BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Również chciałbym Nkolou. Song na pewno pomógł by mu w zapoznaniu z klubem. Dobrą opcją może też być Miranda z Atleti.
0
W Atletico gra 18 letni Olivier Torres. Polecam interesowanie się tym graczem. Potencjał ma ogromny.
0
Torres jest już u nich w 1 drużynie. Olivier bardziej przypomina mi stylem gry Iniestę. W Atletico mają bardzo młody a świetny środek pola: 22 letni Koke i 18 letni Olivier Torres. ;)
0
Moim zdaniem, prawa strona lepiej by wyglądała gdyby na skrzydle grał Massi a na środku Alexis. Sanchez ma siłę aby przepychać się ze stoperami. Messi miałby dużo więcej miejsca do wykonywanie jego firmowych rajdów.
Szkoda, że Adriano nie dostał powołania do kadry zamiast Maxwella. A nie powołanie Fernandinho i Willana mnie dobiło.
0
Z wszystkim się zgadzam, oprócz kwestii pomocników. Sądzę, że środek pola jest na podobnym poziomie lub nawet na korzyść Barcy. Zakładając, że wszyscy pomocnicy w obu klubach są w formie, to Barca ma Iniestę, Cesca, Xaviego, Sergio, Songa, Mache(jako stoper on się nie nadaje) i Roberto. Wy natomiast macie Ozila, Isco, Modrica, Illarę, Alonso, Kakę i Khedirę.
Co do obrony, to między tymi klubami jest przepaść...
0
A Barca ciągle bez obrońcy...
0
Świetny skład, tylko szkoda że nie ma Messiego za Xaviego lub Iniestę.
A tak poza tematem patrzcie co gra Sevilla: http://fangol.pl/view/12088/manchester-przegral
Coś czuję, że Śląsk nie zagra w LE.
0
Fajnie było by zobaczyć najmocniejszy skład w 1 połowie.
0
Świetny wywiad! Oby jak najszybciej zgrał się z resztą drużyny ; )
0
Rosell a na imię ma Sandro.
0
Lopez mógłby jechać, natomiast po co De Gea ma jechać? Chyba nie warto powoływać go na zwykły mecz towarzyski. Co do Arbeloi. To chyba lepiej dla ciebie, że Carvajal przed samym sezonem nie pojedzie. ; )
0
No i jeszcze Messi, Mache, Alexis, Alves i Ney. Czyli jednak 10 :P
0
Mangala ma ok. 50mln klauzuli + podatki itp. to cena wyjdzie w granicy setki. Venthogen? Spójrz jak Totek chce wydoić Real, i zastanów się czy próba ściągnięcia jego ma jakiś sens.
0
Jedynym takim jest jeszcze Subotic, ale na 99% BVB już nikogo nie sprzeda. Barca musi zaryzykować jak Bayern z Dante. Ja chciałbym aby sprowadzili Mirandę i Nkolou. Kameruńczyk ma bardzo niską klauzulę, a Atleti nie powinno żądać ogromnej kasy za Brazylijczyka.
0
To było pewne, że zostanie. ; )
0
Ja za tyle kasy wolałbym Nkolou i Mirandę. Z tego co czytałem to Kameruńczyk ma klauzulę koło 15 mln, więc problemu nie powinno być. A gra w Marsylii, to nie to samo co dla Barcy. Miranda był filarem obrony w Atleti, świetnie gra głową, i jest dosyć szybki. Luiz za 50 baniek? Zawodnik który pół sezonu grał bardzo słabo a drugie pół na DM'ie? Na PK był najlepszym obrońcą, bo grał z Silvą. Jeśli by grał z Pique, to pozostaje tylko kupić popcorn i śmiać się przez cały mecz.
0
Dongou - Eto'o a CR7-Deulofeu ;)
0
Mi się wydaje, że Dudka nie grał, natomiast Gio grał sporo, i był dla nich jak dla nas Messi.
0
Świetnie to wyjaśniłeś. Należy ci się piwo hehe ; D
0
Dzięki za wyjaśnienie mojego błędu. W przyszłości postaram się już go nie powtarzać. ; )
0
Mi się bardzo podobał okres przygotowawczy Bayernu. Grali z mocnymi Ekipami w różnych turniejach jak Audi Cup gdzie grali z Sao Paulo czy City. Mecz z nami, jeszcze był turniej złożony z drużyn Niemieckich. Zagrali prawie 10 sparingów z konkretnymi rywalami i większość u siebie.
Barca zagrała jak na razie mecze z Bayernem, Oslo, Lechią i Santosem, a zagra z Tajlandią i Malezją. Jedynym rywalem z jakimś poziomem był Bayern, z którym graliśmy niemal samymi rezerwami. W żadnym pozostałym meczu nie można przetestować nowych wariantów taktycznych, bo grali lub będą grać z "Chłopcami do bicia".
Marketing jest bardzo ważny jednak, przygotowanie do sezonu ważniejsze. Szkoda, że Puchar Gampera nie jest rozgrywany w postaci turnieju 4-drużynowego.
0
Podobnie jak na Everton. Liczę na to, że Rafa i Deulofeu w przyszłości wiele osiągną. ;)
0
Tak ; )
0
Jeśli nie możemy kupić żadnego stopera klasy światowej to dobrą alternatywą było by kupno 23 letniego Kameruńczyka Nicolasa Nkoulou oraz Miirandę z Atletico.
0
Sorki, że nie na temat ale posłuchajcie to :D Jedna z lepszych piosenek o FCB : )
0
Tyle, że w tamtym Santosie grali Neymar, Danilo, Alex Sandro i Ganso. Teraz mają świetnych młodych piłkarzy, którzy niedługo ich zastąpią. Tak czy inaczej Barca gra świetnie.
0
Oczywiście jeśli Cesc będzie grać więcej od Xaviego. Nieźle radzili sobie na końcu sezonu.
0
Obserwując jego grę, widać, że nie gra jeszcze na najwyższym poziomie. W tym sezonie duet Alexis-Cesc będzie świetny.
0
Szkoda, że te prawo pierwokupu jest do konkretnych zawodników. W ataku mamy bardzo dużo młodych graczy. Wymieniając od NAJSTARSZEGO 26 letniego Messiego, przez Pedro, Alexisa, Tello, Neymara, Deulofeu, kończąc na Dongou. Fajnie mieć takie prawo, jeśli daje ono większą korzyść niż w tym wypadku.
0
Mi się podobała gra tego Kameruńczyka : )