0

Niektóre strony podają nawet, że Cesc ma 10 asyst. Jednak chyba najwięcej podaje, że 7.

0

Koke 6, Cesc 4? Serio?

0

Celtą* oczywiście. Jaki wielbłąd.

0

Ciekawe jak różnie podawane są statystyki Cesca. Tu na stronie ma ich 6, a na transfermarkt ma ich 10. Pewnie tam są podawane asysty typu, jak ten strzał z Celto, no ale, aż taka różnica?

0

Nie mam nic przeciwko, aby Griezzmann strzelił dziś kilka bramek.

0

Super wywiad Uwielbiam takie luźne teksty. Wiele można się dowiedzieć.

0

Deulofeu bardzo dużo nauczy się w Anglii. Ma ogromny potencjał.

0

Sergi za bardzo związany z Barcą i w dodatku jest Katalończykiem. Wierzysz w to? Na Roberto nadejdzie czas.

0

I tu trzeba się zgodzić. A że dziennikarze sportowi TVP lubią też Barcę, to i we wtorki by pokazywali, nawet pewnie i na klasyki Ligowe by się skusili :D

0

Na pierwszego bramkarza ja chciałbym Kurtułe. Gość ma dużo większe doświadczenie od Stegena i zna już doskonale ligę. Na pewno nie pogodzi się z rolą rezerwowego w Chelsea. Ma kontrakt do 2015 roku, więc jeśli Barcy udało by się go przekonać, co najtrudniejsze nie powinno być, to pozostaje złożyć porządną ofertę Romanowi, a jak nie zgodzi się to zapewne Tibo nie przedłuży kontraktu i będzie wolny. Reina byłby też dobrym kandydatem bo zna już klub. W przyszłości stałby się drugim bramkarzem. To jest możliwe, ale zarząd musi powalczyć.

0

Mundial już raczej nie dla niego. Szkoda chłopa :/

0

Za taką cenę nie znajdziemy gracza na poziom Barcy. Z drugiej strony wadą Lewego jest to, że nie będzie mógł grać w LM. Za rok wraca Deulofeu i Rafa. Któryś z napastników koniecznie będzie musiał odejść bo będzie za duży tłok. W dodatku najstarszym napadziorem jest 26-letni Messi. Do 1 drużyny w przeciągu 2,3 lat będą dochodzić Dongou, Sandro i Sanrabia. Konkurencja będzie ogromna, jednak uważam, że transfer takiego gracza za tak śmieszną kwotę jest bardzo dobrą opcją.

0

Zostało mu nieco ponad pół roku kontraktu, a przedłużyć go nie chce. Więc chociaż coś chcą zarobić.

0

Bardzo się cieszę, że Denis trenował z 1 drużyną. Taki młody David Silva.

0

I teraz wyobraźcie sobie, że w jednym składzie wychodzą Cesc, Iniesta, Alexis, Messi oraz Neymar i każdy z nich jest w optymalnej formie. Przy solidnej obronie, z takim atakiem możemy wiele zwojować w Europie.

0

Świetny filmik ; )

0

Każdy wynik dający 3 punkty biorę w ciemno.

0

Szkoda tylko, że bardzo dużą część tych bramek Leo zdobył w ubiegłym roku.

0

Ja uważam, że ZP powinien otrzymać Ribery. Robi sporą różnicę w grze zespołu. Zdobył potrójną koronę i SP Europy, jako lider drużyny. Messi Przeprowadził Barcę przez Milan i PSG i ciągną grę w rundzie wiosennej. Wiele razy jego geniusz ratował nam punkty. Król strzelców La Liga + seria 19 meczów z przynajmniej jednym golem. W rundzie jesiennej 8 goli + 4 asysty w 12/ 13 niepełnych meczach. Ronaldo Strzelał bramki jak na zawołanie w tym roku. Od początku roku kalendarzowego ma więcej goli. Król strzelców LM. Jak na razie idzie jak burza. Aktualnie nie wyobrażam sobie Realu bez CR-a. Te dwa miesiące będą decydujące. Jeśli Ronaldo awansuje na MŚ a Ribery nie ma szansę na tą nagrodę. Jeśli żaden z nich nie awansuje to Ribery wygra a Messi za nim. Tyle ode mnie.

0

Rubi za Eusebio.

0

Mógłby ktoś napisać jak grał dziś Ronaldo a jak Bale? Widzę, że jeden strzelił 2 bramki a drugi zdobył 2 asysty, ale coś pokazali szczególnego? Tylko tak w miarę obiektywnie. :)

0

Ramsey co wpakował O.o

0

Rubi mógłby się sprawdzić, a tak to pracuje w tłoku u Taty...

0

Giroud co zmarnował...

0

A rezerwy ciągle przegrywają...

0

0

Hehe, przegrywają już.

0

Ribery gra świetnie.

0

Jest tu ktoś kto ogląda często Bayern? Oni zawsze grają jak w dzisiejszym meczu? Jak można ich porównywać do Barcy, skoro mając tyle miejsca grają tak średnio.

0

Za Guardioli zawsze pięknie też nie grali. Jednak tamta drużyna w ważnych meczach się spięła i grali, i pięknie, i efektywnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?