0

Valencia jak się zgra to może być bardzo mocna. Banega ma ogromne wahania formy, podobnie Feguli. Myślę, że to tylko kwestia czasu, a będą grać bardzo dobrą piłkę.

0

Nietoperze to odrobią ; )

0

Gol dla Betisu! :/

0

Banega już czaruje :D

0

auoan to ty kozak jesteś :D

0

Ja oglądam :D Oriol Romeu od 1 minuty! :D

0

"Odpowiedzialni za śledzenie, które trwało tygodniami, odkryli na przykład, że Alexis jest doświadczonym pianistą oraz że dobrze gra w tenisa." Jeśli dobrze gra w tenisa stołowego, to chętnie zagrałbym z nim :D

1

Bartko?!

0

Miki, czasami piszesz bardzo mądrze, jednak za często upierasz się przy swoim zdaniu nie mając racji. Takich sytuacji można zobaczyć bardzo dużo w środku pola, po wybiciu bramkarza, Sędzia zawsze gwiżdże faul. A co to za różnica czy sytuacja miała miejsce na środku boiska czy w polu karnym rywala?

0

Przecież tam jest doceniany. Niedługo stanie się gwiazdą 3 ligi, a następnie będzie grać w gigancie jakim jest Getafe. :D

0

Don Corleone
Tak wiem o tym hehe :D
lukas
Dlatego wolę obejrzeć mecz np. Villareal-Atletico niż Everton-Chelsea. Wszyscy którzy mówią, że w La Liga są tylko dobre 2 mecze, czyli klasyki, nie wiedzą, że poza Barcą i Realem jest jeszcze kilka klubów, które grają na bardzo wysokim poziomie. Po prostu, kibice angielskich gigantów po porażce z beniaminkiem mówią, że tam każdy z każdym morze wygrać, bo jest tak wysoki poziom, natomiast w lidze hiszpańskiej po takich meczach mówi się, że Barca lub Real dali ciała. Nie zdziwiłbym się, jak w ćwierćfinałach LM będą 4 hiszpańskie drużyny, a w LE w półfinale zagrają Sevilla i Valencia.

0

W tym sezonie, jak na razie, dużo lepsze mecze są w La Liga niż w Anglii. Każdy mecz między Barcą, Realem, Atletico, RSSS, Valencją, Villerealem, Athleticem, Sevillą i Malagą fajnie mi się ogląda. Celta jak na razie gra bardzo fajną piłkę i już jutro może awansować na 5 miejsce. Espanyol również fajnie się prezentuje. Szykuje się świetny sezon.

0

Defensywa była bardzo przeciętna, jednak moim zdaniem wynika to z tego, że nie grało trzech podstawowych graczy. Jak Grimaldo, Bagnack i Ie zagrają, wtedy można powiedzieć coś więcej. Bardzo fajnie grają Samper, Suarez, Sandro, Roman i Nieto. Eusebio ba bardzo dobrze obsadzony atak, musi to wykorzystać.

0

Obrona tragedia... Dobrze, że sic nie strzelili.

0

Doping lepszy jak na CN :O

0

Bawią*

0

Bawię się jak z dziećmi :D

0

8,8 tysiąca było po pierwszym meczu z Bayernem. Wszyscy pisali o Lewym :D

0

Kiko strata za stratą :D Gwiazda!

0

Ten sam bilans bramkowy i tyle samo punktów, a nie było bezpośredniego meczu, więc obie drużyny są liderami :D

0

Juan Roman to młody Ronaldo :D

0

jak w 2010 :D

0

gra nawet dobrze :D

0

Będzie manita :D

0

To był żart panie suchy. : )

0

Ma rację. Pamiętam jak Leo zdobywał pierwszą złotą piłkę, w necie było porównanie CR7 i Messiego i było pokazane jak Cris stoi na boisku, i czeka na piłkę, a Messi sam o nią walczył. Teraz jest trochę inaczej.

0

Smuda jeszcze z nimi LM wygra :D

0

Ja tam bardziej lubię Canarinhos. Bardzo lubię graczy z Ameryki Południowej. Za rok na MŚ chcę finał Brazylia-Argentyna, to by było coś!

0

To była ironia, panie suchy ; )

0

Ale ty masz wiedzę o reprezentacji Argentyny :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?