BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bramkarz z charakterem. : D
0
Ten sezon powinien być dla niego kluczowy. Za rok przychodzi Deulofeu, więc zastępstwo by było. Swoje szanse może będzie dostawać Dongou. Jeśli ten sezon będzie jak poprzednie to nie powinni się wtedy zastanawiać.
0
To jest właśnie promowanie ligi. Niby wielki mecz, a nuda jak cholera... :/
0
Na przykład 6-2 hehe :D
0
Podobno niezbyt zadowolony jest i rozważa transfer.
0
Zastanawiam się jak odnajdzie się Bale. Nie jest tak techniczny jak Ronaldo, który gra gorzej od Pedro.
0
I pomyśleć, że Isco to rocznik Roberto...
0
Ozil i Ronaldo nie pasują do aktualnego Realu.
0
Ronaldo dusi się w taktyce Carlo. Ciekawe jak Bale sobie poradzi.
Co jak co ale Isco to jest kozak!
0
Aj, prawie gol...
0
Repra Argentyny gra bardziej z kontry i ostatnio świetnie mu idzie. Leo świetnie sobie radzi mając nawet kilku rywali na sobie. Potrafi grać na skrzydle, środku ataku, mimo braku warunków fizycznych i jako "10".
0
Dla mnie La Liga jest ciekawsza. Może nie koniecznie kto zdobędzie mistrza, ale pojedyncze mecze. Jakby jeszcze w Hiszpanii dążyli do wyrównania ligi byłoby świetnie.
0
Możecie mnie zminusować, wyśmiać itp. ale mecz diabłów ze smerfami mnie nudzi. Nie widzę tu jakiejś galaktycznej piłki, czy dużo wyższego poziomu niż w La Liga. Zdecydowanie bardziej mi się podobał mecz np. Atletico z Sevillą. Jedyne co się zdecydowanie wyróżnia na tle Ligi BBVA to kibice. Czekam na hejty.
0
Eriksen jest im nie potrzebny. Młodych pomocników mają świetnych.
0
Jak tak dalej będzie wszystko marnować to Baptistao go wygryzie ze składu :D
0
Aż takich kokosów to oni nie zarobili. Pieniądze za Torresa prawie starczyły na Forlana i Aguero, którzy przychodzili za ponad 20 M ojro. Forlan odszedł za grosze, a pieniądze za Kuna poszły na Falcao. Prawdopodobnie, gdyby nie Torres to żadnego z tych wielkich napastników tam by nie było. Ktoś pisał, że mogą za pieniądze z Falcao kupić Ericsena. Tylko po co? Mają młodego Koke, świetnego Olivera i jeszcze jednego świetnego młodego rozgrywającego. na wypożyczeniu. Mają szeroki skład, bogaty w świetnych młodych graczy.
0
Ja chciałbym aby kilka razy Tata wystawił Messiego i Neya na skrzydłach a na środku Pedro lub Alexisa. Gra skrzydłami była by za**bista a Pedro i Alexis świetnie wychodzą do prostopadłych piłek. Myślę, że to byłby niezły sposób na drużyny grające defensywnie.
0
Kręcił nimi jak chciał, świetny strzał z wolnego, nieźle wychodził na pozycje i zawodnik Malagi powinien otrzymać czerwo za faul na nim. Radzę ci się martwić o Bale.
0
Atleti wczoraj zagrało bardzo dobrze i gdyby byli skuteczniejsi to pewnie 8 by strzelili.
Jak tak patrzę na tabelę, to nie mam nic przeciwko, aby w takiej kolejności zakończyła się liga. ; )
0
Domink
Nazywać Ronaldo symulantem, mając w składzie takiego Albę to chyba lekka przesada.
0
Wtedy jeszcze koper nie rósł :D
0
Szkoda go. Bardzo dobry i uniwersalny gracz. Oby uraz był niegroźny. Chciałbym go zobaczyć w meczu z AtM ale to raczej niemożliwe.
0
Chyba się mylisz. Alexis grając na prawej stronie ataku nie ma strzelać a asystować i rozciągać grę, aby w środku pola było więcej miejsca. Miał też kilka niezłych dryblingów. Moim zdaniem świetnie wyszedł mu ten w którym minął 2 rywali zszedł do linii końcowej i komentator 5 minut nie wiedział czy piłka wyszła czy nie. Mimo wszystko wolałbym oglądać Alexisa w środku a Leo na skrzydle.
0
Muszę się przyznać, że choć uwielbiam Alexisa, nie podobał mi się jego drybling. Jednak dziś kilkukrotnie wkręcił lewego obrońcę Malagi. Mniej było dryblingu z samym sobą. Poza tym, Chilijczyk jest chyba najlepszym graczem Barcy pod względem grania bez piłki.
Liczę na to, że w meczu z AtM Cesc zagra w pomocy za Xaviego, który powinien trochę odpocząć, a w ataku zobaczymy NeMeSis :) Fabs świetnie współpracuje z każdym napastnikiem. Fajnie by było jakby Messi częściej grał na skrzydle a Alexis na środku. Messi miałby więcej miejsca do oddanie strzału czy dogrania na wychodzącego Sancheza.
0
Może nie na milion, ale jego strzały często nie przynoszą żadnego pożytku. Messi, Ney i pewnie Cesc oraz Alves lepiej biją wolne. Dośrodkowania przy SFG Brazylijczyk też ma lepsze.
0
Alba miał niezłą 1 połowę w ofensywie, natomiast 2 to porażka. Oby Adriano doszedł do siebie.
0
Mecz nudny. Wymęczone zwycięstwo. W drugiej części meczu tempo wolniejsze jak za Tito. Neymar powinien zagrać z Atletico od początku. Kilka fajnych akcji i niezły strzał z wolnego. Myślę, że on powinien strzelać z lewej strony, a Messi z prawej. Oni najlepiej wykonują rzuty wolne.
Na plus: Fabs, Alexis, Neymar, Iniesta, Adriano i Pique. Zawiodłem się na Xavim oraz Pedro i mam nadzieję, że w meczu z ekipą z Madrytu odpoczną siedząc na ławce.
0
Miki, ty się chłopie ucz, bo cię w przyszłości widzę w roli komentatora. Twoje komentarze są za**biste. hehe ; )
Co sądzisz o porównaniu dzisiejszego występu Pedro do Alexisa?
0
Jak na razie to Cesc, Adriano, Alexis i Iniesta najlepsi. Fajnie się też prezentuje obrona przy stałych fragmentach.
Neymar za Pedro i Tello za Xaviego. Następnie Fabregasa przesunąć do środka, a w jego miejsce Alexis. Przydała by się świeżość na skrzydłach. Pod koniec meczu Roberto za Andresa.
0
Ja już na stronie chciałem napisać, aby Adriano z daleka strzelił. :)