BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Każdy jego kontakt z piłką w meczach rezerw, przyspiesza bicie serca. On jest słabiutkim bramkarzem. Adrián Ortolá gra moim zdaniem lepiej.
0
Moim zdaniem Real dziwnie zrobił sprzedając Ozila. Niby Isco grał lepiej, Modric ma świetną formę, ale Ozil, zaraz za CR, był w ostatnich 3 sezonach najlepszym ich graczem. To tak jakby Barca sprzedała Iniestę, a kupiła Matę. Nawet jak przyszedł Bale to nie wiadomo czy sobie poradzi w ataku pozycyjnym, bo jak na razie nawet Ronaldo tego nie ogarnia. Może to być ich świetny sezon, albo przeciętny. Świetny sezon się zapowiada.
0
Najlepiej Pedro...
0
We włosach mu lepiej :D
Chodzi mi oczywiście jako napastnik, grając przeciw defensywnie grającym drużynom.
0
Odszedł przez swój charakter. Szkoda, teraz byłby idealnym kandydatem na środek ataku.
OFF TOP
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=629535207087498&set=a.310711422303213.68008.169600629747627&type=1&relevant_count=1&ref=nf
Jak oni wyglądali :D Alexis i Tello prawie wcale się nie zmienili :D
0
Dlatego wolę obejrzeć mecz np. Sevilli z Valencią niż np. Liverpoolu z Tottenhamem. Zdecydowanie wolę grę techniczną, polegającej na precyzyjnej grze, niż gra siłowa, przejęcie piły i od razu dzida do przodu.
0
Moim zdaniem w najgorsze powinna być skuteczność. Diego fantastycznie bronił, ale to nie były mega trudne strzały do obrony. Wszystkie szły bardzo blisko niego. Messi x3, Alba, Pedro i Neymar w pierwszej akcji. Tyle było jeszcze okazji 100%. Barca miała 9 świetnych okazji z czego 3 to gole. Nie mówię, że muszą wszystkie akcje zamieniać na bramki, ale chociaż większość. Messi raz i Pedro głową fatalnie spudłowali. Przy bramkach Postigi nie można mówić, że obrona zawaliła. Tak samo nie można mówić, że Alves to najgorsze. To tak samo jakby powiedzieć po 1-3 z Realem w CdR, że Barca przegrała bo Ronaldo strzelił 2 gole. Troszkę mi to nie pasuje.
0
Był według mnie z Fabsem i Valdesem najlepszy na boisku. Spora strata, jednak mamy Songa i Santosa, który całkiem fajnie wczoraj zagrał.
0
Na razie za wcześnie na 1 drużynę, ale uważam, że on za Bagnackiem powinien tworzyć duet stoperów Barcy B. W przyszłości może być z niego porządny stoper.
0
Kiedyś już o tym pisałem, ale chciałbym by sprowadzono Dorię do Barcy B. Przyznaję się, że nie widziałem go na żywo w akcji, a oceniam go po informacjach z neta. Rówieśnik Bagnacka, 188cm wzrostu, lewonożny. W drużynie Eusebio by tworzył parę stoperów, i nauczyłby się stylu gry Barcelony. Jeśli któryś z obrońców 1 drużyny złapałby kontuzję, w jego miejsce wchodzi Brazylijczyk. Bartra jeśli nie wykorzysta swoich szans otrzymanych przez Tatę powinien zostać sprzedany do średniaka PD, a w jego miejsce wchodzi Doria. Za sezon podobna sytuacja z Kameruńczykiem. Za 2 sezony gdy będzie mieć 20 lat mógłby dołączyć do 1 drużyny chyba, że będzie za dobrym graczem na rezerwy. Tak to widzę.
0
Busquets, Cesc i Valdes najlepsi dzisiaj. Messi nie bo ta skuteczność...
0
Gdyby zawodnicy jednej i drugiej drużyny wykorzystały swoje okazje to pewnie by było 16 goli.. Messi 6 powinien mieć. Skuteczność bardzo słaba. Świetny mecz. Najważniejsze są 3 punkty. Fajnie, że zagrali Tello, Roberto i JdS. Dobranoc. :D
0
Jak z Atletico atak grał piach, a obrona super, t teraz na odwrót. Jednak VV trzyma poziom.
0
Co za mecz!
0
Goolazo!
0
Klasyczny hat-trick!
0
Ja w białym nigdy nie chodzę! :D
0
Valdes i Cesc od początku w gazie!
0
Już 3 super piły Cesca! Geniusz!
0
W końcu padła bramka :D
0
Isco :D
0
Karim Al-Ofsaid :D
0
Hiszpania ma świetną przyszłość.
0
No tak po 3. Spojrzałem na tabelę w zakładce Barca B, tam było że zagrali 2 mecze. Jeszcze Kiko ich wyciągnie. haha :D
0
A Castilla po 2 meczach 0 punktów. :D
0
On mi przypomina CR7. Niezły strzał, drybling... Jego poziomu pewnie nie osiągnie, jednak kto wie. :D
0
Bagnack ma spokój w grze niczym Busquets! Świetnie się ogląda tego gościa, Dongou zagrał słabo, jednak mam nadzieję, że już niedługo zacznie strzelać jak Deulofeu w ubiegłym sezonie.
0
Koniec meczu. Barca B wygrała 1-0 po golu Nieto.
0
Kot biega po boisku w meczu rezerw. hehe :D
0
Dongou słaby mecz dzisiaj. Oby Ramirez zagrał dobrze.