BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi za Iniestę. Błagam!
0
Oby strzelili, bo będzie ciężko potem.
0
Vive właśnie wygrało 34-29! Brawo!
0
druga*
0
Real Sociedad obejmuje prowadzenie! Zapowiada się świetna dwyga połowa.
0
Sorki, napisałem od razu po strzale, i przez chwilę transmisja mi zatrzymała się. Dopiero teraz działa.
0
Vlaencia prowadzi po golu Jonasa!
0
Miał wrócić we wrześniu lub październiku.
0
Mi się wydaje, że to jest liczone od poprzedniego sezonu do teraz.
0
I na pewno będzie. Nie wierzę w to, że Tata wystawi w 1 jedenastce 2 stoperów świeżo po kontuzji.
0
Chłopak jest genialny. Jeśli to prawda, to może okazać się najlepszym ruchem transferowym ostatnich lat. Zdecydowanie na TAK.
0
Jak z Borussii, to ewentualnie Subotic. Obecnie gra dużo lepiej od Niemca.
0
Zastanawiam się po co Hiszpanii Costa, skoro mają Negredo, Soldado, Michu... Negredo kapitalna forma.
0
http://fangol.pl/view/20325/ronnie-powroci Chyba każdy o tym marzy. Oby zagrał na MŚ.
0
Jaki był wyjściowy skład Brazylii?
0
19, jednak najlepsi rok lub dwa lata przed dziewiętnastką przechodzą do Barcy B.
0
Fajnie młodzi grają, nawet bez Traore i Sanrabii. Ebwelle, Kaptoum, Dongou, Bagnack... Fajny skład będzie mieć Kamerun za kilka lat.
0
Tym razem dadzą radę.
0
"Czy wiecie dlaczego Real Madryt nie wydaje swojej serii znaczków pocztowych? Jeśli nie wiecie Christo służy odpowiedzią - ponieważ ludzie nie wiedzieliby na którą stronę należy napluć" Najlepszy fragment :D
0
Samper bardzo dobrze gra w rezerwach. Przed nim świetna przyszłość. AVB może jedynie ich obserwować.
0
Kamerun da radę, musi!
0
Ja bym Eusebio jeszcze nie skreślał. Poczekaj jak wszyscy gracze będą gotowi do gry, wtedy jak będzie to samo, to będzie można tak pisać.
0
Bardzo dobra opcja, jako następca Victora. Młody, perspektywiczny bramkarz.
0
Denis Suarez stylem gry przypomina mi Davida Silvę. Taki młody magik.
0
Przeciętnie.
0
Daj im czas. Jak kadra będzie pełna gra zacznie wyglądać jakoś.
0
Ta bo nie ma Grimaldo, Ie, Bagnacka i Sergi Gómeza. Czego tu oczekiwać od pary Ille-Planas? To tak jakby w meczu 1 drużyny z bardzo dobrą drużyną zobaczyłbyś obronę Alves-Busi/Song-Adriano-Montoya.
0
Bardzo fajny artykuł. Przyjemnie się go czyta.
0
Barca B już przegrywa...
0
Po przerwie reprezentacyjnej Dani i Ney powinni odpocząć, więc raczej zagrają. Pokarzą na co ich stać.