BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale akcja!
0
Moim zdaniem dobry skrzydłowy to nawet przy gorszym dniu mija przynajmniej jar rywala. Neymar pokazuje Alexisowi i Pedro jak powinno się na tej pozycji grać. Bardzo dużo wygranych pojedynków 1 vs 1, bardzo dobre strzały, i niezłe dośrodkowania w pole karne. Ocena dla niego jak najbardziej zasłużona. Rodriguez na pewno nie utrzymał poziomu na lewej flance.
0
Bagnack ma kontuzje, natomiast od Dongou lepiej gra Sandro Ramirez.
0
2-0 przegrywają rezerwy.
0
Barca B przegrywa jak na razie 1-0
0
Kolejne osłabienie rezerw.
0
Dobrze, że przynajmniej miałem to szczęście oglądać Roniego od 2005 roku i całą karierę Messiego.
0
Tak, myślę że Leo ponad 40 dał by radę strzelić.
0
Nie nie, jestem z końca lat 90.. : )
0
"aby go pamiętać" miało być
0
Bielsa postawił by ich do pionu. Ma spore doświadczenie w lidze i w europie.
0
Ja na angielskich szlagierach ostatnio zasypiałem. Nawet mecz Celta-Athletic był dużo ciekawszy, czy Betis-Valencia, Atletico-Almeria, Villareal-Real czy Barca-Sevilla. Od początku sezonu w BPL nie było tylu tak dobrych meczów co w La Lidze.
0
Niestety nie pamiętam jego czasów. Jestem dużo za młody, aby go pamiętam. ; )
0
Valencia ma przeciętnego trenera, dlatego grają tak słabo.
"w Anglii każdy może wygrać z każdym a tutaj tylko pojedyncze wpadki..." Ty oglądasz mecze La Ligi, czy tylko ograniczasz się do Realu i Barcy? Bardzo dużo zespołów w Hiszpanii potrafi wygrywać z faworytami. Beniaminek Villareal potrafi zdominować Real, a Betis urządza trening z Che. W BPL porażka faworyta do tytułu ze spadkowiczem, jest uważana, jako to, że każdy z każdym może wygrać, natomiast w La Lidze to jest wpadka. Mimo to uważam Premier League za najmocniejszą ligę, ale nie o tyle, o ile bardzo dużo osób uważa.
0
Landrup świetnie poukładał Swansea. Taki trener przydał by się Nietoperzom.
0
De Guzman, ale wolny!
0
Michu na 2 - 0...
0
To był skład... Szkoda, że ten klub ma takie zadłużenie. mogli by teraz mieć bardzo dobrą ekipę. Silva, Mata, Soldado, Villa, Alba czy Isco.
0
Dadzą rade. ;)
0
Djukić się nie nadaje. Valencia, gra bardzo słabo atakiem pozycyjnym( mając takich graczy jak Banega, Feghouli, Jonas, Parejo czy Romeu) i cieniutko grają z kontry.
Z kim gra Betis?
0
Valencia jak cienko...
0
Messi 2 mecze 6 goli. Brawo!
0
Bardzo dobry mecz Messiego, Neymara i przede wszystkim Valdesa. Gość ma życiową formę. Moim zdaniem Messi z Alexisem powinien zamienić się stronami. Oba skrzydła byłyby świetne, a Alexis lub Pedro na środku dali by radę. Fabregas przeciętny mecz, jednak z ocenianiem jego formy poczekajmy chociaż 2 mecze, może to po prostu zły dzień. Dobra zmiana Bartry. Zagrał przyzwoicie. Tyle ode mnie.
0
"...Ronaldo znowu taki smutny..."
0
Najlepszy na boisku Neymar z chodzi...
0
Neymar potrafi!
0
Brawo Busi!
0
Neymar dziś strzeli, czuję to!
0
to komentator chyba się pomylił ; )
0
Messi jak się ruszy to od razu jest lepiej.