0

Isco jak bramka.

0

Komentarz dnia :D

0

Bardzo dobrze :D

0

Według transfermarkt Cesc ma w 5 ligowych meczach 7 asyst i 1 bramkę, natomiast Messi ma 6 goli i 2 asysty.

0

A jak grają Rafinha i Dos Santos?

0

Albo Valencia-Sevilla :D

0

Jak tam Villareal z Celtą?

0

Byli zawodnicy La Liga ciągną City :D

0

Czytając twój komentarz wyglądałem jak na twoim avatarze.

0

Brawo Aguero!

0

Rayo.

0

Czyścił aż miło. Fajnie, że obaj defensywni pomocnicy są w formie.

0

Co ma Leo do gadania? To trener decyduje gdzie kto gra.

0

Bardzo dobrze zagrali Valdes, Song, Cesc, Messi, Pedro i Neymar. Ciężko wybrać najlepszego. Cesc wypracował 2 bramki. Neymar asysta + kilka niezłych rajdów, Messi genialna pierwsza połowa, w drugiej troszkę miej aktywny, Valdes kapitalne interwencje, a Pedro 3 gole.

0

Chciałbym z lepszym zespołem zobaczyć parę Busi-Song a przed nimi Fabregas. Przy Barcelonie grającej kontrą, mogło by to zadziałać.

0

5, traci tylko jednego gola do lidera Messiego.

0

iIby słaby mecz, ale 4 0 jest. Cieszy forma Victora. Chłop broni genialnie. Montoya powinien uczyć Alvesa dośrodkowań. Obrona w tym meczu słabo. Song zagrał świetnie, nie widziałem go w barwach Barcy tak dobrze grającego. Był niemal bezbłędny w destrukcji. Cesc bardzo dobra 2 połowa, Xavi również dobrze. Messi świetne rajdy. Coraz lepiej współpracuje z Neyem. Brazylijczyk nauczył się grać do zespołu, i ta akcja na 3 - 0, miam. Fajnie, że Pedro 3 razy nogę dostawił, chociaż pierwszego Hat-tricka w FCB strzelił. Podsumowując: nie jest źle, ale jeszcze dużo pracy przed Tatą.

0

Brawo Cesc. Jeszcze Messi i Ney :D

0

Jak na razie Barca prowadzi 3 - 0 po 3 bramkach Pedro, który nie zostanie wybrany zawodnikiem meczu. :D

0

Neymar coraz lepiej. Fajna współpraca z Messim.

0

2 za... Messim. Ronaldo ma 2 :D

0

Neymar pięknie, Pedro Hat-trick. Neymar już w stylu Barcy.

0

Czemu to nie wpadło? :O

0

Rayo nie wytrzymuje już.

0

Takie coś co trzyma równowagę. Jak zrobisz bardzo dużo przewrotów to ciężko trzymać równowagę, bo błędnik wariuje. Najprościej mówiąc.

0

Ty idź spać. Przecież napisał, że obecnie. To co, mamy pisać, że najlepszy jest Casillas, ponieważ na MŚ 2010 czyścił wszystko?

0

Oliwa sprawiedliwa. Wiedziałem, że obroni ; )

0

Messi geniusz :O On i Song jak na razie najlepsi.

0

Myślałem, że gol...

0

Messi jak nich jechał ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?