0

Dadzą radę, jednak o zwycięstwo będzie bardzo ciężko.

0

0

Jak wybiorą Bielsę to ja nie mam pytań. Chyba pójdę do Bońka i osobiście mu podziękuję. Ale to raczej niemożliwe, żeby taki fachowiec prowadził takich kopaczy.

0

"i otrzymał w nagrodę czek o wartości 5 milionów wonów południowokoreańskich (ok. 14 400 zł - przyp. red.)" Nawet pieniądze na opłacenie fryzjera dostał :D

0

Jego miejsce jest w Atletico. Za 2-3 lata będą mieć świetny skład. W pomocy Koke, Torres, Saul i Josuha Guilavogui, w obronie Manquillo, Gimenez i Toby Alderweireld, a w ataku Baptistao. Z takim trenerem mogą stać się gigantem europejskim.

0

Neymar w meczu z Osasuną powinien zacząć na ławce. Widać zmęczenie w jego grze.

0

0

Jefferson, Alves, Luiz, Dante, Marcelo, Paulinho, Gustavo, Hulk, Oscar, Neymar, Jo.

0

Fajnie, że Alexis strzela. Oby ograli Ekwador i będzie świetnie.

0

Sam nie wiem czy wierzyć, czy nie, ale atak Neymar-Lewy-Messi byłby niemal nie do zatrzymania. Piekielnie dobre skrzydła, wygrywające mnóstwo pojedynków 1 na 1 i do tego typowy łowca goli, strzelający regularnie na wszystkich klubowych frontach.

0

Szczerze? Zastanowiłbym się nad sprowadzeniem Lewego, jeśli Martino przesunął by Messiego na skrzydło. 20M za takiego gracza? To jest tyle, ile Benfica chciała za 30-letniego Cardozo...

0

Powiedział pan przegryw życiowy. Tobie jeż dziękujemy.

0

w czym chyba ponad 30 goli i około 20 asyst. Robi wrażenie.

0

Świetna wiadomość. Liczę na świetną grę Jego i Alvesa.

0

Zuculini, Eder Balanta, Paredes, Vietto, Correa moim zdaniem są największymi talentami. Można im się przyglądać.

0

Moje pierwsze wspomnienia z Barcą to sezon 06/07. Nie oglądałem za dużo meczów, bo nie miałem Internetu, a w TV było tylko TVP1, TVP2 i Polsat. Zawsze wyniki sprawdzałem w telegazecie strona 238 chyba w jedynce. Oglądałem codziennie wszystkie magazyny sportowe, licząc, że zobaczę coś o Barcelonie. To co zapamiętam na zawsze to cudowna bramka Messiego z Getafe, i przewrotka Ronaldinho w meczu z Villarrealem. Warmińsko-mazurskie pozdrawia! ; )

0

Bo to było wczoraj :D

0

Ja jestem warmińsko-mazurskie :D

0

Neymar, Messi, Alexis, Pedro, Tello, Deulofeu, Dongou, Ramirez, Sanrabia... Wyobraźcie sobie taki atak za kilka lat. Niestety kilku będzie musiało odejść.

0

Nie lepiej przyjrzeć się np. Danilo z Porto? Młody ze sporym doświadczeniem, silny, wszechstronny. Neymar pomógłby mu zaadaptować się w szatni, w końcu znają się z Santosu.

0

Jednak jeśli chodzi o lewą stronę to mają Moreno. Świetny jest. Tylko po co?

0

Chyba nie mówisz o Coke. Średniak.

0

W tej sytuacji przypomina mi się inter. Chociaż tam akurat z Interu odszedł świetny trener. I już od początku następnego sezonu grali bardzo słabo.

0

Pierwszy raz od bardzo dawna, nie mogę doczekać się GD. Już teraz mnie nosi :D

0

Bo do perfekcyjnego meczu (ocena 10) brakowało jeszcze baaardzo dużo. jeśli oceny byłyby wyższe to ocena nie była by równa ocenie.

0

Świetne słowa! W pełni się z tobą zgadzam.

0

Jeśli się uda, mogę mieć 5 zwycięstw. Milan gra słabo, Osasuna, Celta i Espanyol, nie są ogórkami, ale i żadnymi potęgami też nie. Real gra średnio, ale na derby zawszę się spinają. ; )

0

Dość dobrze, jednak o meczu z City może zapomnieć.

0

Świetnie się strona rozwija! Dobra robota redakcjo. ; )

0

Widocznie nie ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?