Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
74
Osiągnięcia Polaków w tym roku:
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/10/normal/yCbxNkm14KVLsXvEsALmODyB1B8ve9ss.jpg
0
@marcin62 niechaj Innos tchnie w Twój komputer część swej boskiej mocy, byś mógł naprawić szkody wyrządzone przez Beliara
1
@don'T.R.I.P.e teraz przynajmniej będzie czym katować nowego kompa, a nie jak poprzednio wjechałem na sprzęt za gruby hajs a najwięcej grałem w Osu! xd
0
Tenis oglądają zamiast żużel odpalić, jak tak możecie
0
@tadzik447 nice, sam celowałem w sprzecior z GTX 2070 oraz czerwonym procesorem dla odmiany, ale jednak aż tak nie był PC potrzebny nowy (5letni gamingowy lapek z GTX 965m i i7 4200hq na razie daje radę).
Jednak teraz zobaczę jak rozwinie się sytuacja na rynku hardware'owym i albo wejdzie upragniony 2070 super albo może pokusze się o nową serię od nvidii :p
Procesory to nadal niewiadoma, ale chyba AMD wciąż kusi mnie by po raz pierwszy mózg mieć w czerwonym kolorze
0
@tadzik447 parafrazując: zostało 45 dni na kupno nowego pc'ta
0
@koziar który to już sezon ligi legend? Pamiętam pierwsze pięć, kiedy jeszcze się grało na poważnie.
A początki to wgl był kosmos w porównaniu do dziś - raz na parę miesięcy jakiś turniej, w końcu okazja zobaczyc jak wygląda profesjonalna rozgrywka i każdy mecz się chłonęlo.
I te emocje z Polakiem grającym grubasem w pierwszym sezonie :D
A teraz kilkanaście meczy co tydzień, wątpliwej jakości, często wygrywa ten co odwali mniejsze błędy. Worldsy to trochę inna bajka na szczęście w porównaniu do LCSow.
Ehh, gdyby nie to radioaktywne community to może człowiek by dalej grał :D
4
@NeroTFP a ja na niego głosowałem w pierwszej turze, dałbym sobie za niego rękę uciąć. I wiesz co, i bym k**wa nie miał ręki
1
@szymon6847 płaca dla nauczycieli jest przede wszystkim nierówna. Jest pełno takich, którzy nawet tyle nie powinni zarabiać patrząc na jakość ich pracy.
Są też ludzie po drugiej stronie, których po wielu latach ciepło wspominam i do tej pory dobrze pamiętam wiedze, która mi przekazali, a ona dała mi solidne fundamenty pod to co umiem dziś.
Ta dysproporcja, brak nagradzania tych ambitnych oraz trzymanie leniwych buraków żeby tylko etaty pokryć jest nie fair.
Uczyć jednak trzeba umieć, a przede wszystkim lubić. W przeciwnym wypadku będzie się frustratem wylewającym pomyje na jakimś internetowym forum :p
0
@D10SLEO ciekawe co z osobami, które są na tak dla powrotu Neymara :)
15
O bony, artykuł - ciekawostka na temat trenera, który zapisał się w historii naszego klubu pojawił się na łamach serwisu o Barcelonie i hejt na autora w stylu "a po co to".
Lepiej mieć 5 tekstów dziennie ściśle związanych z teraźniejszością czy może 20 o różnym stopniu powiązania?
Nie podoba mi się się nagłówek? To olewam tekst i patrzę co jest dalej.
Atutem tej strony jest między innymi mnogość tekstów do przeczytania.
W sklepie z odzieżą też chodzicie po półkach i jedziecie po obsłudze z tekstami "a po co tutaj te bluzy, przecież ja tego nigdy nie założę"?
Jeszcze marnujecie swój "cenny" czas na komentowanie czegoś co wam w sumie wisi. Brawo.
1
Każdy widzi tylko skrajności... Tak źle, tak gorzej...
A ja się cieszę, że Koeman szuka złotego środka. Od czasów Luisa Enrique brakuje nam jakiejś myśli szkoleniowej - oby to był promyk słońca przebijający się przez chmury nad Camp Nou.
