0

Byłeś blisko! ; )

0

Ależ akcja Hiszpanii! 1-1, Pedro Asysta! Cytując Hiszpańskiego komentatora"goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool da Espana!" hehe "D

0

najciężej byłoby znaleźć tylu środkowych obrońców. Ramos, Pique, Martinez, Albiol i koniec.

0

Pedro bardzo niedokładnie jak na razie...

0

I to bardzo mocne.

0

Chile wygrywa z Hiszpanią ; )

0

Musi zostać. Dani już nie ten co 3 lata temu. Martin wielokrotnie w ubiegłym sezonie pokazywał, kto powinien grać na boku obrony.

0

Zdjęcie masz idealne do artykułu.

0

Fabsowi o to chodzi :D

0

Nie wyobrażam sobie Neya takiego :D

0

Oby jak najszybciej Edgar Ie i Grimaldo powrócili bo obrona słabiutko. Mam nadzieję, że Castilla podtrzyma swoją passę. ; )

0

wpwelement
Albo kupić jakiś talent do Barcy B. Obrońca w tym stylu gry to bardzo specyficzna pozycja, dlatego mógłby się nauczyć tego stylu w rezerwach. Jeśli nie wypali to nie będzie aż takiej straty.

0

Klub mówił, że nie było żadnych 10M...

0

Żeby nie było jak w zeszłym sezonie. Barca B walczyła nawet o czołową 4 a Castilia utrzymywała się przed spadkiem, a jak się skończyło wiemy wszyscy.

0

2-2, ważny 1 punkt!

0

Ok, nie zauważyłem tego. Dzięki za info. :D

0

Ktoś wie czemu nie gra Ie? Planas nadaje się do tarcia chrzanu...

0

Kur.... 2-2 :/

0

Deulofeu :D

0

Jak już to jedynie zimowe. :P

0

Brazylia gra naprawdę fajną piłkę. Bardzo przyjemnie się ich ogląda. Scolari będzie mieć problem przy powołaniach na MŚ, przy takiej ilości świetnych graczy. Czekam na powołanie dla Williana, Fernandinho i Adriano. Zasługują na swoją szansę.
Podsumowanie gry Neymara:

0

Australia zagrała na tyle, ile im Brazylia pozwoliła. Neymar kręcił nimi jak chciał.

0

Komentator ze skrótu przebija wszystko :D Masz wyczyny Neya z tego meczu:

0

Jebłem i nie wstaję :D Ciekawie by było, jakby komentował El Clasico, ; )

0

Świetny mecz w jego wykonaniu. Szkoda, że po żadnym rajdzie nie strzelił gola. Bardzo dobrze zagrał Bernard. Chłopak może niedługo Hulka wygryzie ze składu. Szkoda, że powołania po raz kolejny nie dostali Willian i Fernandinho i Adriano. :)

0

Pato na 5, asysta Neymara!

0

Ramirez!

0

Co ten Neymar! :O

0

I 16 asyst ; )

0

Neymar! 3-0!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?