BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na boisku również wykazuje się ogromną inteligencją. : )
0
Ja bym chciał, może nie od początku, zobaczyć Songa i Montoyę. Myślę, że Neymar zagra od pierwszej minuty i zostanie zmieniony około 60.
W Atletico fajnie byłoby zobaczyć ich młodzież: Koke, Torres, Baptistao, Gimenez i Manquillio.
0
Chciałbym zobaczyć 2 takie mecze jak w 2009 roku w lidze :D
0
Coutinho mógłby zagrać zamiast Oscara. Ciekawe co w tym sezonie ugra Liverpool. ;)
0
Może w tym roku Valencia-Sevilla? : )
0
Inferno2
Musisz kogoś od razu obrażać? Michał napisał to w formie żartu a ty już się spinasz.
0
Koguty mają zdecydowanie najlepszy Team w lidze europy. Jednak kto 2 sezony temu powiedziałby, że będzie Hiszpański Finał? ; )
0
Oby Real nie wyprzedał się tak, jak inne kluby La Liga. Vela, Griezmann, Prieto, Castro, Granero, Agirretxe... Mają niezły skład. ;)
0
Może mistrza jeszcze nie zdobędą, ale w tym sezonie Mogą wygrać LE. Jednak dużo bardziej liczę na Valencię w tym turnieju. ;)
0
Co jak co ale William powinien być powołany do kadry. Hulk z Oscarem grają ostatnio słabo.
0
Nie mogę doczekać się meczu. Jeszcze 12 i pół godziny! :D
0
Co jak co ale RSSS gra bardzo dobrą piłkę .;)
0
to nie miało być tu, sorki ; )
0
Co jak co ale RSSS gra bardzo dobrą piłkę .;)
0
Jeszcze jak do Tottka dojdzie Lamela... Będą mieć mocną ekipę.
0
Dzisiaj jeszcze RSSS-Lyon ; D Liczę na Sociedad.
0
Czy ty wiesz, że w ten sposób zdradziłeś Messiego? ; )
0
Lubię tego gościa! ; )
0
DDG jest świetnym bramkarzem. W Atletico bronił świetnie, w MU również. Fajnie jakby doszedł do nas, jednak wątpię by się zgodzili go sprzedać.
Tak poza tematem. Oglądał ktoś mecz Celty? Jak grał Rafinha? Jeśli w ogóle grał.
0
Jest i Miki! ; )
0
"Który" oczywiście, przepraszam za takiego "byka".
0
Pod tym artykułem ktury dodałeś w linku, znalazłem bardzo ciekawy komentarz:
"nasz skład
Casillas
Marcelo Varane Ramos Carvajal
Xabi Alonso Casimiro
Bale Isco Ronaldo
Benzema
HALA MADRID BARCELNA W GACIE WALI"
od razu humor mi się poprawił hehe ;)
0
ellie
Prędzej czy później Muniain odejdzie. Podobnie jak Martinez i Llorente.
0
Również chciałbym Dorię, ale na razie do Barcy B. Obrona Grimaldo-Doria-Bagnack-... powinna dawać radę w Segunda. ; )
0
Zawsze można wypożyczyć ; )
0
Albo kupić go teraz i wypożyczyć go do Rafy do Celty :D
0
Szkoda, że właściciel Deportvo nie chce inwestować w klub. Na jakimś serwisie sportowym był obrazek przedstawiający top 10 najbogatszych właścicieli klubów, a on był na 5 pozycji z ogromną przewagą nad miejscami 6-10. Śmiało mógłby zbudować klub nawet na LM.
Poza tym wolałbym aby do takiej Celty czy Grenady przyszedł jakiś rozsądny szejk ( nie jak do Malagi) i zbudował potęgę z niczego niż patrzeć jak dostają baty od Barcy lub Realu.
0
Moim zdaniem drużyny hiszpańskie bardzo dużo tracą przez słabe reklamowanie tej ligi. Kluby takie jak Atletico, Valencia, Sevilla, RSSS, Atletic czy Villareal nie angażują się w współpracę z Azjatami czy Amerykanami. Te kluby gdyby udawały się w Turnee po Azji bardzo by zyskały. Większa popularność klubu na świecie + transmisje meczów do większej ilości państw + zyski ze sprzedaży koszulek itp...= kasa. Bo nie uważam aby granie w pre sezonie daleko na wschodzie przeszkadzało w przygotowaniach do sezonu.
Znalazłem ostatnio bardzo ciekawy artykuł dotyczący Valencii. http://www.ligabbva.pl/news/4880,valencia-powoli-splaca-dlugi ( przepraszam za link ;) ) Jeśli uda im się do 2016 roku wyjść z długów to będzie bardzo dobra wiadomość dla całej ligi. W grę o trofea wejdzie kolejna drużyna. Myślę, że do 2019 roku, jeśli wszystko pójdzie dobrze powinni już liczyć się co najmniej o PK, lub Ligę Europejską.
Kolejnym sposobem dla drużyn z miejsc 3-20 jest inwestowanie w młodzież. Podam to na przykładzie Atletico. Falcao odchodzi za 60M ojro. Za 7M sprowadzają Bardzo dobrego 20 letniego Brazylijczyka i bardzo doświadczonego Villę za 2M. Podsumowując: Za jednego świetnego gracza sprowadzili bardzo przyszłościowego gracza z ogromnym potencjałem i bardzo doświadczonego snajpera mając jeszcze około 50M na np. spłatę długu klubu. Czyli: Klub sprzedaje gracza a za pieniądze z jego sprzedaży kupuje młodego gracza na jego pozycję + ktoś bardziej doświadczony (niekoniecznie), reszta zysku na potrzeby klubu.
Dużo mógłbym jeszcze napisać ale niżej wszystko jest już napisane ; )
0
" ...taka jest prawda" I już wiadomo kto pisze. ; )
0
Bardzo słabo. Oddał 1 strzał, kiedy był całkowicie bez krycia. I to tyle. Baptistao pokazał się z lepszej strony.