0

stachu
Jeśli dla ciebie Rafa to śmiech na sali, to ci szczerze współczuję. W ubiegłym sezonie w Barcelonie B był 3 najlepszym zawodnikiem za Deulofeu i Luisem Alberto. Od Roberto był lepszy, mimo iż jest o rok młodszy. Dużo osób mówiło, że młodszy z braci Alcantara ma większy potencjał od starszego Thiago. Jeśli LE będzie na niego stawiać, będziemy mieć z niego ludzi.:)

0

Tylko jest różnica między Eto`o, Ibrą i Villą a Dongou. Jean wychował się na Tiki-Tace Świetnie potrafi minąć jednego czy dwóch rywali i strzelić gola, ale potrafi także cofnąć się i pomóc przy rozegraniu.
Ten sezon powinien być kluczowy dla Bartry. Jeśli nie pokaże się z dobrej strony (szanse pod wodzą Taty na pewno dostanie, prędzej czy później) klub powinien rozważyć jego sprzedaż lub wypożyczenie, a w jego miejsce ściągnąć Bagnacka, o ile będzie się rozwijał na miarę swojego talentu

0

Tylko jest taki problem, że w kadrze meczowej mieści się chyba 18 graczy, więc ciężko byłoby wykonać to, Ale muszę przyznać, że pomysł fajny. ; )

0

Jak Samper to jeszcze trzeba wymienić jeszcze Sandro Ramireza. Nie można zapominać o tym, że swoje szanse w rezerwach otrzymywać będą Adama Traore i Toni Sanabria. :D Liczę, że w tym sezonie talent Edgara Ie eksploduje i z Bagnackiem i Grimaldo będą tworzyć świetny blok defensywny.
Poza tym fajna grupa Kameruńczyków się utworzyła w Barcy B i Juvenilu A: Dongou, Bagnack, Ondoa, Onana, Kaptoum, Ebwelle i Lionel Enguene. Jeśli się dobrze rozwiną na miarę swojego potencjału, to chyba w Kamerunie Eto`o na rękach będą nosić. hehe : )

0

Grimaldo i Rafinha jeszcze. ; D

0

I pomyśleć, że gdyby nie Eto`o nie było by Bagnacka, Dongou, Ondoa i jeszcze jest kilku innych świetnych Kameruńczyków.

0

On Dongou i Grimaldo to największe perły drużyny Eusebio. No właśnie, co dzieje się z Alexem? Miał być gotowy do gry na początek tego sezonu, a na razie nic o nim nie słychać.

0

Valencia gra padake jak na razie. Poza tym mecz o SP jest ważniejszy. Tak czy inaczej trzeba wystawić najlepszy skład.

0

Tylko większość tu śmieje się z tej czapeczki, a nie koszulki.

0

Koszulka nie jest zła, ale ta oczojebna czapeczka śmiesznie wygląda. Mój sześcioletni kuzyn taką tylko kolorową nosi w chłodne dni...

0

Koszulka różowa to nie jest wstyd, jednak w połączeniu z tą czapką co ma Bale, to dziwnie wygląda. Ronaldo też dziwnie się zaprezentował. http://4.bp.blogspot.com/_fauNbrUafFQ/SiTKe3Ie2EI/AAAAAAAABjU/ncUcTIUaI2s/s400/tinainthepink.jpg

0

Chciałbym aby w przyszłości Manquillo zastąpił Alvesa w Barcy. Widzę w nim ogromny potencjał.

0

MIki pocieszę cię. W fifie nawet Ruchem Chorzów można wygrać LM, więc i Legią dasz radę! ; )

0

Wiadro internetu. hehe : D

0

W Afryce urodziło się bardzo dużo świetnych graczy, ale nie najlepszych. ;)

0

marzeniem jest, i marzeniem pozostanie zdobycie LM przez Real

0

Moim zdaniem następca Xaviego nie może grać tego samego, bo przez to styl gry nie ewoluuje. Cesc jest dobrym kandydatem do zastąpienia Hernandeza, bo potrafi nieźle strzelić z daleka, bardzo dobrze wbiega w pole karne i świetnie współpracuje z napastnikami.

0

Co jak co, ale za często prawie wszyscy popełniają ten sam błąd.

0

Pamiętam go jak w LM jako "dzieciak" już szalał. :D

0

Ile minut do końca?

0

A czy przypadkiem nie prowadził też Lecha do LE?

0

Xavi6
Ten duet akurat bardzo mi się podobał. : )

0

Nie od końca mi o to chodziło. Fakt fajnie się go słucha jak mówi o hiszpańskiej piłce, jednak człowiek zarabiający głosem, ma wadę wymowy, to nie do końca pasuje według mnie. Jacek potrafi tak bardziej żywo komentować, ale może to dlatego, że mecze ligowe oglądam w internecie, a Laskowskiego mam okazję słuchać w TV.

0

Z tego co wiem, to mają grać zawodnicy, za wysoką formę, a nie za zasługi.

0

Szkoda, że Laskowski nie komentuje La Ligi, tylko jakiś ciołek, który nie potrafi powiedzieć "r". : (

0

Oferując 30M za Matę Chelsea powinna nawet podejść do rozmów. Mata jest warty 45M€ więc przynajmniej 50 baniek trzeba by było dać.

0

Szkoda, że ten przeciętniak to jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii Barcy. W wieku 24 lat osiągnął wszystko na poziomie klubowym i reprezentacyjnym, zawsze będąc kluczową postacią drużyny. Żeby tylko każdy piłkarz z La Masii był takim "przeciętniakiem".

0

Świetny filmik. hehe :D

0

Z niecierpliwością czekam na rewanż o SP. Liczę na to, że w końcu zobaczymy Cesca, Neymara, Messiego i Alexisa razem.

0

Numerki będą na początku września. Cierpliwości. ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?