BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://fangol.pl/view/22239/to-wlasnie-ta-sytuacja :D
0
Świetnie to rozegrali, a komentator jakby już zasypiał. : )
0
Muszę przyznać, że Messi dobrze wszedł w drugą połowę.
0
Cesc i Leo rozumieją się jak bracia ; )
0
chyba nie chcesz mi powiedzieć, że gra jak na swoje możliwości dobrze. Ja wyraziłem swoje zdanie a ty mnie od razu obrażasz.
0
Messi gra jak przeciętniak... Dawno tak słabego Leo nie widziałem.
0
Lahoz najlepszy sędzia w Hiszpanii? Co on pierniczy...
0
Skąd się wziął na boisku Montoya?
0
Przy tym komentatorze to ja zasnę...
0
Celta ma bardzo młody, ciekawy skład. Grają bardzo fajną piłkę.
0
Alexis jak ich wozi ; )
0
Hulk akurat to grał słabo jak na swoje możliwości. Neymar bodajże był piłkarzem sezonu w Santosie. Poza tym już w ubiegłym sezonie był nominowany do tego grona.
0
Mourinho? Simeone dużo bardziej na tą nagrodę zasłużył, co nie zmienia faktu, że za ten rok powinien wygrać Jupp, albo Klopp.
0
i na 5-0 podwyższa Gabi! Ale pocisnęli dziś.
0
Costa na 4-0! On jest niesamowity!
0
Villa 3-0!
0
Bo Real to Real. Real jest największym rywalem.
0
Atleti 2-0, Villa!
0
http://web.archive.org/web/20031224001947/http://www.realmadrid.pl/ Ta strona się nie zmienia :D
0
Nie mam nic przeciwko aby Barca zamieniła się miejscami z Realem, a za Depor byłoby Atleti : )
0
I kolejna asysta Koke!
0
Ta ekipa nie przestaje mnie zadziwiać. Są piekielnie mocni w tym sezonie. W LM gniotą wszystkich po kolei, w SP z Barcą nie przegrali, wygrali z Realem. Simeone czyni cuda.
0
Atletico już wygrywa! Gola w 1 minucie meczu strzelił Oliver Torres. Jak widać dziś nie tylko jeden Torres strzela :D
0
Już 3-0!
0
Griezzmann strzela drugiego gola w meczu. 2-0 dla RSSS.
0
Rotacja. Może staty ma przeciętne, ale świetnie rozgrywa. Będą z niego ludzie.
0
Akurat Malaga przy Celcie nie pograła : )
0
gra o 21
0
Torres!
0
Villarreal już 4-1 wygrywa z Valencią. 2 bramka Dos Santosa!