Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widać ciągnie ich do więzienia, chyba nie przepadają za wolnością...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Osobiście jestem na NIE ze względu jak zachował się przy odejściu i później.
Jednak skoro piłkarze i działacze tego chcą to chyba mają to wszystko gdzieś (albo wiedzą coś czego nie wiedzą zwykli Kowalscy).
W takim wypadku mogę tylko zamknąć mordę i patrzeć jak to się rozwinie.
Nie ma Bartomeu, są ludzie którzy wynieśli ten klub na Olimp, więc niech działają.
Ja sobie poszczekam, a karawana niech jedzie dalej.
VeB!
0
@ShowMe Covid ma okazję odkupić swoje winy, wirusie działaj ;)
0
Wszyscy dziwią się, że Vini jest tak wychwalany.
Dziwią się również, że Real sprzedaje średnich grajków za spore pieniądze.
Chyba widać pewną zależność? ;)
Kluby mają wpływy w prasie na pewno (zarówno katalońskie jak i madryckie/ogólno-hiszpańskie), Floro lepiej trochę z tego korzysta niż nasi
0
Gość opluł ten klub, a teraz chce wracać. Stanowcze "NIE" dla najemników bez moralności. Miał wszystko, chciał więcej, nie ma nic. Pociąg odjechał, papa.
0
@ciema o jeden tydzień mniej do śmierci :>
0
@Chakalaka Niektórych ludzi jara przebieranie się za futrzaki. W ten sposób widzimy kto ma ten ukryty fetysz :v
3
Z dniem dzisiejszym slogan "Bartomeu OUT" przestaje obowiązywać :v
0
Barcelona 3 - 1 PSG
1
@kryhaa chyba kwestia indywidualna, obok mnie jest informacja że salon będzie otwarty w niedzielę gdzie normalnie jest zamknięty, także jest szansa ale trzeba się upewnić w konkretnym miejscu ;)
0
Jordi jako dyrektor sportowy? Gość chyba założył się jak bardzo to przewali.
Cytując klasyka "ty to chyba lubisz"
1
@MesQueUnClub96 "Gdybym miał wybierać jeszcze raz
To chooy mi w dupę, ale kocham ten kraj!"
7
Tak działają media - podają informacje które dostają.
Dopóki jest to rzetelne i zgodne z prawdą to droga wolna. Nie podali nic gorszącego, niemoralnego.
Nie gazeta jest problemem - to osoba odpowiedzialna za dostarczenie tej informacji powinna beknac.
0
@MESSIah16 Kościuszko? Nieee, to prezes Kaczyński powinien wieniec na banknocie
1
Jeden mecz absencji to za mało patrząc obiektywnie.
Dwa to idealnie biorąc pod uwagę jasny wybuch frustracji (której u niego ostatnio nie brakuje).
Abstrahując od sędziowania i zachowania piłkarzy Bilbao to Messiemu włączył się Ramos - a takie zachowanie zawsze tu było piętnowane.
No ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
1
To tylko sezon przejściowy, w przyszłym wygramy puchar UEFA oraz puchar Katalonii i dublecik będzie nasz
2
@krezel99 łap: (. . . . . . , , , , , , ,)
To są znaki interpunkcyjne, przydadzą Ci się, warto ich używać w wypowiedziach.
0
Merry crisis and a happy new fear!
0
@Chakalaka pojawiło się coś nowego w tym temacie? Widzę już kolejny post, więc zgaduje że nowe rzeczy wypłynęły na światło dzienne xd
0
@Witam ja to głosuje na Giertycha bo on kocha ten kraj
0
@Benz i niczym Sergio B. kilka lat temu. Nie znaczy to że z innych mam się nie śmiać :D
8
Przy drugim karnym dla Valencii, gdzie Marcelo faulował i padł jak rażony piorunem, pięknie widać jak leżąc na ziemi w konwulsjach nagle ból znika, żeby zobaczyć decyzję sędziego :D
Czyżby cudowne ozdrowienie? :v
0
@Ratamahatta gdyby Twój komentarz byłby kebabem, to byłby baraninką na grubym z ostrym sosikiem i dodatkowym serem
1
@BarcaInfo to co zrobił to jedno, ale w każdym meczu będzie oceniany za obecny występ. Słaby mecz nie może być usprawiedliwiany przeszłością. Jeżeli zagra słabo to trzeba mówic o tym że zagrał słabo. No chyba że nagle wieszane są na nim psy. Nie popadajmy ze skrajności w skrajnośc
2
Już wiem jak liczą głosy w USA
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/11/normal/KEBCVXziRYAZlUEfaJUbTs0sN1EjeVJA.jpg
0
@Thomas99PL znasz może jakiś dobry artykuł/film/materiał, gdzie jest wytłumaczony cały proces wyborczy w USA? Nigdy nie rozumiałem o co chodzi z wygrywaniem w poszczególnych stanach, dlaczego niektóre są ważniejsze, etc
2
@NeroTFP @escarabajo
A ja dziś wstałem o 3...
... Żeby pójść do łazienki i wrócić do ciepłego łóżeczka :v
0
@KapiFCB włącz ukryte pliki i foldery,chociażby brakuje mi folderu program data, który trochę danych też w sobie trzyma. Może nie będzie to 100gb, ale kto wie jakie katalogi jeszcze są ukryte
1
@budel17 jak pies skacze do gardla