Ewentualnie przyjdzie burza i zaleje najwyższe trybuny xd
0
@Suzu zrozumienie żartu wymaga pomyślenia, czego Ty oczekujesz od ludzi :D
0
@_Specjalista tylko z czego wynika ta różnica?
Z astronomicznych pensji. Ciężko jest zmusić kogoś żeby zaczął zarabiać mniej. Sprzedajemy za grosze, bo trzeba zrekompensować wysoka pensje jaka pokryć musi nowy klub.
Jeszcze za złotych czasow piłkarze byli skłonni obniżać swoje pensje (jak Mascherano) żeby tylko przyjść do klubu.
A ostatnio są dorzucane olbrzymie sumy do kontraktów.
Wiec musimy oddać kogoś żeby tylko oszczedzic na pensji.
To nie FM, że hajs ładnie pływa. W budżecie jest to rozkładane na kolejne lata, do kwoty transferu trzeba doliczyć długość kontraktu wraz z wypłata.
1
@Magicc89PL a co by było, gdyby karnego nie strzelił i padłby gol na 2-1? :)
To nie był moment w meczu na takie zabawy, wbić kolejnego gola, zabić spotkanie i spokojnie w drugiej połowie dać okazję innym zawodnikom
31
Ciekaw jestem jakie byłoby zachowanie Rambli gdyby powtórzyć dziś chociazby 2008 rok (o wcześniejszych już nawet nie mówiąc, gdzie sam jestem na bieżąco dopiero od początku XXI wieku, ale historię znam)
Eliminacje do LM, przegrana w pierwszej kolejce, remis w drugiej, młokos na ławce, sprzedaż gwiazd jak Ronnie i Deco
A to wszystko po dwóch latach pucharowej posuchy
Lament byłby podobny zanim się cokolwiek rozkręci :D
No ale cóż, jak rozpiescisz dziecko to później wyrośnie na rozszczeniowego gowniaka xd
1
@No1Mesq czy Pjanic jest już gotowy na pierwszy skład? Myślę, że tutaj Busi gra tylko dlatego, że jest początek sezonu, Pjanic i może Puig powinni wejść na jakieś pół godzinki i za niedługo zacząć grać w podstawie.
Tak jak życzę sobie gorąco odejścia Busiego na dalszy plan tak patrząc z szerszej perspektywy takie płynniejsze przejście jest bardziej sensowne
0
@Barcamoja chłop zrobił literówkę, hehehe
0
@Janas11224 pewnie gdyby miał ojca, który mu je kupi to by nie musiał kraść ^^
0
@Pawlak1992 a pewnie lądowanie na księżycu to też spisek i był nagrywany w studiu? :D
0
@Pawlak1992 hit, wirus przebrany za babe!
1
@Comentateiro ja tam poranek zaczynam o 10, zawsze przegląd jest na czas :D
0
@blazeq nie ukrywam, że tego Pana nie znam, natomiast mam obiekcje ogólnie do postrzegania "prymitywnej" rozrywki jako aspektu ujmującego dla czyjejś osobowości.
Porównanie z ubiorem jest trochę chybione, ponieważ w doborze stroju (osobiście) kieruję się tym jak będę postrzegany przez pryzmat całości, więc wybierając elegancki garnitur nie popełnię faux pas kompletując resztę garderoby.
Garnitur i adidasy to równoległe wymieszanie skrajności, gdzie jedna (elegancja) miesza się z drugą (sportowy, wygodny styl).
Połączenie tego to coś w stylu żartowania na pogrzebie - niby można, ale po prostu nie wypada i świadczy o niewyrafinowanym smaku autora.
Przyznam Ci rację co do argumentu jeżeli ten Pan w materiałach z poważnym wydźwiękiem, gdzie nie ma miejsca na żarty (bankiet pod krawatem) wciska swój prymitywny humor (zakłada airmaxy).
Wtedy to po prostu brak wyczucia.
Czułbym niesmak gdyby w tygodniku "Nature" ktoś pokusił się na tego typu "śmieszki".
To nie miejsce na to, wiec będę szukał "głupoty i patologii" w internecie - na kanałach, które zawieraja to co chciałbym w danym momencie pooglądać. Nie idę do teatru szukając odmóżdżenia się - to nie miejsce na to.
