1

@Bobo25 Yup, polsatgo odpada, niewiele taniej a sporo mniej (c+ 1/2 to jednak duża część pakietu c+)
Zapowiada się, że tylko c+online jest warte uwagi

1

@Ronmes Właśnie z tego co czytam jest niby tylko C+Sport 3 i C+Sport 4, nie ma 1 i 2, a różnica w cenie to 10zł

1

@Dojaar bujać się z jakością i męczyć się z padającymi streamami. Kilkadziesiąt złotych to nie majątek dla wygody, Januszowanie było dobre w czasach studenckich gdy taka kwota pozwalała przeżyć tydzień :)

1

Chciałem gdzieś wykupić kanały sportowe aby oglądać meczyki Barcy.
Jedyne co znalazłem ciekawego (mieszczące LM + LaLiga, czyli Eleven/C+/PolsatSport) to na canal+ online:
kup.pl.canalplus.com
pakiet canal+ oraz Eleven
Wychodzi 60zł/msc (pierwszy miesiąc 35zł)
Czy jest gdzieś jakaś inna opcja warta uwagi?

0

@dzefrej234 Szczęsny w bramce? To nam nawet Gang Albanii bramkę by strzelił...

2

@TheNekro94 Większe zarobki = większy podatek = więcej na socjal = bogatsze madki = szczęśliwsze bombelki.
Uszczęśliwiłeś siebie, ale i uszczęśliwiłeś bombelki. A uśmiech bombelka jest bezcenny :>

1

@Baron77 we wrześniu/październiku pogoda nadrobi upały pewnie :v

6

Barca się dwoi i troi by to ogarnąć, a takie P$G rzuca hajsem jak chce i nic... I jak tu człowieku spokój zachować... Boli jak ziarnko piasku w prezerwatywie...

7

@patryk12224 Jeśli Laporta to Tusk to PiS jest jak rządy Bartomeu, tylko jeszcze gorsze :>

2

@Herbert Dokładnie, tym bardziej, że nigdy nie narzeka, zawsze wypowiada się z szacunkiem, jest profesjonalistą pełną gębą.
Też bym wolał aby odszedł, bo to jednak nie ten poziom, ale nie będę go mieszał z błotem kiedy na to nie zasługuje.
No ale człowiek zdążył się przyzwyczaić, że tutaj każdy oberwie wiadrem pomyj - nieważne czy świeżak czy legenda, trzeba wyrazić swoją opinię w sposób jak najmocniej uwłaczający piłkarzowi ;)

4

O mamusiu, jacy Wy jesteście toksyczni względem tego piłkarza... I to tylko dlatego, że jego umiejętności są poniżej wymaganych do wyjściowego składu - a to jest coś na co zawodnik nie ma wpływu, być może osiągnął już swój top i dalej nie pójdzie.
Poza umiejętnościami temu zawodnikowi nie można NIC zarzucić, nasza kadra w większości mogłaby się uczyć od niego mentalności...
Dostał szansę to stara się ją wykorzystać dopóki może, nie pozwala do siebie dopuścić myśli że jest za słaby tylko stara się bardziej by sprostać wymaganiom.
Czy to jest postawa która zasługuje na takie szykanowanie? Pijawy typu Umtiti czy Pjanic zasługują na coś takiego, ale nie Duńczyk...
Wasz kręgosłup moralny ma nieuleczalną skoliozę...

3

@marcin000019 Jak to powiedział Duda: "Stan polskiego sportu, zwłaszcza gier zespołowych, jest smutnym odzwierciedleniem stanu polskiego państwa :("

0

@4drian0 Siatkowka to bylaby bajka w porownaniu do tego co nam w gimnazjum fundowali (jakakolwiek gra to byl juz powod do radosci) - przewroty, skoki, wygibasy, cwiczenia, bieganei - ogolnie lekkoatletyka. Klasa sportowa, a zero sportu (gier) xD

8

@michal26 Dobrze prawisz, polałbym Tobie ale za daleko.
Czytając całego tego tasiemca widać pięknie dwa obozy "za" i "przeciw", praktycznie ludzi po środku nie ma.
Społeczeństwo podręcznikowo podzielone.
Każdy ma swoje argumenty, że z jednej strony chroni przed najgorszym (i to w sumie tyle, żadnych innych korzyści, bo dalej chorować i przenosić można), a z drugiej równie dobrze można zejść na powikłania (albo przynajmniej zachorować).

