0

Co tam 5-0, 9-1 jest. : )

0

Ale lanie :(

0

2-0 :/

0

Ale lipa. hehe :D

0

Kapitanie, niestety Sevilla wygrywa 1-0. :/

0

To jest mój typ, nie musicie się zgadzać. ;) Za kilka miesięcy wszystko będzie jasne.

0

Darek
Tak, ale szanse wynoszą jakieś 5%...

0

To miało być piętro wyżej, sorki. ;)

0

Polsat sport HD chyba, ja oglądam w necie: http://www.futbolhd.pl/stream1.php

0

Ja mimo wszystko liczę na Sociedad :D

0

Rakitic ale brama :O

0

Grupa trafiła się fajna. Problemem z wyjściem z grupy nie powinno być, natomiast trzeba będzie powalczyć o 1 miejsce w grupie. Jeśli miałbym typować kto wyjdzie z każdej z grup to:
A-MU, RSSS
B-Real, Juve
C-PSG, Benfica
D-Bayern, City
E-Chelsea, Schalke
F-Borussia, Arsenal
G-Atletico, Porto
H-Barca, Milan.
Ps. Oglądacie WKS? :D

0

Nie zabiłeś się po Legi? :D

0

Sam jestem 98, ale bez jaj. Mieć 15 lat a jak dziecko z podstawówki...

0

Brawo ; )

0

Pedro Pinto!? hehehe :D

0

Ribery haha :D

0

Hhahahahahaahha :D

0

Fajna grupa RSSS. ; )

0

NIeźle! :D

0

będzie BVB...

0

Borussia jest w 3 koszyku, ponieważ kluby są rozstawiane według osiągnięć w Europie przez ostatnie 5 lat. Między innymi dlatego Atletico jest w 2, bo wygrali 2x LE.

0

Daro
Nie wiem czy wiesz, ale tam nawet admin na graczy Barcy pisze "barcelońske pizdeczki".
Ok, pisze tu dużo dzieci, bez interpunkcji i ortografii, ale żeby dosłownie co 2 komentarz był prowokacyjny i obrażający to chyba przesada. Tu taki syf się robi jak wchodzą użytkownicy np. "inferno", "symulantbusquets", i zaczynają prowokować.

0

My zawsze śmiejemy z komentarzy na fioletowej, ale to już chyba przebija wszystko. http://www.atleticopoland.com/news/show/zapowiedz-fc-barcelona-atletico-madryt
Czytając to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać...

0

Umtiti nieźle gra w obronie i ma tylko 19 lat!

0

Fajne kontry gra Sociedad! ; )

0

Nie pisz tak bo dzieci do Barcy będą go chcieli ; )

0

Prawie RSSS, kurcze ;/

0

Dziś o 22 w TVP leci program o potędze Barcy :D

0

Nie wiem czy wiesz ale oni, w przeciwieństwie do Realu potrafili wygrać 2 tytuły w Europie. Więc zamilcz w końcu nędzny hejterze. ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?