Ale chyba tematem naszej dywagacji nie jest to kiedy ktoś zarzuca żart, tylko czy preferencja co do danego typu humoru jest ujmująca dla jakiejś osoby.
To że lubię grubiański i prymitywny humor, którego sama
jestem autorem będąc w towarzystwie moich znajomych o podobnych preferencjach nie znaczy, że na obiedzie z teściową będę rzucał żarty o podłożu, który dla niektórych jest tematem tabu.
Ale jak wracam do siebie, jestem sam i oglądam coś debilnego to nie świadczy to o tym, że sam jestem głupi.
Chyba, że się mylę - wtedy proszę o korektę ;)
2
@MarioVeB! A ja Ci tak skromnie powiem, że osobiście lubię humor niskich lotów, grubiański, prosty, często pełny przekleństw i ogólnie przyjętej patologii.
Oczywiście to nie jedyny rodzaj "żartów", który raduje me serce.
Czy to świadczy o niskim IQ? Chętnie bym się z Tobą porównał ;)
Czasami dobrze jest się odmozdzyc, odpalić coś co jest po prostu głupie.
Problem pojawia się wtedy, gdy na tym opiera się w całości czyjeś spędzanie czasu.
Ale takie generalizowanie jest jednak ujmujące. Obrażanie kogoś tylko na podstawie preferencji w sferze rozrywkowej jest bardzo płytkie.
Humor prymitywny jest nadal humorem, który trafia do pewnej publiki.
Wcale nie "głupszej" od Ciebie ;)
1
@SelloutCrowd nie jesteś z kółka wzajemnej adoracji xd
Amigosi są nie tylko w Barcelonie ;)
28
Na Suarezie Barca straci 7mln euro.
Po obecnym kursie to i tak prawie 2 razy mniej niż Sasin przewalił na wybory, które nie mogły się odbyć i oba podmioty konsekwencji nie poniosą
0
@ShinobiQWE Bartomeu, najlepszy prezydent jaki mógłby się trafic Realowi
0
@Rust_Cohle a czy ja coś pisałem o wyzwiskach bądź ocenie? Tworzysz sobie swoją własną rzeczywistość bądź masz problemy ze zrozumieniem języka. Ewentualnie dopasowujesz sobie swoje argumenty żeby tylko jakoś się obronić.
Natomiast przedstawiłes swoją opinię, która może kogoś zaboleć w temacie, który właściwie Tobie lata. To jest ujowe, że musisz komuś wypomnieć coś co Ci się nie podoba i zdeptać czyiś promyk radości.
A czy mam pewność że tak faktycznie jest jak myślę? Nie. Mam powody by tak uważać (choćby własne doświadczenia), ale tej osoby nie znam więc 100% prawdy nie znam
Ale w takiej sytuacji mam dwa wyjścia - zjechać go, albo dać mu żyć.
Oboje wiemy tyle samo, ale Ty wybrałeś pierwszą opcję, ja druga.
Wnioski jesteś w stanie wyciągnąć sam.
0
@Rust_Cohle i właśnie wyszedłeś na uja i ignoranta.
Po pierwsze - nie rozumiem czemu zadałeś sobie tyle trudu na pewnie jedna z dłuższych wiadomości Twojego życia skoro tak Ci to lata
Po drugie - pewnie właśnie coś takiego dodaje typowi otuchy, zwłaszcza że pewnie pisał o tym co się dzieje bo potrzebował choćby drobnego wsparcia i poczuł potrzebę zakończenia tej historii
Po trzecie - ludzie różnie sobie radzą w trudnych chwilach, jedni pomagają sobie modlitwa, inni wpadają w wir pracy, a jeszcze inni wygadują się - a komu jest łatwiej się wygadać niż obcym ludziom?
Jeżeli jakikolwiek sposób pomaga to niech tak robi i chwała mu że potrafi sobie poradzić, mniejsza w jaki sposób.
Twój komentarz jest większym okrzykiem o atencję, szukając poklasku przy zjechaniu kogoś.
Żyj sobie po swojemu i daj innym żyć po swojemu.
Nie pozdrawiam Ciebie serdecznie i gorąco.
Ale pozdrawiam @Hushovt i jego siostrę :)
1
@lj89 Uważasz, że Pjanic i Puig to ta sama pozycja?