90

Messi został zapytany gdzie chciałby spędzić emeryturę:
- "W Polsce. Tam mają taki szacunek do piłkarzy, że nawet jak przejedziesz kogoś na pasach to nic ci nie zrobią."

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Zioolek10 Nawet to nie pomaga czasami :D

@Mario96w Hmm, niby oczywiste ale nie podchodzilem do tego nigdy restrykcyjnie. Ogólnie całe życie zasypiam zawsze przy czymś, jakiś youtube albo telewizja, śpiąc w ciszy mam za dużo myśli i nie ma szans bym zasnął :D

2

Mój mózg postanowił zafundować mi noc z cyklu "nie chce mi się po prostu spać". Pewnie o 7 się mu przypomni czego potrzebuje, kiedy do pracy trzeba powoli wstawać xd
Macie jakieś patenty na łatwiejsze zaśnięcie? :D

2

@Ghostface Może wyrwałem za bardzo z kontekstu, ale można powiedzieć, że fizyka kwantowa opisuje, jak cząsteczka "powstaje z niczego".
Tak zwane cząstki wirtualne biorą "kredyt energetyczny" podczas ich powstawania (foton może w dowolnym momencie rozdzielić się na parę elektron-pozyton by po chwili stać się ponownie fotonem) z próżni. Im większy kredyt tym krótszy jest żywot takiej cząsteczki.
Są to fluktuacje kwantowe (może jakiś fizyk mnie nie pobije). Świat kwantowy jest fascynujący, ale bardzo nieintuicyjny.

Ale w ogólnym rozrachunku w fizyce energia nie bierze się z niczego (tak samo masa spoczynkowa m0, która w duuużym uproszczeniu mogłaby być też uznana za energię). Dzięki tej zasadzie zachowania energii galaktyki czy uklady planetarne mają kształt jaki mają - dysków. Każde zdarzenie czy to wypromieniowanie fotonu czy zderzenie dwóch gwiazd neutronowych, wiąże się z klarownym bilansem energetycznym.
Energia to podstawa. NIe jest spontaniczna

0

@feiticeira aż z ciekawości zapytam dlaczego ;)

0

@ksobi tylko to już człowieka irytuje. Już nie nawet sama władza, tylko ludzie. Ktoś musi ich wybrać.

Ale niestety Polacy są samolubni, byleby oni mieli dobrze, resztę walić. Boli mnie to, że już wolałbym aby przejął to wszystko Niemiec i chodziłabym do niemieckiego biura, robił zakupy w niemieckim sklepie i pracował na ich gospodarkę, tylko że na polskiej ziemi.. kiedy kraj ma mnie gdzieś to ja zaczynam tez...

5

Sam już nie wiem co gorsze, nasz obecny rząd czy ten wirus.
Na pewno to i to jest nam tak samo potrzebne i wyrządza rownie dużo szkód. No może by nie obrażać wirusa to on jest trochę mniej irytujący.
Władza już pluje nam w twarze bezczelnie, a nadal stare baby głosują na nich bo chodzą do Kościoła i dają im resztki ze swojego koryta...
No cóż, ale przyznać trzeba że są geniuszami. Złapali ten debilny naród za pyski i kretyni za 500+ oddadzą duszę, byleby moc w domach siedzieć na dupach i nic nie robić.

W sumie moje niezadowolenie kieruje na władze. Ale powinienem na ludzi, którzy ich wybierają.
Aż mi wstyd, że jestem tą samą częścią społeczności co umysłowe ameby nie znające podstawowych zasad funkcjonowania państwa, ba, oni wiedzą tylko jak robić kolejne dzieci...

LaRambla wydaje się inteligentna w sporej części, same nasze głosy mogłyby już jakiś słupek chociażby ruszyć.
Może pora zebrać młodych, inteligentnych, którzy nie marzą o socjalu tylko chcą pracować w kraju w którym się urodzili i aktywniej motywowac innych do głosowania na coś innego niż to bagno które mamy obecnie.

Człowiek jedynie ma ochotę zawinąć się do innego kraju i wspierać obca gospodarkę, bo ścieranie śliny z mojej twarzy robi się już męczące.

