BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klepią ich jak my Levante.
0
Jeśli chodzi Ci o mecz Atleti to proszę :
http://www.futbolhd.pl/stream1.php
0
Co do Rayo. Gra tam jeszcze jedna perełka Atleti. Środowy pomocnik z "10" chyba. Gra na troszkę niższym poziomie od Olivera. Mają świetnych juniorów.
0
Adriano aktualnie jest lepszy od Alby i Alvesa to fakt, ale żeby grał za nich obu, na ras? hehe :D Fajnie, że Song gra, Liczę na minuty Roberto i Neya.
0
W drugiej połowie chciałbym zobaczyć Baptistao, Torresa i Manquillo. W przyszłości chciałbym tą dwójkę Hiszpanów zobaczyć u nas. Jeśli Dani odejdzie, Javier byłby idealnym następcą.
0
Atleti bawi się z Rayo jak z dziećmi. Nawet Simeone chwile siedział na ławce :D
0
Właśnie to chciałem napisać. : ) A Cescowi w linii pomocy powinni towarzyszyć Roberto i Song.
0
Bagnack od 1 minuty!
0
W kadrze meczowej mieści się 18 graczy. Czyim kosztem mają się tam znaleźć? Bagnack za Bartrę a Dongou za Pedro? Lepiej niech na razie grają w 2 drużynie.
0
Bo gra w drugiej drużynie.
0
Montoya, moim zdaniem powinien zagrać z Malagą. W ubiegłym sezonie wiele razy pokazywał się z dobrej strony. Poza tym Alves bardzo dobrze też nie gra, więc myślę, że da radę.
Duet Roberto-Fabregas nieźle grał w pre sezonie, a Xavi i Iniesta w tym meczu niech posiedzą na ławce. Andres musi być gotowy na Superpuchar.
0
Moim zdaniem Dongou i Bagnack są jeszcze za młodzi na 1 drużynę. Na razie niech grają w drugiej drużynie, a w przyszłości, mam nadzieję, że będą stanowić o sile tej drużyny. ; )
0
Na malagę chciałbym zobaczyć Sergi roberto, Songa, Tello i Montoye. Alex i Martin jeśli zagrają dobrze powinni dostać szansę w Superpucharze. Moja propozycja: Valdes, Montoya, Pique, Mache, Adriano/Alba, Song, Cesc, Roberto,Neymar, Alexis i Tello.
0
W ubiegłym sezonie, grając autobus, Dostali 4 bramki, więc nie widzę problemu. Montoya jeśli będzie dobrze sobie radził, powinien być zmieniony, aby móc zagrać w Superpucharze.
0
Neymar grając na środku, przeciw defensywnie grającej maladze nie da rady. Wolałbym Neymara na prawej stronie a Alexisa na środku. Sanchez świetnie radził sobie na środku, a Neymar jest obunożny, więc nie powinien mieć problemu w grze na tej stronie.
0
Aktualnie Malaga ma przeciętny zespół. Chciałbym zobaczyć Pomoc Song-Fabregas-Roberto, a na bokach obrony Adriano i Montoye. Pod nieobecność Messiego na środku powinien zagrać Alexis, a na bokach Tello i Ney.
0
Jeśli Atleti ściągnie Eriksena i Alderweilerda to będą mieć bardzo fajny zespół. Mogą być czarnym koniem LM.
0
...Rusescu. Sevilla Emeryego ma szansę nawet na pierwszą 4 ligi. W pre sezonie w pięknym stylu ograli MU. Ciekawy sezon się zapowiada.
0
Pozamiatane...
0
A już myślałem że gra Di Stefano...
0
Gameiro : ( Śląsk, dziękujemy!
0
Prawie 3...
0
Za Leo ostatni raz Polska coś grała...
0
Marin kręci Śląskiem jak dziećmi : (
0
Świetnie wzmocnienie rezerw! Teraz czekamy na Oliviera! :D
0
Śląsk gra bardzo miłą dla oka piłkę. Zastanawiam się, dlaczego Fornalik nie powołuje Mili. Gość jest niezły.
0
Sevilla!
0
Oby więcej takich trenerów w La Liga! Jeśli szczęście będzie sprzyjać Atletico, mogą powalczyć o półfinał Ligi Mistrzów.
0
Brak Williana i Fernandinho jest śmieszny. Maxwell? Co on tu robi? Adriano, Felipe Luiz, Alex Sandro, są dużo lepsi. Henrique? To jest ta wielka perła, co grała dla Barcy? Jo to jest śmiech na sali. Mógłbym wymienić przynajmniej 5 lepszych środkowych napastników. Maicon też już nie gra co 3 lata temu. Średnio to wygląda.
0
Jeśli by tak zrobił, to już w Madrycie nie miał by życia. Poza tym, uwielbia Barcę, i jest colchonero, więc wiesz. Atleti jeśli nie sprzeda swoich młodych graczy, będą bardzo mocną ekipę.