BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valencia jak się zgra to może być bardzo mocna. Banega ma ogromne wahania formy, podobnie Feguli. Myślę, że to tylko kwestia czasu, a będą grać bardzo dobrą piłkę.
0
Nietoperze to odrobią ; )
0
Gol dla Betisu! :/
0
Banega już czaruje :D
0
auoan to ty kozak jesteś :D
0
Ja oglądam :D Oriol Romeu od 1 minuty! :D
0
"Odpowiedzialni za śledzenie, które trwało tygodniami, odkryli na przykład, że Alexis jest doświadczonym pianistą oraz że dobrze gra w tenisa." Jeśli dobrze gra w tenisa stołowego, to chętnie zagrałbym z nim :D
1
Bartko?!
0
Miki, czasami piszesz bardzo mądrze, jednak za często upierasz się przy swoim zdaniu nie mając racji. Takich sytuacji można zobaczyć bardzo dużo w środku pola, po wybiciu bramkarza, Sędzia zawsze gwiżdże faul. A co to za różnica czy sytuacja miała miejsce na środku boiska czy w polu karnym rywala?
0
Przecież tam jest doceniany. Niedługo stanie się gwiazdą 3 ligi, a następnie będzie grać w gigancie jakim jest Getafe. :D
0
Don Corleone
Tak wiem o tym hehe :D
lukas
Dlatego wolę obejrzeć mecz np. Villareal-Atletico niż Everton-Chelsea. Wszyscy którzy mówią, że w La Liga są tylko dobre 2 mecze, czyli klasyki, nie wiedzą, że poza Barcą i Realem jest jeszcze kilka klubów, które grają na bardzo wysokim poziomie. Po prostu, kibice angielskich gigantów po porażce z beniaminkiem mówią, że tam każdy z każdym morze wygrać, bo jest tak wysoki poziom, natomiast w lidze hiszpańskiej po takich meczach mówi się, że Barca lub Real dali ciała. Nie zdziwiłbym się, jak w ćwierćfinałach LM będą 4 hiszpańskie drużyny, a w LE w półfinale zagrają Sevilla i Valencia.
0
W tym sezonie, jak na razie, dużo lepsze mecze są w La Liga niż w Anglii. Każdy mecz między Barcą, Realem, Atletico, RSSS, Valencją, Villerealem, Athleticem, Sevillą i Malagą fajnie mi się ogląda. Celta jak na razie gra bardzo fajną piłkę i już jutro może awansować na 5 miejsce. Espanyol również fajnie się prezentuje. Szykuje się świetny sezon.
0
Defensywa była bardzo przeciętna, jednak moim zdaniem wynika to z tego, że nie grało trzech podstawowych graczy. Jak Grimaldo, Bagnack i Ie zagrają, wtedy można powiedzieć coś więcej. Bardzo fajnie grają Samper, Suarez, Sandro, Roman i Nieto. Eusebio ba bardzo dobrze obsadzony atak, musi to wykorzystać.
0
Obrona tragedia... Dobrze, że sic nie strzelili.
0
Doping lepszy jak na CN :O
0
Bawią*
0
Bawię się jak z dziećmi :D
0
8,8 tysiąca było po pierwszym meczu z Bayernem. Wszyscy pisali o Lewym :D
0
Kiko strata za stratą :D Gwiazda!
0
Ten sam bilans bramkowy i tyle samo punktów, a nie było bezpośredniego meczu, więc obie drużyny są liderami :D
0
Juan Roman to młody Ronaldo :D
0
jak w 2010 :D
0
gra nawet dobrze :D
0
Będzie manita :D
0
To był żart panie suchy. : )
0
Ma rację. Pamiętam jak Leo zdobywał pierwszą złotą piłkę, w necie było porównanie CR7 i Messiego i było pokazane jak Cris stoi na boisku, i czeka na piłkę, a Messi sam o nią walczył. Teraz jest trochę inaczej.
0
Smuda jeszcze z nimi LM wygra :D
0
Ja tam bardziej lubię Canarinhos. Bardzo lubię graczy z Ameryki Południowej. Za rok na MŚ chcę finał Brazylia-Argentyna, to by było coś!
0
To była ironia, panie suchy ; )
0
Ale ty masz wiedzę o reprezentacji Argentyny :O