BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dadzą radę, jednak o zwycięstwo będzie bardzo ciężko.
0
http://fangol.pl/view/19729/video-od-neymara Widzieliście? : )
0
Jak wybiorą Bielsę to ja nie mam pytań. Chyba pójdę do Bońka i osobiście mu podziękuję. Ale to raczej niemożliwe, żeby taki fachowiec prowadził takich kopaczy.
0
"i otrzymał w nagrodę czek o wartości 5 milionów wonów południowokoreańskich (ok. 14 400 zł - przyp. red.)" Nawet pieniądze na opłacenie fryzjera dostał :D
0
Jego miejsce jest w Atletico. Za 2-3 lata będą mieć świetny skład. W pomocy Koke, Torres, Saul i Josuha Guilavogui, w obronie Manquillo, Gimenez i Toby Alderweireld, a w ataku Baptistao. Z takim trenerem mogą stać się gigantem europejskim.
0
Neymar w meczu z Osasuną powinien zacząć na ławce. Widać zmęczenie w jego grze.
0
http://www.pl-sport.tv/ ; )
0
Jefferson, Alves, Luiz, Dante, Marcelo, Paulinho, Gustavo, Hulk, Oscar, Neymar, Jo.
0
Fajnie, że Alexis strzela. Oby ograli Ekwador i będzie świetnie.
0
Sam nie wiem czy wierzyć, czy nie, ale atak Neymar-Lewy-Messi byłby niemal nie do zatrzymania. Piekielnie dobre skrzydła, wygrywające mnóstwo pojedynków 1 na 1 i do tego typowy łowca goli, strzelający regularnie na wszystkich klubowych frontach.
0
Szczerze? Zastanowiłbym się nad sprowadzeniem Lewego, jeśli Martino przesunął by Messiego na skrzydło. 20M za takiego gracza? To jest tyle, ile Benfica chciała za 30-letniego Cardozo...
0
Powiedział pan przegryw życiowy. Tobie jeż dziękujemy.
0
w czym chyba ponad 30 goli i około 20 asyst. Robi wrażenie.
0
Świetna wiadomość. Liczę na świetną grę Jego i Alvesa.
0
Zuculini, Eder Balanta, Paredes, Vietto, Correa moim zdaniem są największymi talentami. Można im się przyglądać.
0
Moje pierwsze wspomnienia z Barcą to sezon 06/07. Nie oglądałem za dużo meczów, bo nie miałem Internetu, a w TV było tylko TVP1, TVP2 i Polsat. Zawsze wyniki sprawdzałem w telegazecie strona 238 chyba w jedynce. Oglądałem codziennie wszystkie magazyny sportowe, licząc, że zobaczę coś o Barcelonie. To co zapamiętam na zawsze to cudowna bramka Messiego z Getafe, i przewrotka Ronaldinho w meczu z Villarrealem. Warmińsko-mazurskie pozdrawia! ; )
0
Bo to było wczoraj :D
0
Ja jestem warmińsko-mazurskie :D
0
Neymar, Messi, Alexis, Pedro, Tello, Deulofeu, Dongou, Ramirez, Sanrabia... Wyobraźcie sobie taki atak za kilka lat. Niestety kilku będzie musiało odejść.
0
Nie lepiej przyjrzeć się np. Danilo z Porto? Młody ze sporym doświadczeniem, silny, wszechstronny. Neymar pomógłby mu zaadaptować się w szatni, w końcu znają się z Santosu.
0
Jednak jeśli chodzi o lewą stronę to mają Moreno. Świetny jest. Tylko po co?
0
Chyba nie mówisz o Coke. Średniak.
0
W tej sytuacji przypomina mi się inter. Chociaż tam akurat z Interu odszedł świetny trener. I już od początku następnego sezonu grali bardzo słabo.
0
Pierwszy raz od bardzo dawna, nie mogę doczekać się GD. Już teraz mnie nosi :D
0
Bo do perfekcyjnego meczu (ocena 10) brakowało jeszcze baaardzo dużo. jeśli oceny byłyby wyższe to ocena nie była by równa ocenie.
0
Świetne słowa! W pełni się z tobą zgadzam.
0
Jeśli się uda, mogę mieć 5 zwycięstw. Milan gra słabo, Osasuna, Celta i Espanyol, nie są ogórkami, ale i żadnymi potęgami też nie. Real gra średnio, ale na derby zawszę się spinają. ; )
0
Dość dobrze, jednak o meczu z City może zapomnieć.
0
Świetnie się strona rozwija! Dobra robota redakcjo. ; )
0
Widocznie nie ; )