0

Neymar jak ich wozi dziś :O I gdzie karny?

0

Neymar...

0

Bartra czyści aż miło. Nie przestaje mnie zadziwiać!

0

Neymar co zrobił, i Tello...

0

Bartra jak kiedyś Lucio! :O

0

Barca ma trzech świetnych młodych środkowych napastników - Dongou, Ramirez, Sanabria. Mają potencjał, aby w przyszłości grać w 1 drużynie.

0

Bardzo chciałbym zobaczyć mecz Bayern-Atletico. Atletico w takiej formie, mając taką świetną defensywę, mogło by ograć Bayern.

0

Ciekawy jestem ile punktów w lidze Bayern by zdobył, jeśli co mecz mieli by ultradefensywnie grającą drużynę. Bawarczycy mają wyższy i silniejszy fizycznie skład, ale nie ma tego czegoś dzięki czemu bardzo dużo osób kibicuje Barcelonie. Barca za czasów Guardioli, grała po prostu pięknie, Bayern tego nie ma.

0

Chłopak gra świetnie, bardzo przypomina mi Albę.

0

Ciekawe, czy Martino kiedyś spróbuje wariantu z Messim na prawym skrzydle i Alexisem w środku. Alexis to jedyny nasz napastnik, który potrafi dobrze grać głową Świetnie wychodzi do piłek, robi miejsce dla innych i ma warunki, aby wziąć kilku graczy na siebie. Messi natomiast miałby duuużo więcej miejsca. Sądzę, że byśmy mieli ścisły top jeśli chodzi o atak, śmiem twierdzić, że nawet najlepszy.

0

On w Barcelonie na skrzydło w ogóle nie pasuje. On potrzebuje bardzo dużo miejsca aby kogoś minąć. Natomiast Neymar potrafi mijać graczy na małej przestrzeni. Bale jedynie pasowałby na lewą obronę, warunki ma porównywalne do Abiego z najlepszych lat, jak nie lepsze. Tylko nie wiem jak z jego grą w obronie. Myślę, że ten agent zrobił bardzo dobrze i dla Realu i dla Barcy.

0

Bardzo cieszy postawa Atleti. ; )

0

Jak na razie Neymar>Bale.

0

20-22 w tych godzinach powinno się zaczynać GD, najlepsza atmosfera.

0

Neymar nas ratuje! Brawo!

0

Tylko Neymar coś może tu zmienić...

0

Mam wrażenie, że wszystko teraz idzie na Neymara, jakby tylko on potrafił grać...

0

nuuuda :/

0

Tylko nie Neymar... Proszę!

0

nie zgarnie miało być ; )

0

Chodziło mi o to, że tym razem Barca nie przegra. Celtic w tym roku nie wytrzyma i zgarnie całej puli.

0

Ten mecz będzie dużo lepszy niż rok temu. Zobaczycie!

0

Zasługuje na zdecydowanie więcej minut. Nie może odejść.

0

Nie zawsze. Mecze Barcy są transmitowane niemal wszędzie, bez różnicy z kim grają. Mecze Valencii czy RSSS nie są tak szeroko transmitowane. W Polsce są pokazywane tylko te miecze, w których grają np. z Sevillą czy Athleticiem Bilbao. Nie znam się za bardzo na tym, ale chyba wyjaśniłem częściowo o co chodzi.

0

Barca i Real biorą 40%, Valencia i Atletico sporo mniejszą część, a reszta drużyn coraz miej. Dokładnych liczb nie znam.

0

Tylu plusów to ja w życiu nie miałem. :D

0

W Madrycie -5 to musieli wydać 100M na drewno, żeby ciepło było :D

0

Kupili jeszcze Leo Baptistao, obrońcę Ajaxu i defensywnego pomocnika z Francji.

0

"W końcu na coś przydał się Benzema... hehehe"

0

Czasy kiedy SB potrafiło oklaskiwać zawodnika drużyny przeciwnej, już chyba nigdy nie powrócą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?