BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Maicon jak za najlepszych lat! Brazylia ma moim zdaniem najlepsze skrzydła: Neymar, Hulk, Lucas, Bernard...
0
Mógłbyś powiedzieć, o kogo ci chodzi? :D
0
Trzeba mieć Messiego aby ich wszystkich minął. :D
0
To niech bramkarz gra w napadzie, zawsze będzie spalony! :D
0
Znowu ten spamer...
0
Hiszpania jaka akcja!
0
Ma ktoś link do Portugalii?
0
Brawo!
0
Alba!
0
Znowu Casillas... Koke na prawej obronie? Czemu nie gra Azpiliqueta? Moim zdaniem Cesc powinie grać w pomocy, a w ataku powinien być Navas Soldado i Pedro.
0
Świetny filmik! Jeśli możesz i masz chęć, to następny zrób trochę dłuższy o Deulofeu! :D
0
Do tego należało by dodać ilość zarobionych pieniędzy na zawodnikach. Co z tego, że Real wydał ponad 500M€ więcej, jak dużo więcej zarobił na sprzedaży.
Mówienie o "złotym pokoleniu" w Barcelonie jest nie do końca prawdziwe. Już nigdy nie będzie takich graczy jak Messi, Xavi, Iniesta, jednak w młodzieżowych drużynach jest ogrom talentu. Deulofeu, Rafinha, Roberto, Dongou, Sandro Ramirez, Bagnack, Sanrabia, Grimaldo... oni mogą w przyszłości zostać legendami tego klubu.
0
Ja to byłem :D http://fangol.pl/view/15358/cudowne-dziecko Łap! Co o nim sądzisz?
0
Dongou nie ma 182cm wzrostu?
0
Mam takie pytanie nie na temat. Czy Ronaldo przedłużył kontrakt z Realem? Podobno wypowiedział takie słowa: http://static.fangol.pl/content/8/4/9/84969004685212d2bc85042308611954-554.png Ciekawe, jeśli to powiedział, to morze odejdzie po kontrakcie do MU?
0
Spokojnie Miki, Cesc przecież jest najlepszym piłkarzem na świecie! :D
0
n00stress
Nie tylko tobie :D
0
Oby jak najszybciej się zgrali. Narazie najlepszym duetem jest Cesc-Messi, lub Cesc-Alexis.
OT: Widzieliście tego chłopaka? Wiem, że ma dopiero 12 lat ale gra całkiem fajnie. Podobno Barca jest nim zainteresowana. Obejrzyjcie filmik.
http://fangol.pl/view/15358/cudowne-dziecko
Co o nim sądzicie?
0
Klasyk najlepiej jak jest w sobotę o 21... Idealna pora. O 12 to można grać z ogórkami z La Liga w niedzielę, jak w ubiegłym sezonie z Getafe.
0
Klub mówił , że 17 M dostał santos, a pozostałe 40M poszło do innych właścicieli karty Neymara.
0
Nawet na Transfermarkt pisze że 100M€ więc chyba jednak było 100...
0
Masip? hehe...
0
Prawdopodobnie od następnej. :D
0
O tej porze to mogą rezerwy grać. Idealna pora to sobota 21.00. Ten klimat...
0
Ostatnie zdanie u Pedro powinno być cytatem tygodnia. hehe :D
0
Jeśli może to niech Scolari zastąpi go Adriano. Zasługuje na to.
0
Tylko z Santosu możemy kupić właśnie samych napadziorów, a co jak co, ale atak mamy niezły.:/ Zaczynając od NAJSTARSZEGO 26 letniego Messiego przez Pedro, Alexisa, Tello, Neymara i młode perły takie jak Deulofeu, Dongou, Ramirez, Sanrabia... Fajnie, że jest prawo pierwokupu Manquillo, bo to jest przyszłość reprezentacji Hiszpanii na prawej obronie. Saul też dużo gorzej od Torresa nie gra. On jest innym typem piłkarza. Torres pardziej pasuje do ataku pozycyjnego. Może grać na pozycji Xaviego i Iniesty.
0
Olivier jest na poziomie Roberto, tylko jest 3 lata młodszy...
0
Manquillo widzę jako następcę Alvesa. Saul to dosyć wysoki środkowy pomocnik, aktualnie wypożyczony do Rayo. Szkoda, że nie ma prawa pierwokupu do Torresa, bo szczerze mówiąc nie do końca pasuje do taktyki Atleti.
0
On jest słaby i ma 24 lata...