BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Isco jak bramka.
0
Komentarz dnia :D
0
Bardzo dobrze :D
0
Według transfermarkt Cesc ma w 5 ligowych meczach 7 asyst i 1 bramkę, natomiast Messi ma 6 goli i 2 asysty.
0
A jak grają Rafinha i Dos Santos?
0
Albo Valencia-Sevilla :D
0
Jak tam Villareal z Celtą?
0
Byli zawodnicy La Liga ciągną City :D
0
Czytając twój komentarz wyglądałem jak na twoim avatarze.
0
Brawo Aguero!
0
Rayo.
0
Czyścił aż miło. Fajnie, że obaj defensywni pomocnicy są w formie.
0
Co ma Leo do gadania? To trener decyduje gdzie kto gra.
0
Bardzo dobrze zagrali Valdes, Song, Cesc, Messi, Pedro i Neymar. Ciężko wybrać najlepszego. Cesc wypracował 2 bramki. Neymar asysta + kilka niezłych rajdów, Messi genialna pierwsza połowa, w drugiej troszkę miej aktywny, Valdes kapitalne interwencje, a Pedro 3 gole.
0
Chciałbym z lepszym zespołem zobaczyć parę Busi-Song a przed nimi Fabregas. Przy Barcelonie grającej kontrą, mogło by to zadziałać.
0
5, traci tylko jednego gola do lidera Messiego.
0
iIby słaby mecz, ale 4 0 jest. Cieszy forma Victora. Chłop broni genialnie. Montoya powinien uczyć Alvesa dośrodkowań. Obrona w tym meczu słabo. Song zagrał świetnie, nie widziałem go w barwach Barcy tak dobrze grającego. Był niemal bezbłędny w destrukcji. Cesc bardzo dobra 2 połowa, Xavi również dobrze. Messi świetne rajdy. Coraz lepiej współpracuje z Neyem. Brazylijczyk nauczył się grać do zespołu, i ta akcja na 3 - 0, miam. Fajnie, że Pedro 3 razy nogę dostawił, chociaż pierwszego Hat-tricka w FCB strzelił. Podsumowując: nie jest źle, ale jeszcze dużo pracy przed Tatą.
0
Brawo Cesc. Jeszcze Messi i Ney :D
0
Jak na razie Barca prowadzi 3 - 0 po 3 bramkach Pedro, który nie zostanie wybrany zawodnikiem meczu. :D
0
Neymar coraz lepiej. Fajna współpraca z Messim.
0
2 za... Messim. Ronaldo ma 2 :D
0
Neymar pięknie, Pedro Hat-trick. Neymar już w stylu Barcy.
0
Czemu to nie wpadło? :O
0
Rayo nie wytrzymuje już.
0
Takie coś co trzyma równowagę. Jak zrobisz bardzo dużo przewrotów to ciężko trzymać równowagę, bo błędnik wariuje. Najprościej mówiąc.
0
Ty idź spać. Przecież napisał, że obecnie. To co, mamy pisać, że najlepszy jest Casillas, ponieważ na MŚ 2010 czyścił wszystko?
0
Oliwa sprawiedliwa. Wiedziałem, że obroni ; )
0
Messi geniusz :O On i Song jak na razie najlepsi.
0
Myślałem, że gol...
0
Messi jak nich jechał ; )