BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Albo Griezzman! :D
0
Jaki mecz oglądacie? Ja chyba RSSS-Szachtar. Hiszpańska kreatywność vs brazylijska magia. :D
0
Nie tylko ty :D
0
Tylu jest Kameruńczyków dzięki fundacji Eto`o. On nam podesłał Dongou, Bagnacka, Ondoe...
0
Jak już to Juvenil ; )
0
Dwa dni temu to pisałem :D Jak przeczytałem jak się nazywa to pomyślałem, że Brazylijczyk, a tu proszę, Szwed. Nie mam nic przeciwko aby osiągnął poziom jego 51 lat starszego imiennika z Brazylii. ; )
0
Miki 2 lata starszy...
0
W meczu pucharowym rozegrał bardzo dobry mecz, natomiast w lidze ma niewiele rozegranych minut. Myślę, że sobie poradzi. ; )
0
Zgadzam się, po części. Jakby Pedro miał gola i taki udział przy 3 bramce to by dostał max. 5. Cóż, tak to już jest.
0
Ja bym chciał w jakimś meczu zobaczyć Messiego na skrzydle a Alexisa na środku. Gdyby nie jego geniusz to pewnie wszyscy by go tu już sprzedali. A tak niby ma udział przy 2 golach, ale przez 70 minut nie robił nic. Jedynie chodził lub dreptał. Na skrzydle miałby więcej miejsca i może w końcu zaczął by biegać bo to jest trochę irytujące...
0
Wiem, że to marne źródło, a zobaczyłem to podczas przeglądania fejsa. Po prostu, jestem ciekawy ; )
0
Tello gra najlepiej na lewej stronie i tam powinien grać.
Mam pytanie dla kumatych. http://static.fangol.pl/content/5/9/c/59c07c4f3469dc59941ab0e5400b0847-554.jpg To prawda, że doszedł, czy tylko plota.
0
Bo fani PL nie widzą w La Liga klubów poza Barcą i Realem. Reszta to według nich "ogórki".
0
Auoan
ja go widziałem w jednym meczu i zagrał wybitnie to o nim pisałem. Ale jeśli tak sypie babolami to ja dziękuję.
0
Uwierz mi, wiem. ; )
0
Jakby cofnąć się 3 miesiące wstecz, to niezłe jaja teraz są, że Barca się interesowała Mathieu :D
0
Djukic powinien zostać w tym Realu...
0
La Liga jest zajebista, tyle w temacie. Brawo dla Betisu za taką grę.
0
Sevilla gra fajnie z pomysłem, niezłe kontry, tylko brakuje im ostatniego podania lub wykończenia. Valencia ma słabego trenera, nic nie próbuje zrobić...
0
Ja raczej pytanie retoryczne zadałem :D Fakt, sędziowanie w La Liga jest na bardzo niskim poziomie.
0
Z nami też tracili 3 a jak wszyscy panikowali w 2 połowie na stronie, nie trzeba mówić ; )
0
Szkoda, że trener po sezonie odszedł. Niewiele wtedy zabrakło do LM, teraz mogą skończyć jak Villareal w sezonie 11/12...
0
Betis jest zajebisty! Bawią się Valencią jak z dziećmi :O
0
W tym sezonie takich meczów już było sporo. W PL na palcach jednej ręki można by było policzyć.
0
Dlaczego spalony?
0
Świetny jest. Bardzo dobrze dziś gra.
0
Ależ Betis gra, świetny mecz!
0
Opisałem to pod tym tematem. La Liga teraz jest dużo ciekawsza od PL. Mecze między drużynami 3-10 są świetnie ;)
0
Valencia zacznie strzelać w 45 minucie ; )
0
Magia :O