Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kibice są równie skuteczni w podpalaniu koszulek jak ich piłkarze w wygrywaniu meczy
3
@Giwera góra dłużej, boki krócej
0
@marcin62 też o tym pomyślałem - tam psychika może całkowicie leżeć.
To by pasowało dlaczego wciąż jest w klubie - na treningach bez presji potrafi pokazać jakość, ale na meczu głowa zostaje w szatni.
Jednak to też chyba część wielkiego sportu - za ponadprzeciętnym ciałem musi stać też ponadprzeciętna psychika
0
@partymaker nie rozumiem dlaczego przyjęło się, że "rozmowa o pogodzie" to coś nudnego, zapychacz, przerywacz ciszy.
Przecież na La Rambli to drugi najgorętszy (hehe) temat po polityce xD
0
@Vegeta88 gdzie tak smaży? Daj trochę pozazdrościć xD
0
@Marusek wieksza kultura niż wśród imigrantów :v
1
@Vegeta88 prawdziwy pirat pije przed 10
5
@clyde politycy powinni odpowiadać karnie za wałki, do których używali swojej pozycji.
Politycy na szubienicy.
Gdyby groziły im konsekwencje to może być się powstrzymali.
5
@LAMC_10 ale to nasze gunwo i margines :v
0
Messi vs Ronaldo
Mundial 2026
Koloryzowane
2
@juro14 Też kiedyś o tym nie wiedziałem i wolałbym nie trafić na kogoś tak uprzejmego jak Ty w momencie, w którym popełniałem błąd używając tego określenia :)
1
@Kgorecki2500 tak tak, nieprecyzyjnie się wyraziłem - nie zgadzam się nawet opcjonalnie :p
Wyolbrzymiając trochę to zagadnienie można prześmiewczo powiedzieć, że równie dobrze można dodać tryb widza, w którym gracz ogląda jak sztuczna inteligencja przechodzi grę za niego, a on tylko ogląda fabułę.
Według mnie trochę to zabija tożsamość dzieła, bo obdziera gracza z doświadczenia, wokół którego powstał projekt.
No ale ja nie projektuje gier, może takie podejście by się słabo sprzedawało :D
0
@Kgorecki2500 a ja stanę w opozycji i nie zgodzę się, aby upraszczać gry w ten sposób - właśnie brakuje mi gier, w którym to jest domyślny sposób, w jaki twórcy chcą abyś podchodził do tytułu.
KCD jest grą z zupełnie inną immersja i tam tryb bez mapy/kompasu ma sens dla pewnego grona graczy. Ale na przykład nie dla mnie - bo to nie jest domyślny sposób rozgrywki, wokół którego odbywało się projektowanie gry.
To tak, jakby oczekiwać trybu casual w Soulsach troszkę :D
Nie każda gra musi być dla każdego, twórcy niech nie porzucają swojego ducha tylko po to, aby więcej kopii sprzedać.
Ja tak to widzę osobiście :D
0
A ja tam się cieszę, że mam pod ręką informacje o tym jak do sezonu przygotowuje się nasz największy historyczny rywal.
Nie muszę nabijać reklam i wyświetleń na notatniku - a to już powinien być wystarczający argument :D
0
@xVENUMx Jasne, nie było w tym złośliwości :D
Po prostu ten zestaw miałby sens gdybyś posiadał brakujące elementy.
W takiej sytuacji ten sprzęt to słaba oferta, bo wymusza dodatkowy koszt, który wyniesie pewnie drugie tyle (nie wiem po ile chodzą używki 3060tki TI, pewnie pod tysiaka - nic lepszego bym w to nie pakował, a seria 2xxx mając do dyspozycji 3xxx zostawia prosty wybór, natomiast dysk dałoby się załatwić relatywnie tanio).
To tak bardziej wyczerpując temat :D
1
@xVENUMx jak masz dysk i kartę, z którymi nie masz co zrobić to warto.
W przeciwnym wypadku nie wiem czy przeczytałeś ogłoszenie :D
2
Zmiana w trakcie turnieju? Na pewno to pomoże xD
1
@jacobFCB wszystkiego najlepszego!
Jeśli mam czegoś życzyć to szczęścia - na Titanicu wszyscy byli zdrowi i bogaci :D
0
@Kidd tam musiało być przynajmniej kilkadziesiąt litrów wody :v
0
@Faro z perspektywy kariery, można odpuścić kilka baniek żeby zacząć grać, a dzięki temu ponownie się pokazać i dostać lepszy kontrakt - trochę jak inwestycja, nie rezygnacja.
Chyba, że nie wierzy już w swoje umiejętności i chce zdobyć tyle ile ma zapisane w umowie.
Tak czy owak, jego decyzja, do której ma prawo :D
7
@NeroTFP1 Ściągnąć to jedno, ale pytanie na jakich warunkach oni tam poszli.
Taki Silva nie dostał podobno 2x więcej od Atletico niż od Barcy? (Mogłem pomylić)
Jeśli tak i Real przebił jeszcze Atletico, to mogli srogo ozłocić Silvę kontraktem.
W końcu w Barcelonie drabinka płacowa zaczyna jakoś wyglądać (wciąż są rzeczy do poprawy, wiadomo), chciałbym utrzymać ten trend.
Poza tym, Flick od razu nie dał zielonego światła Silvie, więc jakiś plan Niemiec ma - natomiast dał dużo powodów, by mu ufać.
Może i Real się zbroi, ale pytanie czy te ich teoretycznie zdrowe finanse nie zostały właśnie zarażone :P
0
@Rifek bylem przekonany, że po zagraniach zakończonych kartką, pomoc medyczna nie skutkuje minutowa kara - tak przynajmniej zapamiętałem zmiany w przepisach które wprowadzili xd
1
Popatrz @Roobo , jeszcze tylko Copa America, Euro, kilka przekrętów Realu i znów Mundial...
0
Mes que un club
Tak to tylko zostawię, bo to hasło żyje już tylko w komentarzach w internecie.
13
Jak to leciało, Ameryka to kraj wolności? :D
1
@Kozinho. Jo, nudzę się więc też przewijalem, to jest chłop który teraz za babę się podaje xd
Hans, dawaj flammenwerfer
0
@Encore nie znam się na koszykówce, ale to chyba było imponujące xD
1
@Vegeta88 ale spójności odmówić mu nie można - merytoryka adekwatna do gramatyki :)
0
@draxidox niektóre jednostki nadają się tylko do utylizacji. Gość już siedział, a teraz tam wróci. Szkoda środków społecznych. Wapno i kawałek ziemi na wysypisku.
1
@fcbarcafan19 brzmiało zbyt pięknie, aby było prawdziwe :D
Ale chyba kwestia pamięci o Polakach na Haiti ma się ogólnie dobrze xd