0

0

Świetnie to rozegrali, a komentator jakby już zasypiał. : )

0

Muszę przyznać, że Messi dobrze wszedł w drugą połowę.

0

Cesc i Leo rozumieją się jak bracia ; )

0

chyba nie chcesz mi powiedzieć, że gra jak na swoje możliwości dobrze. Ja wyraziłem swoje zdanie a ty mnie od razu obrażasz.

0

Messi gra jak przeciętniak... Dawno tak słabego Leo nie widziałem.

0

Lahoz najlepszy sędzia w Hiszpanii? Co on pierniczy...

0

Skąd się wziął na boisku Montoya?

0

Przy tym komentatorze to ja zasnę...

0

Celta ma bardzo młody, ciekawy skład. Grają bardzo fajną piłkę.

0

Alexis jak ich wozi ; )

0

Hulk akurat to grał słabo jak na swoje możliwości. Neymar bodajże był piłkarzem sezonu w Santosie. Poza tym już w ubiegłym sezonie był nominowany do tego grona.

0

Mourinho? Simeone dużo bardziej na tą nagrodę zasłużył, co nie zmienia faktu, że za ten rok powinien wygrać Jupp, albo Klopp.

0

i na 5-0 podwyższa Gabi! Ale pocisnęli dziś.

0

Costa na 4-0! On jest niesamowity!

0

Villa 3-0!

0

Bo Real to Real. Real jest największym rywalem.

0

Atleti 2-0, Villa!

0

0

Nie mam nic przeciwko aby Barca zamieniła się miejscami z Realem, a za Depor byłoby Atleti : )

0

I kolejna asysta Koke!

0

Ta ekipa nie przestaje mnie zadziwiać. Są piekielnie mocni w tym sezonie. W LM gniotą wszystkich po kolei, w SP z Barcą nie przegrali, wygrali z Realem. Simeone czyni cuda.

0

Atletico już wygrywa! Gola w 1 minucie meczu strzelił Oliver Torres. Jak widać dziś nie tylko jeden Torres strzela :D

0

Już 3-0!

0

Griezzmann strzela drugiego gola w meczu. 2-0 dla RSSS.

0

Rotacja. Może staty ma przeciętne, ale świetnie rozgrywa. Będą z niego ludzie.

0

Akurat Malaga przy Celcie nie pograła : )

0

gra o 21

0

Torres!

0

Villarreal już 4-1 wygrywa z Valencią. 2 bramka Dos Santosa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?