0

Widać ciągnie ich do więzienia, chyba nie przepadają za wolnością...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Osobiście jestem na NIE ze względu jak zachował się przy odejściu i później.
Jednak skoro piłkarze i działacze tego chcą to chyba mają to wszystko gdzieś (albo wiedzą coś czego nie wiedzą zwykli Kowalscy).
W takim wypadku mogę tylko zamknąć mordę i patrzeć jak to się rozwinie.

Nie ma Bartomeu, są ludzie którzy wynieśli ten klub na Olimp, więc niech działają.
Ja sobie poszczekam, a karawana niech jedzie dalej.
VeB!

0

@ShowMe Covid ma okazję odkupić swoje winy, wirusie działaj ;)

0

Wszyscy dziwią się, że Vini jest tak wychwalany.
Dziwią się również, że Real sprzedaje średnich grajków za spore pieniądze.

Chyba widać pewną zależność? ;)

Kluby mają wpływy w prasie na pewno (zarówno katalońskie jak i madryckie/ogólno-hiszpańskie), Floro lepiej trochę z tego korzysta niż nasi

0

Gość opluł ten klub, a teraz chce wracać. Stanowcze "NIE" dla najemników bez moralności. Miał wszystko, chciał więcej, nie ma nic. Pociąg odjechał, papa.

0

@ciema o jeden tydzień mniej do śmierci :>

0

@Chakalaka Niektórych ludzi jara przebieranie się za futrzaki. W ten sposób widzimy kto ma ten ukryty fetysz :v

3

Z dniem dzisiejszym slogan "Bartomeu OUT" przestaje obowiązywać :v

0

Barcelona 3 - 1 PSG

1

@kryhaa chyba kwestia indywidualna, obok mnie jest informacja że salon będzie otwarty w niedzielę gdzie normalnie jest zamknięty, także jest szansa ale trzeba się upewnić w konkretnym miejscu ;)

0

Jordi jako dyrektor sportowy? Gość chyba założył się jak bardzo to przewali.
Cytując klasyka "ty to chyba lubisz"

1

@MesQueUnClub96 "Gdybym miał wybierać jeszcze raz
To chooy mi w dupę, ale kocham ten kraj!"

7

Tak działają media - podają informacje które dostają.
Dopóki jest to rzetelne i zgodne z prawdą to droga wolna. Nie podali nic gorszącego, niemoralnego.

Nie gazeta jest problemem - to osoba odpowiedzialna za dostarczenie tej informacji powinna beknac.

0

@MESSIah16 Kościuszko? Nieee, to prezes Kaczyński powinien wieniec na banknocie

1

Jeden mecz absencji to za mało patrząc obiektywnie.
Dwa to idealnie biorąc pod uwagę jasny wybuch frustracji (której u niego ostatnio nie brakuje).
Abstrahując od sędziowania i zachowania piłkarzy Bilbao to Messiemu włączył się Ramos - a takie zachowanie zawsze tu było piętnowane.
No ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

1

To tylko sezon przejściowy, w przyszłym wygramy puchar UEFA oraz puchar Katalonii i dublecik będzie nasz

2

@krezel99 łap: (. . . . . . , , , , , , ,)
To są znaki interpunkcyjne, przydadzą Ci się, warto ich używać w wypowiedziach.

0

Merry crisis and a happy new fear!

0

@Chakalaka pojawiło się coś nowego w tym temacie? Widzę już kolejny post, więc zgaduje że nowe rzeczy wypłynęły na światło dzienne xd

0

@Witam ja to głosuje na Giertycha bo on kocha ten kraj

0

@Benz i niczym Sergio B. kilka lat temu. Nie znaczy to że z innych mam się nie śmiać :D

8

Przy drugim karnym dla Valencii, gdzie Marcelo faulował i padł jak rażony piorunem, pięknie widać jak leżąc na ziemi w konwulsjach nagle ból znika, żeby zobaczyć decyzję sędziego :D
Czyżby cudowne ozdrowienie? :v

0

@Ratamahatta gdyby Twój komentarz byłby kebabem, to byłby baraninką na grubym z ostrym sosikiem i dodatkowym serem

1

@BarcaInfo to co zrobił to jedno, ale w każdym meczu będzie oceniany za obecny występ. Słaby mecz nie może być usprawiedliwiany przeszłością. Jeżeli zagra słabo to trzeba mówic o tym że zagrał słabo. No chyba że nagle wieszane są na nim psy. Nie popadajmy ze skrajności w skrajnośc

2

0

@Thomas99PL znasz może jakiś dobry artykuł/film/materiał, gdzie jest wytłumaczony cały proces wyborczy w USA? Nigdy nie rozumiałem o co chodzi z wygrywaniem w poszczególnych stanach, dlaczego niektóre są ważniejsze, etc

2

@NeroTFP @escarabajo
A ja dziś wstałem o 3...

... Żeby pójść do łazienki i wrócić do ciepłego łóżeczka :v

0

@KapiFCB włącz ukryte pliki i foldery,chociażby brakuje mi folderu program data, który trochę danych też w sobie trzyma. Może nie będzie to 100gb, ale kto wie jakie katalogi jeszcze są ukryte

1

@budel17 jak pies skacze do gardla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?