BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byłeś blisko! ; )
0
Ależ akcja Hiszpanii! 1-1, Pedro Asysta! Cytując Hiszpańskiego komentatora"goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool da Espana!" hehe "D
0
najciężej byłoby znaleźć tylu środkowych obrońców. Ramos, Pique, Martinez, Albiol i koniec.
0
Pedro bardzo niedokładnie jak na razie...
0
I to bardzo mocne.
0
Chile wygrywa z Hiszpanią ; )
0
Musi zostać. Dani już nie ten co 3 lata temu. Martin wielokrotnie w ubiegłym sezonie pokazywał, kto powinien grać na boku obrony.
0
Zdjęcie masz idealne do artykułu.
0
Fabsowi o to chodzi :D
0
Nie wyobrażam sobie Neya takiego :D
0
Oby jak najszybciej Edgar Ie i Grimaldo powrócili bo obrona słabiutko. Mam nadzieję, że Castilla podtrzyma swoją passę. ; )
0
wpwelement
Albo kupić jakiś talent do Barcy B. Obrońca w tym stylu gry to bardzo specyficzna pozycja, dlatego mógłby się nauczyć tego stylu w rezerwach. Jeśli nie wypali to nie będzie aż takiej straty.
0
Klub mówił, że nie było żadnych 10M...
0
Żeby nie było jak w zeszłym sezonie. Barca B walczyła nawet o czołową 4 a Castilia utrzymywała się przed spadkiem, a jak się skończyło wiemy wszyscy.
0
2-2, ważny 1 punkt!
0
Ok, nie zauważyłem tego. Dzięki za info. :D
0
Ktoś wie czemu nie gra Ie? Planas nadaje się do tarcia chrzanu...
0
Kur.... 2-2 :/
0
Deulofeu :D
0
Jak już to jedynie zimowe. :P
0
Brazylia gra naprawdę fajną piłkę. Bardzo przyjemnie się ich ogląda. Scolari będzie mieć problem przy powołaniach na MŚ, przy takiej ilości świetnych graczy. Czekam na powołanie dla Williana, Fernandinho i Adriano. Zasługują na swoją szansę.
Podsumowanie gry Neymara:
0
Australia zagrała na tyle, ile im Brazylia pozwoliła. Neymar kręcił nimi jak chciał.
0
Komentator ze skrótu przebija wszystko :D Masz wyczyny Neya z tego meczu:
0
Jebłem i nie wstaję :D Ciekawie by było, jakby komentował El Clasico, ; )
0
Świetny mecz w jego wykonaniu. Szkoda, że po żadnym rajdzie nie strzelił gola. Bardzo dobrze zagrał Bernard. Chłopak może niedługo Hulka wygryzie ze składu. Szkoda, że powołania po raz kolejny nie dostali Willian i Fernandinho i Adriano. :)
0
Pato na 5, asysta Neymara!
0
Ramirez!
0
Co ten Neymar! :O
0
I 16 asyst ; )
0
Neymar! 3-0!