BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Rafa i Nolito dobrze zagrają to stawiam na 2-0 dla Celty ; )
0
Niezły mecz! Brawa dla Atletico za skuteczną grę.
Sevilla namiesza w tym sezonie, czuję to.
Dobranoc wszystkim! ; )
0
Jest i trzecia!
0
Ja też to widziałem. Najlepsze w tym meczu to było jak po zmianie Messiego, grali tak samo dobrze z przodu. ; )
0
Co ten Costa!
0
Miki, nie śpisz?
0
Nie, to Tata hehe ; D
0
Zaczyna się! ; )
0
Jest i Baptistao! : D
0
http://www.futbolhd.pl/stream1.php
Proszę ; )
0
Olivier!
0
Lubię obydwa zespoły, więc Liczę na świetne widowisko ;)
0
Przyłączam się do prośby ; )
0
RPS&SLU
Na tej stronie, aż takich bałwanów nie ma, a jak się jakiś pojawi to bardzo sporadycznie. Poza tym i tak dostają tacy bana.
0
Na youtube jest kanał, gdzie możesz zobaczyć wszystkie mecze Barcy.
0
Również liczę na jego występ. Jeszcze jakby Kongdobia zagrał to całkiem fajnie by było. :D
0
Szkoda, że Kongdobia nie gra. Wtedy to już całkiem by zdominowali środek pola.
0
Fajne ma Valencia ; )
0
Ale Gabi :/ Niezły mecz, polecam ; )
0
Perotti wraca do formy. Śląsk będzie miał bardzo ciężko : (
0
Perotti :O
0
http://www.futbolhd.pl/stream1.php
Proszę : )
0
1 do 0 dla Atleti. Costa ; )
0
Dzisiaj każdy piłkarz pierwszej 11-stki zagrał świetnie. Jednak Cesc zagrał chyba swój najlepszy mecz w barwach Barcelony. Majstersztyk! 11/10 mu się należy ; )
0
Po meczu chyba redakcja każdemu wystawi "10" jako ocenę za mecz. hehe
0
Na tym okienku jest malutki krzyżyk. Musisz na niego kliknąć. ;)
0
A po przerwie fajnie było by zobaczyć Neya, Songa i Albę lub Iniestę. ;)
0
Nie ;)
0
1-3, 3-1, 3-0 ; )
0
Nie wiedziałem, że miki gra w Juvenilu : D