BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar jak ich wozi dziś :O I gdzie karny?
0
Neymar...
0
Bartra czyści aż miło. Nie przestaje mnie zadziwiać!
0
Neymar co zrobił, i Tello...
0
Bartra jak kiedyś Lucio! :O
0
Barca ma trzech świetnych młodych środkowych napastników - Dongou, Ramirez, Sanabria. Mają potencjał, aby w przyszłości grać w 1 drużynie.
0
Bardzo chciałbym zobaczyć mecz Bayern-Atletico. Atletico w takiej formie, mając taką świetną defensywę, mogło by ograć Bayern.
0
Ciekawy jestem ile punktów w lidze Bayern by zdobył, jeśli co mecz mieli by ultradefensywnie grającą drużynę. Bawarczycy mają wyższy i silniejszy fizycznie skład, ale nie ma tego czegoś dzięki czemu bardzo dużo osób kibicuje Barcelonie. Barca za czasów Guardioli, grała po prostu pięknie, Bayern tego nie ma.
0
Chłopak gra świetnie, bardzo przypomina mi Albę.
0
Ciekawe, czy Martino kiedyś spróbuje wariantu z Messim na prawym skrzydle i Alexisem w środku. Alexis to jedyny nasz napastnik, który potrafi dobrze grać głową Świetnie wychodzi do piłek, robi miejsce dla innych i ma warunki, aby wziąć kilku graczy na siebie. Messi natomiast miałby duuużo więcej miejsca. Sądzę, że byśmy mieli ścisły top jeśli chodzi o atak, śmiem twierdzić, że nawet najlepszy.
0
On w Barcelonie na skrzydło w ogóle nie pasuje. On potrzebuje bardzo dużo miejsca aby kogoś minąć. Natomiast Neymar potrafi mijać graczy na małej przestrzeni. Bale jedynie pasowałby na lewą obronę, warunki ma porównywalne do Abiego z najlepszych lat, jak nie lepsze. Tylko nie wiem jak z jego grą w obronie. Myślę, że ten agent zrobił bardzo dobrze i dla Realu i dla Barcy.
0
Bardzo cieszy postawa Atleti. ; )
0
Jak na razie Neymar>Bale.
0
20-22 w tych godzinach powinno się zaczynać GD, najlepsza atmosfera.
0
Neymar nas ratuje! Brawo!
0
Tylko Neymar coś może tu zmienić...
0
Mam wrażenie, że wszystko teraz idzie na Neymara, jakby tylko on potrafił grać...
0
nuuuda :/
0
Tylko nie Neymar... Proszę!
0
nie zgarnie miało być ; )
0
Chodziło mi o to, że tym razem Barca nie przegra. Celtic w tym roku nie wytrzyma i zgarnie całej puli.
0
Ten mecz będzie dużo lepszy niż rok temu. Zobaczycie!
0
Zasługuje na zdecydowanie więcej minut. Nie może odejść.
0
Nie zawsze. Mecze Barcy są transmitowane niemal wszędzie, bez różnicy z kim grają. Mecze Valencii czy RSSS nie są tak szeroko transmitowane. W Polsce są pokazywane tylko te miecze, w których grają np. z Sevillą czy Athleticiem Bilbao. Nie znam się za bardzo na tym, ale chyba wyjaśniłem częściowo o co chodzi.
0
Barca i Real biorą 40%, Valencia i Atletico sporo mniejszą część, a reszta drużyn coraz miej. Dokładnych liczb nie znam.
0
Tylu plusów to ja w życiu nie miałem. :D
0
W Madrycie -5 to musieli wydać 100M na drewno, żeby ciepło było :D
0
Kupili jeszcze Leo Baptistao, obrońcę Ajaxu i defensywnego pomocnika z Francji.
0
"W końcu na coś przydał się Benzema... hehehe"
0
Czasy kiedy SB potrafiło oklaskiwać zawodnika drużyny przeciwnej, już chyba nigdy nie powrócą.