Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pan Lodowego Ogrodu? Swietne fantasy, jesli podobal Ci sie Wiedzmin to ten tytul tez musi ;)
1
(Mnie bedzie interesowala :v )
0
O co chodzi z tym Domem z papieru? Co się wszyscy tak nagle zaczęli tym jarać, przecież to już dawno wyszło :D
0
Nie umiesz napisać pracy - nie zasługujesz na wyższe...
I tak ukończyć studia to nie jest problem.
Dwa tygodnie na luzie idzie to zrobić, co wytrwalsi dają radę w tydzień.
0
Ogladajac to jaralem sie jak Londyn w 1666r.
Musk robi swietna robote. Jego Big Fucking Rocket przeszla pomyslne test.
Jesli chodzi o przemysl kosmiczny, ten facet bedzie legenda. On dopiero stawia pierwsze pewne kroki (Falcony 9, teraz FH), a majac te rakiety otwiera sobie droge dalej.
Dawno czlowiek nie postawil nogi na obcym obiekcie. Z tym facetem podboj Marsa jest mozliwy :D
0
Widze nie ja jedyny, i to praktycznie o idealnej godzinie co napisales :D
Zlecialo do 6 na serialu.
"Dom z papieru". Hiszpanska produkcja na Netflix'ie. Polecam, swietne jest :D
0
Szkoda tylko, że Pep robi to w City :/ Szejkowy klub, ładowany petrodolarami. Wiem, że tutaj to nie gra hajs, bo Guardiola zrobił świetną robotę wykrzesując maksimum z jego piłkarzy. Ale jednak, City to nadal klub, który narodził się z hajsu szejka. Zdecydowanie wolałbym, aby nasz były Mister trafił np. do United. Miło by było, gdyby Czerwone Diabły wróciły w końcu na top (ale bez Portugalczyka na ławce trenerskiej ;) )
1
Jeśli serial też by Ci pasował to polecam "Suits" ("W garniturach"). Bardzo mi sie podobal, obejrzalem wszystkie 6 sezonow praktycznie jednym tchem :p
0
To Infantil B wygrywa wszystkie swoje mecze w lidze gigantyczna przewaga bramek czy to byla inna druzyna?
0
Mówię do kumpla:
- Ciekawe co by bylo jakby Real prze***al...
Minuta później: 1-0 :D
4
"Czy to jest ta akcja? Tak, to jest ta akcja! Tak, to jest Iniesta! Tak, to jest Barca! Tak, to jest cud!"
Tylko pomyślę o tym komentarzu i golu to mam ciary na plecach...
0
Nie pokazuj alkoholu w sobote rano :/
0
Z ciekawosci, w jakich technologiach jest obecnie strona napisana? Zboczenie zawodowe :v
0
c + sport hd
0
Gdzie i co warto wykupic do ogladania meczy LM i ligi (glownie LaLige i angielska) na necie?
2
Muzułmanie jako przykład rozkwitu :D Kisnę jak ogórek w zalewie.
A co do religii, każdy wierzy w co chce. Ale wystarczy tylko pomyśleć kiedy religie się narodziły. W okresie kiedy człowiek był głupią istotą, nie rozumiał świata. Każde niezrozumiałe zjawisko tłumaczył siłami nadprzyrodzonymi. Błyskawice to iskry kiedy Thor uderza swoim młotem o kowadło. A jak jest naprawdę dobrze wiemy.
Człowiek jest jednostką słabą, w chwilach trudnych dla siebie szuka jakiegos oparcia, powodu by dalej iść do przodu, kogoś kto wyciągnie rękę i będzie czuwał nad nim. A taką rolę najlepiej pełnią bogowie. Są wszędzie, mogą wszystko. Dobrze jest wierzyć w coś co dodaje sił kiedy ich już braknie.
Dlatego mi to rybka czy ktoś wierzy w religię czy nie. Jeśli jest mu potrzebna w życiu i sprawia, że staje się lepszym człowiekiem to cieszę się bardzo. Ale dużo osób uważa się za religijne bez odzwierciedlenia tego w swoim zachowaniu.
Ja osobiście wolę wierzyć w to co można zabadać, zobaczyć, udowodnić. Nauka. Dla mnie to fizyka stworzyła świat, nie cud ;)
Peace, love and rock'n'roll!
0
[YOUTUBE]
Jakie znacie kanały na YT o Barcelonie, z różnymi materiałami na temat taktyki, kompilacje zagrań, skróty meczów, ciekawe akcje, analizy meczów?
Również kanały humorystyczne, parodiowe, dosłownie wszystko :D
Chciałbym zebrać ich trochę , dodać do subów i mieć pod ręka dobre materiały gdy najdzie mnei ochota na trochę bordowo-granatowej piłki :D
2
Nie widzę w nim wzmocnienia, nie sądzę by był nam potrzebny i wgl transfer taki z czapy. Ale jako że jest już naszym zawodnikiem to oby zamknął mi mordę i sprawił że będę chciał usunąć ten komentarz. Powodzenia dla niego
1
Zdarza się najlepszym, a Pique do najlepszych zdecydowanie należy. Gramy dalej!
0
"W zespole z Lizbony Douglas nie miałby jednak zagwarantowanego miejsca w pierwszym składzie"
To chyba dla niego nie problem zważywszy na jego ostatnie lata :v
2
Ale on przecież nie zabrania im o tym dyskutować :) Zauważył jedynie, że praktycznie większość dyskusji dotyczy polityki co akurat jest prawdą.
Osobiście tego tematu nie lubię, nie wiem nawet co się dzieje, o co tak się kłócą. Cyrk na kółkach mnie nie interesuje, wzajemne skakanie do gardeł. Debilizm pełną gębą, po co się odmóżdżać i to śledzić.
Teraz więcej czasu scrolluję LaRamblę niż faktycznie coś czytam ;p
Tak to wygląda :v
0
Mordo, wygrałeś. To jest c'est magnifique! :D Dzięki wielkie! Na telefonie wygląda bosko!
2
Posiada ktoś może jakąś fajną tapetą z Messim trzymającym koszulkę po ostatnim golu? To ma potencjał na boski wallpaper, a nic ciekawego nie znalazłem
0
Suwalki? dobrze cos widzialem? to tym bardziej powodzenia :D
0
Mordki, wiecie może gdzie mogę wykupić coszeby moc obejrzec mecz? Moze byc na 24h, kilka dni, miesiac, byleby miec pewne miejsce na stream :D
0
What is your desire? :D
Lucek na propsie, jak Ci podszedl 1. sezon to drugi tym bardziej polkniesz ^.^
0
Na jakiej stronie polecacie oglądać mecze? Wcześniej używałem futbolhd, wykupowałem pakiety i oglądałem, znacie jakieś alternatywy? Oczywiście płatne jak najbardziej
1
Za Ronaldo specjalnie nie przepadam, ale widząc go tracącego taki mecz zrobiło mi się go cholernie szkoda
0
Gdzie polecacie oglądać skróty meczów?
1
Liczyłem na potrójną koronę, aby móc przypomnieć o pewnym komentarzu. Ale niestety plany się pokrzyżowały :