Czy w takim wypadku, niezależnie od stanowiska, nie kończy się to tak czy owak na loterii?
Bez szczepionki jest pewne marginalne ryzyko, że choroba mocno tyłek skopie.
Po szczepieniu można nadziać się na powikłania.
Nie znam dokładnych cyferek (ach te rzetelne media i przedstawianie pełnego obrazu sytuacji), ale spokojnie można powiedzieć, że oba fronty najgorszych scenariuszy są bardzo nisko prawdopodobne.

Zatem sprowadza się to do dylematu - konsekwencje naturalnego wirusa (z którym życie ma do czynienia od x lat) czy konsekwencje syntetycznego szczepienia, których dokładnie nie znamy (jest już dość dobrze przebadany, ale nadal - kwestie długoterminowe są największą zagadką).

To sprowadza mnie do mojego stanowiska - kto chce niech się szczepi, kto nie ten nie. Ja obecnie się wstrzymuje, ale nie powiem, że tego zdania nie zmienię w zależności od rozwoju badań dotyczących szczepienia.
Ewentualnie jeśli korzyści z zastrzyku będą większe niż obecnie - wtedy ustawię się w kolejkę.

Na ten moment mamy tylko odwieczną "wojne domową" - czyli to co serwuje nam władza odkąd tylko pamiętam ;)

0

@Andi18 A z racji zboczenia zawodowego zapytam: co było na zaliczeniu? :v

1

@Andi18 Ahh, skąd ja to znam, chyba każda uczelnia musi mieć takiego gościa :v Grunt że zdane ^^

1

@Andi18 A cwaniak, na zaliczeniu chciał ściągać xd
RJtek wam z kompów nie wyciągali? :D

0

@Andi18 Xampp to był rak na studiach (człowiek sobie to uświadomił gdy zaczał używać innych rzeczy :v), MySQL w życiu nie uzywałem, ogarniam inne ale SQL to SQL, tylko składnia trochę inna - co potrzeba xd

2

@JarekS Bo FIFA/FM tak nie działa i tam wszystko jest proste

0

@fcbarcafan19 nie dali bo być go nie powinno, powtórkę sobie obejrzyj

0

Hiszpania 1:1 Włochy, Morata

5

@dawo17 @marSON No cóż, z komentarzem wyszło mi jak i naszym piłkarzom - zesrałem się zanim dobrze usiadłem

4

Polacy mistrzowie rekordów:
- pierwsze czerwo
- pierwszy samoboj
- pierwsza repra poza turniejem :v

2

Szkoda tylko orzełka, któremu skrzydełka połamali i dzióbek wyrwali...

0

Ale co wakacje opłacone z PZPN mieli to ich, dla nich to sukces, po co więcej :3

2

Chciał się jakoś pokazać w meczu i pokazał.

Składam petycje o wywalenie gościa z kadry za spiskowanie przeciw narodowi

1

@Barwindg Bramka jest jedna a piłki są dwie

0

@clyde Przez konfidentow dobre dziewczyny patrza na swiat zza krat...

0

@BorzyKrzys Kto pamięta starsze internety ten pamięta też hasło "nie karm trolla".
Ludzie tutaj widać tego chcą skoro czytają i komentują. Może im się podoba taka zabawa, brakuje im czegoś w życiu i w dyskusji nadrabiają braki.
Stop making stupid people famous.

1

@MesQueUnClub_87 W końcu to też Laporta postawił na Guardiolę, który w tamtym czasie też był trenerskim świeżakiem (Kurs trenerski ukończony w 2006, w 2007 Barca B, w 2008 główny zespół), a klub był w trudnej sytuacji (sezony 06/07 i 07/08 nie były udane, ostatni skończył się nawet gorzej niż obecny i graliśmy w eliminacjach do LM).

Albo miał nosa, albo farta. Teraz ma okazję ponownie błysnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?