BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten Morata?
0
Dlaczego!?
0
Morata>Benzema
0
To już trzeba mieć talent, żeby żonglować na boisku w czasie meczu :O
0
Kebab ma świetną kontrolę nad piłką.
0
Costa... : /
0
Będą się bić, będą się bić...
0
Costa jest spoko! :D
0
Teraz wytrzyma dużo dłużej. Przeprowadzili świetne transfery za pieniądze z Falcao.
0
Pisałem to przed sezonem. ;)
0
Ma ktoś dobrze działający link do Atleti?
0
Brawo Atleti, brawo Costa!
0
Ja oglądam, jednak za wyprowadzenie akcji trzeba go pochwalić.
0
Ale akcja Sevilli, jak tego Trochowski nie trafił?
0
W RSSS brakuje Prieto. Nie ma kto dowodzić w środku pola. Jak na razie emocji nie brakuje.
0
Rakitic świetnie dyryguje drużyną. Również bardzo fajnie grają Griezzman i Vela. Nieźli są.
0
Ogląda ktoś RSSS-Sevilla? Fajny mecz, polecam! ;)
0
Gdzie jest Tibo Kurtua, albo Diego Alves?
0
W obronie mamy Bartrę, czyli nie przejdą nas! ; )
0
Ajj, Bartra! Czyli mamy już środkowego napastnika ;D
0
Oby Neymar wszedł rozruszać atak, bo jak na razie to, żadne skrzydło nie funkcjonuje.
0
Cesc "asysta" Fabregas kolejna asysta. Bartra bezbłędny. Brawo!
0
Piękny mecz. ; )
0
Mata pokazuje klasę.
0
Jeśli miałbym typować, postawiłbym 3-2 dla Atletico. W tym sezonie są bardzo mocni, mają najrówniejszy skład w lidze (nie najlepszy) świetnego bramkarza i bardzo dobrze poukładaną obronę. Koke i Costa są w gazie, dadzą radę. Realowi najlepiej nie idzie, jednak na derby zawsze się spinają. Nie sprostają rozpędzonemu Atleti.
0
Ahh, kiedyś to była obrona. Puyol, Marquez, Milito i świetny Pique.
0
1-4 ; )
0
Fajny skład ma Athletic. Benat, może być niezłym następcą Martineza. Jeśli Muniain odzyska formę, będą bardzo groźni. Mogą walczyć nawet o LM.
0
Szkoda, że w przypadku kontuzji Cesara i Silvy szans nie dostaną Miranda i Diego Alves. Ciekawe dlaczego nie powołuje Costy, Fernandinho, Adriano i Williana. Mogli by wnieść bardzo dużo do kadry.
0
A jednak :D