0

Messi za Iniestę. Błagam!

0

Oby strzelili, bo będzie ciężko potem.

0

Vive właśnie wygrało 34-29! Brawo!

0

druga*

0

Real Sociedad obejmuje prowadzenie! Zapowiada się świetna dwyga połowa.

0

Sorki, napisałem od razu po strzale, i przez chwilę transmisja mi zatrzymała się. Dopiero teraz działa.

0

Vlaencia prowadzi po golu Jonasa!

0

Miał wrócić we wrześniu lub październiku.

0

Mi się wydaje, że to jest liczone od poprzedniego sezonu do teraz.

0

I na pewno będzie. Nie wierzę w to, że Tata wystawi w 1 jedenastce 2 stoperów świeżo po kontuzji.

0

Chłopak jest genialny. Jeśli to prawda, to może okazać się najlepszym ruchem transferowym ostatnich lat. Zdecydowanie na TAK.

0

Jak z Borussii, to ewentualnie Subotic. Obecnie gra dużo lepiej od Niemca.

0

Zastanawiam się po co Hiszpanii Costa, skoro mają Negredo, Soldado, Michu... Negredo kapitalna forma.

0

http://fangol.pl/view/20325/ronnie-powroci Chyba każdy o tym marzy. Oby zagrał na MŚ.

0

Jaki był wyjściowy skład Brazylii?

0

19, jednak najlepsi rok lub dwa lata przed dziewiętnastką przechodzą do Barcy B.

0

Fajnie młodzi grają, nawet bez Traore i Sanrabii. Ebwelle, Kaptoum, Dongou, Bagnack... Fajny skład będzie mieć Kamerun za kilka lat.

0

Tym razem dadzą radę.

0

"Czy wiecie dlaczego Real Madryt nie wydaje swojej serii znaczków pocztowych? Jeśli nie wiecie Christo służy odpowiedzią - ponieważ ludzie nie wiedzieliby na którą stronę należy napluć" Najlepszy fragment :D

0

Samper bardzo dobrze gra w rezerwach. Przed nim świetna przyszłość. AVB może jedynie ich obserwować.

0

Kamerun da radę, musi!

0

Ja bym Eusebio jeszcze nie skreślał. Poczekaj jak wszyscy gracze będą gotowi do gry, wtedy jak będzie to samo, to będzie można tak pisać.

0

Bardzo dobra opcja, jako następca Victora. Młody, perspektywiczny bramkarz.

0

Denis Suarez stylem gry przypomina mi Davida Silvę. Taki młody magik.

0

Przeciętnie.

0

Daj im czas. Jak kadra będzie pełna gra zacznie wyglądać jakoś.

0

Ta bo nie ma Grimaldo, Ie, Bagnacka i Sergi Gómeza. Czego tu oczekiwać od pary Ille-Planas? To tak jakby w meczu 1 drużyny z bardzo dobrą drużyną zobaczyłbyś obronę Alves-Busi/Song-Adriano-Montoya.

0

Bardzo fajny artykuł. Przyjemnie się go czyta.

0

Barca B już przegrywa...

0

Po przerwie reprezentacyjnej Dani i Ney powinni odpocząć, więc raczej zagrają. Pokarzą na co ich stać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?