0

Chyba chodzi o Chelsea, ale nie jestem pewny. ; )

0

Ciekawe ile jeszcze będzie tych "ostatnich" ofert za Cesca.

0

Olivier ma ogromny talent. Jeśli udało by się go sprowadzić byłbym bardzo zadowolony. Chłopak jest przekozakiem. Atletico ma świetnych młodych pomocników.
Szkoda, że reprezentacja Polski nie ma takiego problemu bogactwa w składzie jak Hiszpania.

0

Kwestionariusz
Też jestem za sprowadzeniem stopera Atleti, jednak ja wolałbym Mirandę. Moim zdaniem miał lepszy sezon od Godina.
Innym dobrym rozwiązaniem byłoby sprowadzenie Nkolou. Z tego co gdzieś wyczytałem był 2 razy w najlepszej "11" ligi francuskiej. W dodatku ma klauzulę w granicach 15 baniek.

0

Moim zdaniem Mangala. Małym plusem jest to, że jest rok młodszy. Jest szybszy od Sakho, a warunki fizyczne mają podobne.
Minusami panów jest ich transfer. Porto oczekuje 50 baniek i ani grosza mniej. PSG natomiast, nie chce sprzedać swojego gracza.
Jeśli ja miałbym decydować o transferze obrońcy, to nie chciałbym żadnego z nich, z powodu sumy jaką trzeba na nich wyłożyć. Jednak gdyby klub któregoś z nich sprowadził, na pewno będzie to solidne wzmocnienie.

0

Mangala za drogi, a Otamendi i Biševac nie nadają się. Ja chciałbym Nkolou lub Mirandę.

0

Brawo Tello!
Mam pytanie. Będą pojawiały się artykuły o tym jak sobie radzą Rafinha i Deulofeu na wypożyczeniach? Gerard zagrał bardzo dobre spotkanie przeciwko Valencii. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EgpRmKxCYBc

0

To powiedz ile on wynosi :D

0

Na zakończenie wakacji 4 dobre mecze. ; )

0

Juan Roman znowu nieźle się zaprezentował w meczu towarzyskim. Powinien godnie zastąpić Aurajo.

0

bogaty*

0

Niech Pan szejk płaci klauzule jak taki bogat :D

0

Za 50 to można kupić Sakho, Nkolou i Dorię do drużyny "B". Aktualnie żaden obrońca nie jest wart takiej sumy.

0

Akurat liderem obrony Borussi jest Subotic. Hummels to jest kopia Pique.

0

Kto leci ze mną do Barcelony jak Rosell nie dotrzyma słowa? ; )

0

MI bardziej by się podobała La Liga gdyby Alves, Adriano, Ramos, Navas, Negredo... grali w Sevilli, Alba, Mata, Silva, Soldado, Villa... grali w Valencii, Aguero, Torres, Falcao grali w Atletico itd.

0

Szkoda, że Adriano nie gra w kadrze. Na pewno jest lepszy od takiego Maxwella lub Filipe Luiza. Zastanawiam się dlaczego nie gra Fernandinho przy takich problemach w środku pola.

0

1:49 Fajne buty ma Bagnack :D

0

Szkoda, że Scolari nie powołuje Adriano, Fernandinho, Wiliana i Ronaldinho ; (

0

Świetny wywiad. ; ) I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno Sevilla potrafiła 2 razy z rzędu wygrać Puchar UEFA...

0

NekroBarca94
Ok. Pique, wraca do formy. Niech ci będzie. Ale i tak uważam, że potrzeba 2 stoperów, z czego jeden dosyć młody.
Song gra dobrze, ale jego transfer blokuje pozycję Mache. Gdyby te 25mln wydano na transfer stopera, na pewno nie traciliśmy by tylu goli. To tak jakby teraz kupili na lewe skrzydło Reusa, a Ney musiał by grać gdzieś gdzie nie gra tak dobrze.

0

Jestem tego samego zdania co wy.

0

Luiz kiedyś mówił, że chce w przyszłości być kapitanem Chelsea. Totenham ma mało stoperów, do tego Levy, więc Vertonghen`a nie kupią, a nawet jak się uda to za ogromną sumę. Agger jest 2 kapitanem L`poolu i kocha ten klub. Nie wiem jak można liczyć na to, że sprowadzą kogoś z nich.

0

NekroBarca94
Po 1 meczu z Malezją uważasz że Pique wraca do formy? W zeszłym sezonie jego dobre mecze można policzyć na palcach jednej ręki. "Mashe w poprzednim sezonie był naszym najlepszym stoperem więc nie pieprz, że to defensywmy pomocnik" Fakt, był najlepszym stoperem, ale to nie znaczy że grał dobrze. Grał średnio. Uważam, że Sprowadzenie Songa było błędem. Gdyby wtedy ściągnięto stopera, mache mógłby grać tam gdzie gra najlepiej. Jeden dobry mecz Bartry to Celtic.

0

Nkolou, Sakho, Doria, Umtiti z Lyonu, Martinez... Młodych zdolnych jest od groma. A za 35mln można tych 3 pierwszych ściągnąć, jeszcze reszta zostanie.

0

Żałosne to jest pisanie "Rossel"
"Mamy przecież 4 stoperów: Puyol, Pique, Mashe i Bartra" Tak z czego Puyol więcej isę leczy niż gra + nie te lata, Pique od tego waka waka gra jak zwyczajny średniak, Mache to defensywny pomocnik, a o Bartrze to szkoda gadać...

0

Nie mogę doczekać się meczu ligowego. 1 kolejka ligowa zapowiada się ciekawie. 17 sierpnia Valencja-Malaga, 18 Barca-Levante, następnie tego samego dnia wieczorem Sevilla-Atletico i 19 sierpnia Celta z Rafą na Espanyol. ; )

0

Największymi + z pewnością są Bagnack i Dongou. Cieszy również dobra dyspozycja Cesca, Alexisa, Roberto, Adriano i Neymara.
Polecam przeczytanie tego artykułu. http://www.transfermarkt.pl/pl/ronie-przepac-midzy-realem-i-barcelon-a-reszt/news/anzeigen_130831_2.html
Oby jak najszybciej podzielono dochody z praw telewizyjnych.

0

"Sport pisze o „kluczowym tygodniu”, w którym wyjaśni się sprawa transferu obrońcy do Barcelony. Kandydatów na pozycję stopera jest trzech: David Luiz, Agger i Vertonghen." Szkoda tylko, że żadnego z nich nie kupimy...

0

Sakho, Miranda, Nkolou lub Toby Alderweireld. Chciałbym aby 2 z nich zawitało na CN.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?