0

Ale akcja!

0

Moim zdaniem dobry skrzydłowy to nawet przy gorszym dniu mija przynajmniej jar rywala. Neymar pokazuje Alexisowi i Pedro jak powinno się na tej pozycji grać. Bardzo dużo wygranych pojedynków 1 vs 1, bardzo dobre strzały, i niezłe dośrodkowania w pole karne. Ocena dla niego jak najbardziej zasłużona. Rodriguez na pewno nie utrzymał poziomu na lewej flance.

0

Bagnack ma kontuzje, natomiast od Dongou lepiej gra Sandro Ramirez.

0

2-0 przegrywają rezerwy.

0

Barca B przegrywa jak na razie 1-0

0

Kolejne osłabienie rezerw.

0

Dobrze, że przynajmniej miałem to szczęście oglądać Roniego od 2005 roku i całą karierę Messiego.

0

Tak, myślę że Leo ponad 40 dał by radę strzelić.

0

Nie nie, jestem z końca lat 90.. : )

0

"aby go pamiętać" miało być

0

Bielsa postawił by ich do pionu. Ma spore doświadczenie w lidze i w europie.

0

Ja na angielskich szlagierach ostatnio zasypiałem. Nawet mecz Celta-Athletic był dużo ciekawszy, czy Betis-Valencia, Atletico-Almeria, Villareal-Real czy Barca-Sevilla. Od początku sezonu w BPL nie było tylu tak dobrych meczów co w La Lidze.

0

Niestety nie pamiętam jego czasów. Jestem dużo za młody, aby go pamiętam. ; )

0

Valencia ma przeciętnego trenera, dlatego grają tak słabo.
"w Anglii każdy może wygrać z każdym a tutaj tylko pojedyncze wpadki..." Ty oglądasz mecze La Ligi, czy tylko ograniczasz się do Realu i Barcy? Bardzo dużo zespołów w Hiszpanii potrafi wygrywać z faworytami. Beniaminek Villareal potrafi zdominować Real, a Betis urządza trening z Che. W BPL porażka faworyta do tytułu ze spadkowiczem, jest uważana, jako to, że każdy z każdym może wygrać, natomiast w La Lidze to jest wpadka. Mimo to uważam Premier League za najmocniejszą ligę, ale nie o tyle, o ile bardzo dużo osób uważa.

0

Landrup świetnie poukładał Swansea. Taki trener przydał by się Nietoperzom.

0

De Guzman, ale wolny!

0

Michu na 2 - 0...

0

To był skład... Szkoda, że ten klub ma takie zadłużenie. mogli by teraz mieć bardzo dobrą ekipę. Silva, Mata, Soldado, Villa, Alba czy Isco.

0

Dadzą rade. ;)

0

Djukić się nie nadaje. Valencia, gra bardzo słabo atakiem pozycyjnym( mając takich graczy jak Banega, Feghouli, Jonas, Parejo czy Romeu) i cieniutko grają z kontry.
Z kim gra Betis?

0

Valencia jak cienko...

0

Messi 2 mecze 6 goli. Brawo!

0

Bardzo dobry mecz Messiego, Neymara i przede wszystkim Valdesa. Gość ma życiową formę. Moim zdaniem Messi z Alexisem powinien zamienić się stronami. Oba skrzydła byłyby świetne, a Alexis lub Pedro na środku dali by radę. Fabregas przeciętny mecz, jednak z ocenianiem jego formy poczekajmy chociaż 2 mecze, może to po prostu zły dzień. Dobra zmiana Bartry. Zagrał przyzwoicie. Tyle ode mnie.

0

"...Ronaldo znowu taki smutny..."

0

Najlepszy na boisku Neymar z chodzi...

0

Neymar potrafi!

0

Brawo Busi!

0

Neymar dziś strzeli, czuję to!

0

to komentator chyba się pomylił ; )

0

Messi jak się ruszy to od razu jest lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?