było, że jest zmęczony.

0

Bartra musi zagrać w tych 2 meczach. Jest najpewniejszym naszym stoperem. Kiedy jak nie teraz? Po ubiegłorocznym GD bardzo dużo osób zaczęło pisać, że Varane jest stoperem klasy światowej, więc miejmy nadzieję, że tak będzie z Bartrą.

0

Martin zasługuje na taką szansę jaką otrzymał Bartra. W ubiegłym sezonie nakrywał Alvesa czapką, teraz ma lekki spadek formy. Świetnie podłącza się do ataku, brakuje mu dogrania jakie ma Alba, szybkie na nogę i dokładne.

0

.Fabs jest za mało zwrotny i za wolny na zmiennika Messiego. Śmiem twierdzić, że Neymar gra na bardzo zbliżonym poziomie do Leo na tej pozycji, brakuje mu tylko spokoju w wykańczaniu akcji. Cesc w 2 połowie jak grał bardziej cofnięty posłał kilka bardzo dobrych, przyspieszających piłek. Coś czuję, że będziemy grać bez klasycznej "9" tak długo, aż Dongou, Sandro lub Sanrabia zaczną strzelać hurtowo gole w rezerwach.

Pierwszy raz od dawien dawna najpewniejszym punktem drużyny był środek obrony. Nie mogę sobie wyobrazić obrony w meczach z Milanem i Realem bez Bartry. Chłopak, aż kipi pewnością. Niesamowite jest to, że gdyby nie kontuzja Mache, chłopak pewnie dalej siedziałby na ławce, a na tej stronie, wszyscy by cisneli na niego, że jest za słaby na Barcę. Otrzymane szanse wykorzystał w bardzo dobry sposób. Jeśli będzie ciągle otrzymywał minuty, a Pique i Mache poczują, że nie mają już pewnego miejsca w składzie to może zaczną grać jak jeszcze 2-3 sezony temu. Uważam, że jak kontuzje będą omijać stoperów, to w zimę dobrym rozwiązaniem byłoby ściągnięcie jednego młodego środkowego obrońcę z dużym potencjałem z ameryki. Nawet na razie do rezerw, żeby nauczyć się stylu gry Barcy.

0

Oby nic groźnego nie stało się Bagnackowi. Jeszcze niech Dongou, Grimaldo i Ie wrócą to gra będzie lepsza.

0

Jak już to dziś.

0

Więcej od tego drewna. ; )

0

Jedynie Bartra ćoś w tym meczu pokazał, i on zasługuje na ZW. W ubiegłym sezonie lub jeszcze wcześniej, nawet w takim meczu Messi lub Iniesta coś grali, a teraz o zgrozo Bartra czyści w obronie wszystko nawet za Puyola i był bliżej strzelenia gola niż Leo i Anders razem. Jeśli ktoś przed tym sezonem napisałby że tak będzie, to chyba by go za heretyka uznano... Co tu się dzieje?

0

Koniec, klasyk koniecznie trzeba wygrać, bo się zrobi bardzo nieciekawie. Jak pisałem wcześniej, Neymar po kadrze powinien odpocząć. No cóż, Atletico najprawdopodobniej zostanie samodzielnym liderem.

0

Boże już końcówka...

0

Jeszcze ponad 10 minut nerwów. Nie wytrzymam tego.

0

Pedro zszedł, teraz może to już być tylko lepiej...

0

I po co te wrzutki?

0

Neymar cudo, Montoya...

0

Boże Fabs...

0

Messi w rozgrzewce!

0

Fabregas cofnięty i już się dzieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?