0

Jeśli Rafa i Nolito dobrze zagrają to stawiam na 2-0 dla Celty ; )

0

Niezły mecz! Brawa dla Atletico za skuteczną grę.
Sevilla namiesza w tym sezonie, czuję to.
Dobranoc wszystkim! ; )

0

Jest i trzecia!

0

Ja też to widziałem. Najlepsze w tym meczu to było jak po zmianie Messiego, grali tak samo dobrze z przodu. ; )

0

Co ten Costa!

0

Miki, nie śpisz?

0

Nie, to Tata hehe ; D

0

Zaczyna się! ; )

0

Jest i Baptistao! : D

0

0

Olivier!

0

Lubię obydwa zespoły, więc Liczę na świetne widowisko ;)

0

Przyłączam się do prośby ; )

0

RPS&SLU
Na tej stronie, aż takich bałwanów nie ma, a jak się jakiś pojawi to bardzo sporadycznie. Poza tym i tak dostają tacy bana.

0

Na youtube jest kanał, gdzie możesz zobaczyć wszystkie mecze Barcy.

0

Również liczę na jego występ. Jeszcze jakby Kongdobia zagrał to całkiem fajnie by było. :D

0

Szkoda, że Kongdobia nie gra. Wtedy to już całkiem by zdominowali środek pola.

0

Fajne ma Valencia ; )

0

Ale Gabi :/ Niezły mecz, polecam ; )

0

Perotti wraca do formy. Śląsk będzie miał bardzo ciężko : (

0

Perotti :O

0

0

1 do 0 dla Atleti. Costa ; )

0

Dzisiaj każdy piłkarz pierwszej 11-stki zagrał świetnie. Jednak Cesc zagrał chyba swój najlepszy mecz w barwach Barcelony. Majstersztyk! 11/10 mu się należy ; )

0

Po meczu chyba redakcja każdemu wystawi "10" jako ocenę za mecz. hehe

0

Na tym okienku jest malutki krzyżyk. Musisz na niego kliknąć. ;)

0

A po przerwie fajnie było by zobaczyć Neya, Songa i Albę lub Iniestę. ;)

0

Nie ;)

0

1-3, 3-1, 3-0 ; )

0

Nie wiedziałem, że miki gra w Juvenilu : D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?