BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar strzeli dziś niezłe golazo z dystansu. :D
0
Messi po stracie od razu zaatakował Muntariego i odebrał piłkę. I o to chodzi!
0
Juvenillu*
0
Milan już się gubi jak w meczu rezerw! :D
0
Czy mi się wydaje czy Messi gra na skrzydle a Aleksis na środku? Tak Messi gol!
0
Przyspieszenie, i Milan bez obrony! Tak ma to wyglądać.
0
Bartra-Puyol>>>>>>Pique-Mache...
0
Ale Milan ciśnie...
0
Tata nowy garniturek ^^
0
A może Fabregas, Puyol i Bartra są szykowani na GD? :D
0
Fajne podsumowanie. Szkoda mi po tej kolejce najbardziej Celty i Sevilli. W ostatnich minutach oba kluby straciły punkty. Celta Całe spotkanie była dużo lepsza od Levante, ale zabrakło skuteczności, bo sytuacji mieli sporo.
0
W meczu z Milanem albo Realem chciałbym zobaczyć Barcę grającą jak z Rayo. To by było coś.
0
Atleti ma dużo szerszą kadrę niż rok temu. Dołaczyli Manquillo, Torres, Gilavogui, Baptistao, Gimenez, Alderwilered(sorki za błedy w pisowni) i Villa za Falcao. W dodatku mają większe doświadczenie.
0
Nie wiem czy to dobry pomysł, ale przed meczem z Realem Neymarowi przydałby się odpoczynek. Już w meczu Brazylii z Koreą widać było, że jest zmęczony.
0
Bartra musi zagrać w tych 2 meczach. Jest najpewniejszym naszym stoperem. Kiedy jak nie teraz? Po ubiegłorocznym GD bardzo dużo osób zaczęło pisać, że Varane jest stoperem klasy światowej, więc miejmy nadzieję, że tak będzie z Bartrą.
0
Martin zasługuje na taką szansę jaką otrzymał Bartra. W ubiegłym sezonie nakrywał Alvesa czapką, teraz ma lekki spadek formy. Świetnie podłącza się do ataku, brakuje mu dogrania jakie ma Alba, szybkie na nogę i dokładne.
0
.Fabs jest za mało zwrotny i za wolny na zmiennika Messiego. Śmiem twierdzić, że Neymar gra na bardzo zbliżonym poziomie do Leo na tej pozycji, brakuje mu tylko spokoju w wykańczaniu akcji. Cesc w 2 połowie jak grał bardziej cofnięty posłał kilka bardzo dobrych, przyspieszających piłek. Coś czuję, że będziemy grać bez klasycznej "9" tak długo, aż Dongou, Sandro lub Sanrabia zaczną strzelać hurtowo gole w rezerwach.
Pierwszy raz od dawien dawna najpewniejszym punktem drużyny był środek obrony. Nie mogę sobie wyobrazić obrony w meczach z Milanem i Realem bez Bartry. Chłopak, aż kipi pewnością. Niesamowite jest to, że gdyby nie kontuzja Mache, chłopak pewnie dalej siedziałby na ławce, a na tej stronie, wszyscy by cisneli na niego, że jest za słaby na Barcę. Otrzymane szanse wykorzystał w bardzo dobry sposób. Jeśli będzie ciągle otrzymywał minuty, a Pique i Mache poczują, że nie mają już pewnego miejsca w składzie to może zaczną grać jak jeszcze 2-3 sezony temu. Uważam, że jak kontuzje będą omijać stoperów, to w zimę dobrym rozwiązaniem byłoby ściągnięcie jednego młodego środkowego obrońcę z dużym potencjałem z ameryki. Nawet na razie do rezerw, żeby nauczyć się stylu gry Barcy.
0
Oby nic groźnego nie stało się Bagnackowi. Jeszcze niech Dongou, Grimaldo i Ie wrócą to gra będzie lepsza.
0
Jak już to dziś.
0
Więcej od tego drewna. ; )
0
Jedynie Bartra ćoś w tym meczu pokazał, i on zasługuje na ZW. W ubiegłym sezonie lub jeszcze wcześniej, nawet w takim meczu Messi lub Iniesta coś grali, a teraz o zgrozo Bartra czyści w obronie wszystko nawet za Puyola i był bliżej strzelenia gola niż Leo i Anders razem. Jeśli ktoś przed tym sezonem napisałby że tak będzie, to chyba by go za heretyka uznano... Co tu się dzieje?
0
Koniec, klasyk koniecznie trzeba wygrać, bo się zrobi bardzo nieciekawie. Jak pisałem wcześniej, Neymar po kadrze powinien odpocząć. No cóż, Atletico najprawdopodobniej zostanie samodzielnym liderem.
0
Boże już końcówka...
0
Jeszcze ponad 10 minut nerwów. Nie wytrzymam tego.
0
Pedro zszedł, teraz może to już być tylko lepiej...
0
I po co te wrzutki?
0
Neymar cudo, Montoya...
0
Boże Fabs...
0
Messi w rozgrzewce!
0
Fabregas cofnięty i już się dzieje.