BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chociaż jeden napisał coś mądrego.
0
Bo 2 lata temu Messi grał gorzej w kadrze. Teraz jest zdecydowanie najlepszy.
0
Jak Bagnack, Ie i Grimaldo wyleczą się, sytuacja powinna się znacząco poprawić. Mają potencjał, by w przyszłości grać w pierwszej drużynie.
0
Dobrze, że dał odpocząć Pedro!
0
Dobrze najpierw napisałeś, meczów. : )
To mogła by być alternatywa na defensywnie grające zespoły. Alves miałby na kogo wrzucać a nie na ludzi mniej niż 1,75m...
0
Jeśli Messi byłby przesunięty na skrzydło, to byłby on idealnym kandydatem do gry na środku. Wysoki, dobrze gra głową, odnajduje się w tiki-tace, potrafi grać tyłem do bramki. Jednak, jeśli by przyszedł, to po sezonie, obowiązkowo przynajmniej jeden napastnik musiałby odejść, aby zrobić miejsce wracającemu Deulofeu.
0
Brazylia ma chyba najszerszą kadrę. Od bramki po atak, w dodatku skład jest bardzo młody. Ich gra jest bardzo miła dla oka. Moim zdaniem jest głównym kandydatem do MŚ.
0
You made my day! :D
0
Na tablicy wyników był Navas.
0
Poszperaj na rojadirecta.
0
Ależ zagranie do Pedro! Navas na 2-2!
0
I Boenisha, na stopera!
0
Polscy komentatorzy mogą się uczyć od hiszpańskich!
0
Brożek>Pele+Maradona+Messi+Ronaldo+Muller+Ronaldo
0
Zieliński ;)
0
pewnie coś koło 1-50
0
Kelnerzy dadzą rade!
0
Miało być piętro wyżej :D
0
Pisał kiedyś że jest już gimbusem :D
0
2x Vargas i Soldado.
0
Lubię Wojtka ; )
0
San Marino ostatną bramkę strzeliło Lichteinsteinowi...
0
Hiszpania ma Soldado, Negredo, Llorente, Torresa, Villę i jeszcze sporo innych.
0
Namieszać może też Kolumbia i Belgia.
0
Ile jest? :D
0
Hiszpania musi się spiąć, aby nie odpaść z kretesem w MŚ. Wiem, że to mecz towarzyski, ale oni słabo grają już od dawna. Mając takich graczy to nie wypada. Głównym ich problemem jest środek defensywy. Ramos i Pique ostatnio słabo.
0
Alexis na koniec ograł 3 na raz :O
0
Chyba, ale nie jestem pewny,.
0
Ale zakręcił obrońcą :O
0
2-1 Chile!