BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca B gol!
0
Wie ktoś, kiedy do treningów powraca Grimaldo?
0
Bramkarz Barcy B to parodia...
0
Zrozumiesz, jak dorośniesz.
0
Wiem wiem :D Szczerze mówiąc, szkoda, że w La Liga nie ma żadnego multimiliardera inwestującego w klub. Liga sporo by na tym zyskała.
0
Może być alternatywą na defensywnie grające drużyny. Jest wysoki, dobrze gra głową, i bardzo doświadczony. Kiedy będzie już za stary na Barcę, zastąpi go Dongou. Fajny pomysł, lecz przede wszystkim potrzebny jest obrońca!
0
Oj tam, dadzą rade. :D
0
Bagnack jak na razie najlepszy. Spokój w jego grze jest powalająca! Będą z niego ludzie.
0
Chelsea ma bardzo dużo młodych, świetnych graczy. Lukaku, Hazard, Oscar, De Bruyne... Fajna polityka transferowa.
0
http://www.rojadirecta.me/goto/tv3.planetadeportesnba.info/ Słaba jakość, ale jest.
0
Jeszcze Torres :D
0
Prawy obrońca Lazio ma stylową fryzurę :D
0
Torres gorzej gra głową i jest droższy. Cardozo byłby lepszym wyborem.
0
Bagnack czyści, aż miło!
0
No tak. Zagrał około połowę minut. LE wprowadza go powoli jak Tata Neymara. :) Niedługo będzie miał podstawowy skład na stałe.
0
Wysoki doświadczony napastnik. Mógłby pograć kilka lat, aż Dongou podrośnie. :D Jeśli Tata przesunąłby Messiego na skrzydło to atak prezentowałby się nieźle. To mógłby być sposób na autobusy.
0
Bagnack i Dongou grają! Będę zerkać na ten mecz. Fajnie jakby zagrali Samper, Suarez i Sanabria.
0
DSDaniels :D
0
Szkoda, że tak mało minut na razie zbiera Rafa Liczę że to szybko się zmieni. Celta może powalczyć o 9-12 miejsce w lidze.
0
Znasz może wyjściowy skład Barcy?
0
Co mu się stało?
0
Celta gra tiki-take. :D
0
Tydzień temu z Betisem to już w pierwszej połowie Celta 3 powinna stracić. :D
0
W tej sytuacji, moim zdaniem dobrym rozwiązaniem byłoby sprowadzenie Dori na sezon do Barcy B, a po sezonie dołączyłby do pierwszej drużyny.
Od razu przyznam, że nie widziałem nigdy go w akcji, a oceniam go z informacji znalezionych w necie. Chłopak ma 188cm wzrostu i jest lewonożny. Ten sam rocznik co Bagnack, a ma już za sobą debiut w kadrze. Według transfermarkt jest warty 6M€, co w tym wieku u stoperów jest rzadkością. Był wywiad na tej stronie, z chyba komentatorem sport klubu i mówił w nim, że Brazylijczycy są najlepszymi stoperami.
W ciągu 1 sezonu mógłby tworzyć parę stoperów z Kameruńczykiem w drużynie Eusebio. Jeśli Bartra nic nie pokarze w tym sezonie powinien zostać sprzedany, a Brazylijczyk powinien go zastąpić.
0
To chyba wina Realu, że im tyle płacą za jednego gracza.
0
Fajny filmik, jednak postaraj się zrobić trochę dłuższy. Następny zrób o Deulofeu. :P
0
A jeśli wyjdziemy z grupy, wylosują nam Arsenal. :D
0
Jakby nie było WKS grał dobry 1 mecz a dostał 4-1. Teraz drugi garnitur Sevilli i 5. Polska piłka jest sto lat za murzynami ...
0
Za ile przechodzi jeśli można wiedzieć? :D
0
Sevilla namiesza w tym sezonie. Z taką grą, muszą.