BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie komentator powiedział, coś w stylu, że Messi chciałby u nas Aguero i nawet niektórzy twierdzą, że wybrał trenera.
Jeśli to on wybrał Martino, to ja chciałbym go kiedyś widzieć jako prezesa klubu. :D
0
Dani dobra riposta ; )
0
A czy przypadkiem nie powinno być też karnego dla Barcy za faul na Fabregasie i czerwonej kartki dla Ramosa? Mogę się mylić, ale sędzia mylił się w dwie strony.
0
Ten chłopak jest zajebisty! Nie wyobrażam sobie teraz ataku w ważnych meczach bez Neya. a z Pedro lub Tello.
0
W Londynie ; )
0
Real kupił drewno za 100M ,bo zima się zbliża!
0
Ale emocje... KONIEC!!!
0
Takie strzały bronił, a teraz puścił...
0
2-0 jedziemy ich!
0
Valdes najlepszy bramkarz na świecie na ten moment!
0
Jak by padła trzecia to chyba się popłaczę ze szczęścia.
0
Alves jeszcze ośmieszył Ronaldo!
0
Ten obiektywny komentator to jakaś kpina. Mache odepchnął delikatnie ciałem CR-a a on leży.
0
Matko boska, ale goolazo! Neymar jeszcze asysta!
0
Benzema huknął prawie jak Zlatan.
0
Real za bardzo ciśnie...
0
W realu zmiana: Schodzi Drewno, wchodzi Drewno.
0
Valdes!
0
Zmień komentatora :D
0
Uwielbiam te zwody za 100M... ahhh :D
0
Jeśli Tata mówił, że skład na GD przygotował już przed Milanem to może specjalnie dał odpocząć Bartrze, Puyolowi i Cescowi. Myślę też, że Xavi został zmieniony po to aby odpocząć przed derbami. Chciałbym zobaczyć Valdes, Alves, Bartra, Puyol, Adriano, Busi, Xavi, Cesc, Messi, Alexis, Neymar z Sanchezem na szpicy. Liczę również, że Neymar i Messi będą często wymieniać się pozycjami z Chilijczykiem. Fajnie by było zobaczyć Barcę taką jak w meczu z Rayo.
0
Arbeloą to Neymar już kręcił. Wtedy to chyba mu błędnik zwariował, bo aż go zmieniono. ;)
0
Jeszcze Grimaldo, Deulofeu, Sanrabia, Ondoa, Samper... Sam nie wiem gdzie ich wstawić.
0
Messi proszę...
0
Jest u mnie w domu, i oglądamy mecz przy Chipsach. Mówi, że zagra w GD.
0
Zgadzam się. Xavi dziś wolno rozgrywa, jednak ma świetne przeżuty. Alves też dobrze. Messi słabo. Neymar się rozkręca, jeszcze dziś strzeli. ;)
0
Neymar, aj!
0
Busi dziś miażdży w rozegraniu.
0
Atak fajnie funkcjonuje, Xavi niezłe przeżuty.
0
Ajajajaj....