BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co tam 5-0, 9-1 jest. : )
0
Ale lanie :(
0
2-0 :/
0
Ale lipa. hehe :D
0
Kapitanie, niestety Sevilla wygrywa 1-0. :/
0
To jest mój typ, nie musicie się zgadzać. ;) Za kilka miesięcy wszystko będzie jasne.
0
Darek
Tak, ale szanse wynoszą jakieś 5%...
0
To miało być piętro wyżej, sorki. ;)
0
Polsat sport HD chyba, ja oglądam w necie: http://www.futbolhd.pl/stream1.php
0
Ja mimo wszystko liczę na Sociedad :D
0
Rakitic ale brama :O
0
Grupa trafiła się fajna. Problemem z wyjściem z grupy nie powinno być, natomiast trzeba będzie powalczyć o 1 miejsce w grupie. Jeśli miałbym typować kto wyjdzie z każdej z grup to:
A-MU, RSSS
B-Real, Juve
C-PSG, Benfica
D-Bayern, City
E-Chelsea, Schalke
F-Borussia, Arsenal
G-Atletico, Porto
H-Barca, Milan.
Ps. Oglądacie WKS? :D
0
Nie zabiłeś się po Legi? :D
0
Sam jestem 98, ale bez jaj. Mieć 15 lat a jak dziecko z podstawówki...
0
Brawo ; )
0
Pedro Pinto!? hehehe :D
0
Ribery haha :D
0
Hhahahahahaahha :D
0
Fajna grupa RSSS. ; )
0
NIeźle! :D
0
będzie BVB...
0
Borussia jest w 3 koszyku, ponieważ kluby są rozstawiane według osiągnięć w Europie przez ostatnie 5 lat. Między innymi dlatego Atletico jest w 2, bo wygrali 2x LE.
0
Daro
Nie wiem czy wiesz, ale tam nawet admin na graczy Barcy pisze "barcelońske pizdeczki".
Ok, pisze tu dużo dzieci, bez interpunkcji i ortografii, ale żeby dosłownie co 2 komentarz był prowokacyjny i obrażający to chyba przesada. Tu taki syf się robi jak wchodzą użytkownicy np. "inferno", "symulantbusquets", i zaczynają prowokować.
0
My zawsze śmiejemy z komentarzy na fioletowej, ale to już chyba przebija wszystko. http://www.atleticopoland.com/news/show/zapowiedz-fc-barcelona-atletico-madryt
Czytając to nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać...
0
Umtiti nieźle gra w obronie i ma tylko 19 lat!
0
Fajne kontry gra Sociedad! ; )
0
Nie pisz tak bo dzieci do Barcy będą go chcieli ; )
0
Prawie RSSS, kurcze ;/
0
Dziś o 22 w TVP leci program o potędze Barcy :D
0
Nie wiem czy wiesz ale oni, w przeciwieństwie do Realu potrafili wygrać 2 tytuły w Europie. Więc zamilcz w końcu nędzny hejterze. ; )