BlaWierz
Dołączył/a: lipiec 2013
17 obserwujących
34 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko o ile węższa była kadra Hiszpanii. Teraz jest dużo więcej graczy na wysokim poziomie.
0
Ale ile też zyskał dzięki tej swojej naturalności. Ogromna ilość ludzi go lubi. Nawet często w reklamach się teraz pokazuje. Uwielbiam go : )
0
Oceny w miarę dobre, jednak dziwi mnie jednakowa ocena Pedro i Neymara. Może i Ney zagrał słabo jak na siebie, ale był to dla niego dobry mecz. Nie zasługuje na wyższą ocenę, jak już to o max. 0,5, bardziej Pedro Należało by ocenę obniżyć. W opisie meczu nawet redakcja nieźle pocisneła na na Kanaryjczyka, pisząc, że zagrał słabiutki mecz. Nie, nie jestem hejterem Hiszpana, ale piszę co myślę o jego występie.
A i jeszcze jedno. Traore dostał te kilka minut, i przeprowadził taką akcję jakiej Pedro nigdy w karierze nie zrobił. Oddał nie najgorszy strzał słabszą nogą. Zaliczył dobre wejście. Minimum 6.
0
Ok, ok, w takim razie zwracam honor. ; ) Gdy zobaczyłem twój komentarz pod artykułem o LM to mi się przypomniała twoja obietnica. W takim razie szacunek dla Mikiego :)
0
Miki
A ty przypadkiem nie miałeś na stronie, przyznać jakiemuś użytkownikowi racji, że Barca wyjdzie z grupy? Bo pamiętam jak tuż po losowaniu pisałeś, że Barca nie awansuje, bo będą same autobusy. ; )
0
Do meczu oczywiście.
0
Masz link może? :D
0
Kto strzelił?
0
A jakie nogi :O
0
Patric jest chyba po to powołany, żeby zagrać za Adriano. Coś czuję, że pod nieobecność Alexisa, kilkanaście minut dostanie Dongou. Fajnie jakby, były kolejne dwa debiuty. Coraz bardziej przekonuje mnie Tata.
0
Bardziej jak Neymar. Ney miał podobny rajd w meczu z Milanem czy trochę wcześniej, na PK w meczu z Meksykiem, kiedy zaliczył kapitalną asystę.
0
Nogi ma prawie jak Alexis :O Świetny debiut zaliczył, szkoda, że to nie wpadło.
0
Oby utrzymali się w lidze. Na razie najlepsi są jeszcze za młodzi na pierwszą drużynę, to w przyszłym sezonie gdy będą bardziej doświadczeni, z pewnością zakończą sezon w górnej części tabeli. No cóż, dobry mecz rezerw, zakończony porażką. Zabrakło doświadczenia.
0
Barca grająca z Cesckiem w pomocy jest dużo szybsza, bardziej bezpośrednia. Tak było z Ajaxem, Betisem, Rayo czy teraz z Granadą. Mieliśmy niewiele większe posiadanie piłki. Gra jest milsza dla oka.
0
Zapomniałem dodać o debiucie Traore. Przeprowadził kapitalną akcję, szkoda, że nie udało mu się strzelić gola. Ciekawe co musi czuć Tello, skoro już teraz ma problem z minutami, a za rok może dwa wraca Deulofeu i w szkółce jest tulu zdolnych napastników.
0
W tym meczu jedyne czego zabrakło to skuteczności. Barca mogła wypunktować Granadę, lepiej niż Atleti Getafe. Jeden z lepszych meczy Barcy, i to bez Messiego!
0
Barca B niestety straciła gola. 1-1 w 55 minucie...
0
Vela jest dziś niemożliwy. 4 gol Meksykanina. RSSS prowadzi 4-3 z Celtą!
0
Vela hat-trick!
0
La Liga najlepsza Kapitanie!
0
Ależ mecz w San Sebastian. Vela na 2-3!
0
Dzięki, mistrzostwo painta! hehe
0
Rafinha 2 gol! 1-3 dla Celty!
0
Celta prowadzi 2-1 z RSSS.
0
Portowiec, powiedz mi co w tym niemieckim "el clasico" jest takiego nadzwyczajnego i czym wyróżniają się, na tle innych drużyn?
0
Super wiadomość, dzięki ;)
0
Messi ile lat miał jak zadebiutował w 1 drużynie w oficjalnym meczu?
0
Brawo Rafa. Ma w Lidze w tym roku więcej goli od Iniesty, a to już coś :D
0
Roberto i Deulofeu debiutowali za Pepa. Nie wiem jak było z Planasem i Rafinhą, którzy grali w LM, bodajże z Benfiką.
0
Właśnie! Jak na razie zadebiutował Adama, ale coś czuję, że w tym sezonie zadebiutują jeszcze Dongou, Sanrabia, Suarez, Sandro i pewnie Bagnack. Fajnie by było. ; )