0

Chociaż jeden napisał coś mądrego.

0

Bo 2 lata temu Messi grał gorzej w kadrze. Teraz jest zdecydowanie najlepszy.

0

Jak Bagnack, Ie i Grimaldo wyleczą się, sytuacja powinna się znacząco poprawić. Mają potencjał, by w przyszłości grać w pierwszej drużynie.

0

Dobrze, że dał odpocząć Pedro!

0

Dobrze najpierw napisałeś, meczów. : )
To mogła by być alternatywa na defensywnie grające zespoły. Alves miałby na kogo wrzucać a nie na ludzi mniej niż 1,75m...

0

Jeśli Messi byłby przesunięty na skrzydło, to byłby on idealnym kandydatem do gry na środku. Wysoki, dobrze gra głową, odnajduje się w tiki-tace, potrafi grać tyłem do bramki. Jednak, jeśli by przyszedł, to po sezonie, obowiązkowo przynajmniej jeden napastnik musiałby odejść, aby zrobić miejsce wracającemu Deulofeu.

0

Brazylia ma chyba najszerszą kadrę. Od bramki po atak, w dodatku skład jest bardzo młody. Ich gra jest bardzo miła dla oka. Moim zdaniem jest głównym kandydatem do MŚ.

0

You made my day! :D

0

Na tablicy wyników był Navas.

0

Poszperaj na rojadirecta.

0

Ależ zagranie do Pedro! Navas na 2-2!

0

I Boenisha, na stopera!

0

Polscy komentatorzy mogą się uczyć od hiszpańskich!

0

Brożek>Pele+Maradona+Messi+Ronaldo+Muller+Ronaldo

0

Zieliński ;)

0

pewnie coś koło 1-50

0

Kelnerzy dadzą rade!

0

Miało być piętro wyżej :D

0

Pisał kiedyś że jest już gimbusem :D

0

2x Vargas i Soldado.

0

Lubię Wojtka ; )

0

San Marino ostatną bramkę strzeliło Lichteinsteinowi...

0

Hiszpania ma Soldado, Negredo, Llorente, Torresa, Villę i jeszcze sporo innych.

0

Namieszać może też Kolumbia i Belgia.

0

Ile jest? :D

0

Hiszpania musi się spiąć, aby nie odpaść z kretesem w MŚ. Wiem, że to mecz towarzyski, ale oni słabo grają już od dawna. Mając takich graczy to nie wypada. Głównym ich problemem jest środek defensywy. Ramos i Pique ostatnio słabo.

0

Alexis na koniec ograł 3 na raz :O

0

Chyba, ale nie jestem pewny,.

0

Ale zakręcił obrońcą :O

0

2-1 Chile!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?