Pozdro lambrowicze, trzymajmy się w tym syfie. Może będziemy jeszcze za 10 lat zyc jak ludzie, a nie już jak zwierzęta.

0

Koronawirus to sposób planety na redukcję globalnego ocieplenia poprzez pozbycie sie ludzi.
Change my mind

1

@Pawelsky pakować bagaże i zostawić ten kraj z kału i dykty

0

@Jarema1987 @marSON @dominik127pl czy tu i tu jest ten sam komentarz? google mi nie pomaga :/

0

Można gdzieś wykupić dostęp do canal+ za 10-15zł? Interesuje mnie dostęp tylko na dziś, a na player jest miesięczny dostęp za 50zł.
Ktoś coś może kojarzy? :)

0

@Bykunn sam mam 26, piątek idealny :D

19

Po takich dymach w zarządzie Espai Barca pewnie zostanie wstrzymane, więc za budowę Camp Nou wziąłem się sam

https://ibb.co/7RCpRnB

0

@Konias4318 Również używam google docs i chwalę sobie. Alternatywą jest LibreOffice, ale googlowe sprawuja się lepiej.
Word'a tylko na pirackich wodach można znaleźć ;)

1

@HansLanda Twój kręgosłup moralny ma cholerną skoliozę....

1

@HansLanda Stań przed ojcem takiego umierającego dziecka i powiedz mu prosto w oczy, żeby nie próbował ratować życia swojego dziecka tylko oddał kasę komuś innemu.

Gdzie jest dzisiaj empatia wśród ludzi...

0

@Geble W końcu jakiś prawdziwy sen, a nie wymyślona opowieść 4latka :D

0

@amanter gdyby nie fakt, że nie mogłem się jednym fajkiem napalić napalić (paliłem ok. paczkę dziennie zwykłych dla kontrastu) to wszystko OK.
Trochę przeszkadzało, że potrafił przy podgrzewaniu niezle smierdziec jesli zaczynal potrzebowac czyszczenia, ale ogolnie bylem zadowolony.
Trzeba tez lubic ten specyficzny smak, dlatego też paliłem mocno miętowe, mentol zabijał ten popcornowy smak

0

@amanter paliłem 3 miesiące

0

@bixmix przeczytałem "robotę". Już chciałem pytać w którym fachu jest tak komfortowo..

0

@matirix20 wydaje mi się, że surrender odnosi się do poddania się w jakiejś rywalizacji, poddaniu się komuś ( przeciwnikowi )
Give up odnosi się bardziej do siebie, poddać się przy wykonywaniu jakiejś czynności, przerwać ją

Sprawdzić można zawsze angielskie słowniki, ale z tego co się zna ten język to bym tak obstawiał :d

1

@Kajtek77 ja się pisze :D

2

@MatizxD W czym będziesz to tworzył? :p

0

0

@DaPi dla wszystkich poza somsiadem

0

@dontripe Chrome. Czyli u mnie coś nie tak. Może na desktopie będę mógł podejrzeć style z mobilnej

0

@admini
Guziki nawigacyjne na dole ekranu w wersji mobilnej są "nierówne", przy kliknięciu widać że ikony nie są kwadratami tylko maja dziwny nieregularny kształt, przez co delikatnie na siebie nachodzą
Drobny błąd, ale ta strona dąży do perfekcji, także CSSki do poprawy i będzie idealnie :D

1

@Colon Jeśli chcą uchronić programistów to niech zrobią backup StackOverflow'a.... Bez tego zginiemy :D

0

@SHIBA to nie są nagrane fotony tak jak nagrywamy jakiś film telefonem.
Fizycznie jest to niemożliwe, bo to właśnie fotony są naszym obrazem.
W tym filmiku wykorzystano wiele nagrań by zmontować obraz który widzimy.
Więc że facto, tak jak nie teleportowalismy atomu tak jak to media parę lat temu obwieściły, tak i nie nagrano (i nie da się nagrac) promienia światła na kamerę (w taki sposób jaki rozumiemy to na codzien)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?