0

@damian16161212 W sumie o każdym sporcie ktoś tak powie.
A jak już lubisz dany sport to patrzysz na niego o wiele głębiej - analizuje aż taktyki zespołów, zwracasz uwagę na występy danych zawodników, kibicujesz swoim faworytom.
Każdy sport ma swoją głębię - tylko musi coś "kliknąć" aby chcieć to poznać ;)

0

"Kerch bridge on fire, your defence is terrified"
To chyba brytyjski pub, ale z ukraińskim morale :D
Happy birthday Mr. President!


https://9gag.com/gag/aVbWPjv?ref=android

1

@Barwindg idealna okazja żeby chmury przykryły całe niebo :3

0

Szkoda przedłużać subskrybcji C+, 6 dych miesięcznie za takie cyrki to już wolę pirata xD

0

@clyde bo z Dembele z rosyjska ruletka - albo wpadnie samobój z 80m albo bramka kolejki zza pola karnego - piłkarze też to wiedza :v

0

@Kamilos84 Xavi zabierze koszulkę Gaviemu, jedna literkę przemaluje i będzie rozgrywał. Messi z Suarezem wrócą walić brameczki, w obronie jeszcze na rok Alves i tryplet nasz

1

@Rothan1 Prawo Bernabeu - ilosc irytujących mord w kadrze pierwszego zespołu jest wprost proporcjonalna do ilości upokorzeń odnoszonych w ostatnich latach.
Mają potknięcie i pokazuje swoją prawdziwą twarz:p

0

@RoberDzik SpaceX. Dobranoc.

0

@Janas11224 kuffa, i po makale :|
Ale dzięki! :D

3

0

@Janas11224 przeczytałem, cieszę się że na to trafiłem.
Fajnie zebrane w kupę, podparte wypowiedziami.
Tylko pytanko - miałbyś może źródło? Chciałbym dotrzeć do oryginalnego artykułu po angielsku ;)

4

@katalonczyk112 Wojna nuklearna to jest samobójstwo. Nawet jakby Putin miał wyjebane i chciał za sobą pociągnąć wszystko to czy jego generałowie/sztab też byliby skłonni do pójścia za nim do grobu?

Myślę, że nikt nie użyje atomówek. To jest jednak całkowite zniszczenie ludzkości, w najlepszym wypadku cofniemy się dekaaaady w rozwoju cywilizacji.
Nie da się nie zdawać sobie z tego sprawy.

Albo jestem po prostu naiwny i głupi, równie prawdopodobne :v

18

@Sulimo nie jesteś ślepy, po prostu niektórzy zobaczyli dekolt kobiety i wystrzeliło B-)

2

@mekston bo to Antonela, co drugi stąd pewnie pod jej fotki z insta leci co wieczór... Jej kult jest tu większy niż niejednego piłkarza...
Ale dawajcie więcej, fajnie się czyta :v

0

@Kozinho. -mam dwie wiadomości
- dawaj zła
- ucięliśmy nogę
- a dobra?
- kontuzja się nie odnowi
- :D

5

@AmigoBlancos madrycki humor, taki niezbyt zabawny.
2/10 na zachętę, zadzwonimy do pana

1

@LS Bez Premium tej platformy już się nie da używać. Nie chce mi się też na każdym możliwym urządzeniu kombinować jak je zablokować, 25zl to nie majątek, warty wygody.
Ale faktem jest, że YT schodzi na psy taka politykę, ale przez monopol na rynku mogą robić co chcą :)

0

@usztafik jaki kraj takie gwiazdy :v

1

@Medium milion razy bardziej będę szanował gościa, który dyma całe życie w gówno robocie za gówno pieniądze i jedyne co ma to podwyżka minimalnej niż patologie siedząca na zasiłkach i ciągnących tylko pieniądze. Ha tfu na nich.
Wzrost minimalnej to tragiczny pomysł...

2

@NaFazieHitman Hajto może się wypowiadać na temat morderstw, kolizji drogowych, łamania prawa.
Na sporcie to on się nie zna

0

@sebo939 frustracja kibiców i tak była już wystarczająca, brakowało tylko tej SSmanskiej mordy cieszącej się z gola xd

0

@FCB_dimiC a później się dziwić czemu ludzie za kraj walczyć nie chcą :v
Niech to jebnie w końcu na dobre, szybki restart za granicą

0

@Barca_Big_Moment no ja nigdy bym go nie posadził o myślenie. Chyba że liczy coś ze swojego wzoru, wtedy tak jakby myślał

9

Zapomnimy zaraz o tym meczu.
Tak jak zapomnieliśmy, że Hajto zabił kobietę na pasach i nie poniósł za to konsekwencji.

0

@Worny Lewy zamienił kibiców z Niemców na Hiszpanów.
To chyba warte więcej niż kolejny milion do wypłaty xD

0

@Kgorecki2500 Niby jest dobrym sendziom na ich standardy, ale ogulnie fszyscy sendziowie w Hiszpanii som suabi. Gupie blendy, brak kontroli nad spotkaniem, kątrowersje.
Cienszkie te sendziowanie w LaLiga, oj cienszkie

4

@FC1899Barca krokiem w przód w rozwoju jako cywilizacja będzie moment, w którym zaczniemy gloryfikować ludzi zmieniających świat zamiast pseudo-celebrytow, których jedynym osiągnięciem jest bogata rodzina lub sprzedawanie własnego ciała...

1

@alwaro kupuje bilety dla rodziny i wszyscy wyjeżdżamy, jak najszybciej.
Ginąć za prywatne niesnaski napchanych kasa polityków? Nie ma opcji.
To już inne czasy, a ja za bardzo cenię sobie swoje życie by być mięsem armatnim.

0

@FC1899Barca to akurat dobre wieści :D

1

@koksik2700 myślałem że to zarodki Białorusinów :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?