0

Właśnie komentator powiedział, coś w stylu, że Messi chciałby u nas Aguero i nawet niektórzy twierdzą, że wybrał trenera.
Jeśli to on wybrał Martino, to ja chciałbym go kiedyś widzieć jako prezesa klubu. :D

0

Dani dobra riposta ; )

0

A czy przypadkiem nie powinno być też karnego dla Barcy za faul na Fabregasie i czerwonej kartki dla Ramosa? Mogę się mylić, ale sędzia mylił się w dwie strony.

0

Ten chłopak jest zajebisty! Nie wyobrażam sobie teraz ataku w ważnych meczach bez Neya. a z Pedro lub Tello.

0

W Londynie ; )

0

Real kupił drewno za 100M ,bo zima się zbliża!

0

Ale emocje... KONIEC!!!

0

Takie strzały bronił, a teraz puścił...

0

2-0 jedziemy ich!

0

Valdes najlepszy bramkarz na świecie na ten moment!

0

Jak by padła trzecia to chyba się popłaczę ze szczęścia.

0

Alves jeszcze ośmieszył Ronaldo!

0

Ten obiektywny komentator to jakaś kpina. Mache odepchnął delikatnie ciałem CR-a a on leży.

0

Matko boska, ale goolazo! Neymar jeszcze asysta!

0

Benzema huknął prawie jak Zlatan.

0

Real za bardzo ciśnie...

0

W realu zmiana: Schodzi Drewno, wchodzi Drewno.

0

Valdes!

0

Zmień komentatora :D

0

Uwielbiam te zwody za 100M... ahhh :D

0

Jeśli Tata mówił, że skład na GD przygotował już przed Milanem to może specjalnie dał odpocząć Bartrze, Puyolowi i Cescowi. Myślę też, że Xavi został zmieniony po to aby odpocząć przed derbami. Chciałbym zobaczyć Valdes, Alves, Bartra, Puyol, Adriano, Busi, Xavi, Cesc, Messi, Alexis, Neymar z Sanchezem na szpicy. Liczę również, że Neymar i Messi będą często wymieniać się pozycjami z Chilijczykiem. Fajnie by było zobaczyć Barcę taką jak w meczu z Rayo.

0

Arbeloą to Neymar już kręcił. Wtedy to chyba mu błędnik zwariował, bo aż go zmieniono. ;)

0

Jeszcze Grimaldo, Deulofeu, Sanrabia, Ondoa, Samper... Sam nie wiem gdzie ich wstawić.

0

Messi proszę...

0

Jest u mnie w domu, i oglądamy mecz przy Chipsach. Mówi, że zagra w GD.

0

Zgadzam się. Xavi dziś wolno rozgrywa, jednak ma świetne przeżuty. Alves też dobrze. Messi słabo. Neymar się rozkręca, jeszcze dziś strzeli. ;)

0

Neymar, aj!

0

Busi dziś miażdży w rozegraniu.

0

Atak fajnie funkcjonuje, Xavi niezłe przeżuty.

0

Ajajajaj....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?