0

Co ten Morata?

0

Dlaczego!?

0

Morata>Benzema

0

To już trzeba mieć talent, żeby żonglować na boisku w czasie meczu :O

0

Kebab ma świetną kontrolę nad piłką.

0

Costa... : /

0

Będą się bić, będą się bić...

0

Costa jest spoko! :D

0

Teraz wytrzyma dużo dłużej. Przeprowadzili świetne transfery za pieniądze z Falcao.

0

Pisałem to przed sezonem. ;)

0

Ma ktoś dobrze działający link do Atleti?

0

Brawo Atleti, brawo Costa!

0

Ja oglądam, jednak za wyprowadzenie akcji trzeba go pochwalić.

0

Ale akcja Sevilli, jak tego Trochowski nie trafił?

0

W RSSS brakuje Prieto. Nie ma kto dowodzić w środku pola. Jak na razie emocji nie brakuje.

0

Rakitic świetnie dyryguje drużyną. Również bardzo fajnie grają Griezzman i Vela. Nieźli są.

0

Ogląda ktoś RSSS-Sevilla? Fajny mecz, polecam! ;)

0

Gdzie jest Tibo Kurtua, albo Diego Alves?

0

W obronie mamy Bartrę, czyli nie przejdą nas! ; )

0

Ajj, Bartra! Czyli mamy już środkowego napastnika ;D

0

Oby Neymar wszedł rozruszać atak, bo jak na razie to, żadne skrzydło nie funkcjonuje.

0

Cesc "asysta" Fabregas kolejna asysta. Bartra bezbłędny. Brawo!

0

Piękny mecz. ; )

0

Mata pokazuje klasę.

0

Jeśli miałbym typować, postawiłbym 3-2 dla Atletico. W tym sezonie są bardzo mocni, mają najrówniejszy skład w lidze (nie najlepszy) świetnego bramkarza i bardzo dobrze poukładaną obronę. Koke i Costa są w gazie, dadzą radę. Realowi najlepiej nie idzie, jednak na derby zawsze się spinają. Nie sprostają rozpędzonemu Atleti.

0

Ahh, kiedyś to była obrona. Puyol, Marquez, Milito i świetny Pique.

0

1-4 ; )

0

Fajny skład ma Athletic. Benat, może być niezłym następcą Martineza. Jeśli Muniain odzyska formę, będą bardzo groźni. Mogą walczyć nawet o LM.

0

Szkoda, że w przypadku kontuzji Cesara i Silvy szans nie dostaną Miranda i Diego Alves. Ciekawe dlaczego nie powołuje Costy, Fernandinho, Adriano i Williana. Mogli by wnieść bardzo dużo do kadry.

0

A jednak :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?