BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To zależy od meczu z Tunezją.
0
RVP? Serio?
0
Ta skreślony. Przypomnij sobie co pisali na twojej stronie, jak Messi zdobył ostatnią ZP. Wszyscy, że a wygrał tylko PK, nie zasługuje na tą nagrodę. Nikt nie pisał, że był przy tym najlepszym graczem La Ligi, królem strzelców Ligi Mistrzów i pobił rekord strzelecki sprzed ponad 30 lat strzelając 91 goli. To jest zaledwie o 14 goli mniej niż Zlatan Ibrachimowic strzelił w ciągu ostatnich 5!!! sezonów. A teraz uważasz, że zasługuje Ronaldo bo był tylko i wyłącznie królem strzelców LM...
0
Rafinha, moim zdaniem jest połączeniem Fabsa i Xaviego z dodatkiem Brazylii jeśli chodzi o styl. Roberto to tak jak ty mówisz. Sądzę, że aktualnie są na podobnym poziomie i mają obaj bardzo duży potencjał, ale Rafa jest rok młodszy. Jeśli ominą ich kontuzje, i będą dostawać minuty, będzie z nich pożytek.
0
Czy ja przypadkiem wszedłem na rm.pl? Czegoś nie rozumiem :D
0
Teraz w lidze gra wielką padakę. W meczu z Atletico to on w ogóle grał? Fakt strzelił więcej goli jak na razie od Messiego w tym roku (w 45 meczach ma 50 goli) ale nie można tak stwierdzić że Ronaldo wygra tą nagrodę. W tym roku wielu graczy się wyróżnia m.in. Messi, Ronaldo, Ribery, Roben, Lewy i wielu innych. Nawet Neymar jeśli na jesieni nastrzela masę goli i świetnie zagra w GD, Milanem i z Atletico to kto wie? Na razie nikogo nie skreślałbym.
0
Moim zdaniem najpiękniejsza bramka jest Nolito. Świetna akcja, bardzo ładnie minął Mirandę, i wykończenie w stylu Messiego. Cudownie to zrobił. Wszystkie bramki są bardzo piękne.
0
Szkoda, że Costa wybrał Hiszpanię. Brazylia miałaby świetnego napastnika, a tak będą grać z Fredem, któremu wyszedł przyzwoicie PK i nic więcej.
0
Jak na razie to w tym Evertonie grał tyle co nic, miejmy nadzieję, że trener da mu szansę, a jego talent eksploduje. Liczę na tego chłopaka ; )
0
Fajny wywiad. Oby utrzymał formę przez cały sezon!
0
Dzięki ; ) Wiesz może jak wygląda gra jednej i drugiej drużyny? Jestem ciekawy czy Valencia w końcu zaczyna coś grać.
0
Ktoś wie co się dzieje w meczu Valencia-Athletic?
0
"Zawsze, gdy zespół rozpoczynał rozgrywkami ośmioma zwycięstwami z rzędu, kończył je zdobyciem tytułu." Teraz tak się nie stanie bo Atletico też ma taką passę. : )
0
Costa na 2-0. 10 gol już... Przebije Falcao z zeszłego sezonu.
0
Oliver Torres na boisku!
0
Villa...
0
Mi to odpowiada : ) Liga jest dużo ciekawsza, bo są 3 zespoły walczące o ligę.
0
Costa już 9 bramka :O
0
Proszę. ; )
0
Rafinha jak na razie pozytywny występ.
0
Joel broni karnego!
0
Macie może dobry link?
0
Ogląda ktoś z was Atletico-Celta? Ciekawy jestem co pokarze Rafa przeciwko takiej ekipie.
0
Sędzia do okręgówki...
0
Akcja marzenie. I znowu strzelają w 2 połowie :D
0
Neymar dziś niszczy, uwielbiam tego chłopaka!
0
Tello jaki strzał, myślałem, że to Adriano hehe :D
0
Neymar świetne dryblingi.
0
Neymarowi dziś brakuje pewności Messiego. Dryblingi mu dobrze wychodzą i nieźle przyłącza się do rozegrania. Tello gra gorzej niż w rezerwach... Od debiutu w kadrze coraz gorzej. Cesc ładne piły dziś gra, świetnie wszedł w sezon. Chciałbym zobaczyć Roberto za Xaviego. Iniesta formą nie grzeszy to można by było dać szansę Sergiemu. Alexis cudowna bramka, i bardzo dużo fajnych dryblingów. Sytuacja Bartry przypomina mi Pique z 08/09. Przed sezonem nikt nie widzi go w składzie, ale z biegiem czasu gra coraz lepiej. Coś czuję, że jak Tarzan powróci to Mache z Piketem posiedzą sobie na ławce. Arbiter sam sobie powinien czerwo dać...
0
CN dziś ładny doping!