0

To zależy od meczu z Tunezją.

0

RVP? Serio?

0

Ta skreślony. Przypomnij sobie co pisali na twojej stronie, jak Messi zdobył ostatnią ZP. Wszyscy, że a wygrał tylko PK, nie zasługuje na tą nagrodę. Nikt nie pisał, że był przy tym najlepszym graczem La Ligi, królem strzelców Ligi Mistrzów i pobił rekord strzelecki sprzed ponad 30 lat strzelając 91 goli. To jest zaledwie o 14 goli mniej niż Zlatan Ibrachimowic strzelił w ciągu ostatnich 5!!! sezonów. A teraz uważasz, że zasługuje Ronaldo bo był tylko i wyłącznie królem strzelców LM...

0

Rafinha, moim zdaniem jest połączeniem Fabsa i Xaviego z dodatkiem Brazylii jeśli chodzi o styl. Roberto to tak jak ty mówisz. Sądzę, że aktualnie są na podobnym poziomie i mają obaj bardzo duży potencjał, ale Rafa jest rok młodszy. Jeśli ominą ich kontuzje, i będą dostawać minuty, będzie z nich pożytek.

0

Czy ja przypadkiem wszedłem na rm.pl? Czegoś nie rozumiem :D

0

Teraz w lidze gra wielką padakę. W meczu z Atletico to on w ogóle grał? Fakt strzelił więcej goli jak na razie od Messiego w tym roku (w 45 meczach ma 50 goli) ale nie można tak stwierdzić że Ronaldo wygra tą nagrodę. W tym roku wielu graczy się wyróżnia m.in. Messi, Ronaldo, Ribery, Roben, Lewy i wielu innych. Nawet Neymar jeśli na jesieni nastrzela masę goli i świetnie zagra w GD, Milanem i z Atletico to kto wie? Na razie nikogo nie skreślałbym.

0

Moim zdaniem najpiękniejsza bramka jest Nolito. Świetna akcja, bardzo ładnie minął Mirandę, i wykończenie w stylu Messiego. Cudownie to zrobił. Wszystkie bramki są bardzo piękne.

0

Szkoda, że Costa wybrał Hiszpanię. Brazylia miałaby świetnego napastnika, a tak będą grać z Fredem, któremu wyszedł przyzwoicie PK i nic więcej.

0

Jak na razie to w tym Evertonie grał tyle co nic, miejmy nadzieję, że trener da mu szansę, a jego talent eksploduje. Liczę na tego chłopaka ; )

0

Fajny wywiad. Oby utrzymał formę przez cały sezon!

0

Dzięki ; ) Wiesz może jak wygląda gra jednej i drugiej drużyny? Jestem ciekawy czy Valencia w końcu zaczyna coś grać.

0

Ktoś wie co się dzieje w meczu Valencia-Athletic?

0

"Zawsze, gdy zespół rozpoczynał rozgrywkami ośmioma zwycięstwami z rzędu, kończył je zdobyciem tytułu." Teraz tak się nie stanie bo Atletico też ma taką passę. : )

0

Costa na 2-0. 10 gol już... Przebije Falcao z zeszłego sezonu.

0

Oliver Torres na boisku!

0

Villa...

0

Mi to odpowiada : ) Liga jest dużo ciekawsza, bo są 3 zespoły walczące o ligę.

0

Costa już 9 bramka :O

0

Proszę. ; )

0

Rafinha jak na razie pozytywny występ.

0

Joel broni karnego!

0

Macie może dobry link?

0

Ogląda ktoś z was Atletico-Celta? Ciekawy jestem co pokarze Rafa przeciwko takiej ekipie.

0

Sędzia do okręgówki...

0

Akcja marzenie. I znowu strzelają w 2 połowie :D

0

Neymar dziś niszczy, uwielbiam tego chłopaka!

0

Tello jaki strzał, myślałem, że to Adriano hehe :D

0

Neymar świetne dryblingi.

0

Neymarowi dziś brakuje pewności Messiego. Dryblingi mu dobrze wychodzą i nieźle przyłącza się do rozegrania. Tello gra gorzej niż w rezerwach... Od debiutu w kadrze coraz gorzej. Cesc ładne piły dziś gra, świetnie wszedł w sezon. Chciałbym zobaczyć Roberto za Xaviego. Iniesta formą nie grzeszy to można by było dać szansę Sergiemu. Alexis cudowna bramka, i bardzo dużo fajnych dryblingów. Sytuacja Bartry przypomina mi Pique z 08/09. Przed sezonem nikt nie widzi go w składzie, ale z biegiem czasu gra coraz lepiej. Coś czuję, że jak Tarzan powróci to Mache z Piketem posiedzą sobie na ławce. Arbiter sam sobie powinien czerwo dać...

0

CN dziś ładny doping!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?