Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bogan też już anulowałem, szkoda 6 dych :P
0
@Bogan a można było - zwróciłby się chociaż hajs za abonament Canal+ XD
0
@Rewolucja123 Widać że chłopak zakłada, iż każdy kibic tutaj jest nieobiektywny i jest hipokryta ;)
Taki to kolega, który chce tylko porozmawiać. A spróbuj mu zarzucić prowokacje... : D
0
@katalonczyk112 wystarczy, że Xavi będzie go wystawiał co 4. mecz :v
2
@koksik2700 Ważne osoby w państwie muszą pracować w solidnych warunkach! A to drogie rzeczy są! Prywatnym samochodem mają jeździć? Do bufetu na schabowego chodzić? To biuro jednej z najważniejszych osób w kraju, musi być na bogato, reprezentatowac coś! :D
0
@ObiwanKenobi faszyzm, antysemityzm - a jakieś wady to on ma? :D
4
@bartas97 #300zl XD
1
@tbas Zasmuciło mnie to, że musiałeś zaznaczyć ironię w tak oczywistym wpisie :|
4
@Bocheno1 udawać kibica głodnego dialogu też potrafię ;)
Ale mam swój klub i gadam z jego kibicami, a nie przeciwnika.
Jak kumpel kibicuje Realowi to pogadamy jak ludzie, ale losowa osoba z internetu? Prędzej troll ;)
1
W sumie gdyby Messi wrócił w kolejnym sezonie to byłby takim Roberto Idealnym.
Zagrałby na każdej pozycji jako zapchajdziura, ale faktycznie z solidną jakością xD
0
@PatrykBarca @mr Barca A jak z jakością tych lokali? Bo nawet chcąc zjeść cokolwiek parszywego ma się pewien "standard" xD
0
@michal26 @LionelM95 Łączymy się w bólu :D chyba trzeba po prostu z tyłu lodówki albo zamrażarki trzymać coś paskudnego na czarną godzinę :p
0
@Hrzan 8minut z Realem. Ale mi morda wyschła od plucia na nich :/
1
@LionelM95 ktoś tu dissuje się, toast moge wznieść
0
Jak wasze miasta radzą sobie z gastronomia nad ranem? U mnie o tej porze pustki - może u was bardziej bogato? ,,,,
0
@pike_najlepszy gość sobie sam rujnuje dobre imię. Tyle razy mówił że odejdzie jak będzie trzeba - a jak widać dalej jest i ciągnie na hajs klub aż miło xD
Tak, dostał taki kontrakt i mu się należy - ale będąc tyle lat w klubie gość chyba wie co to oznacza dla finansów.
No ale jest biznesmenem więc ma pewne priorytety.
Jest legendą, ale już nie przyszłym prezydentem. za dużo prywatnego smrodu.
Sam sobie winny
0
@Rust_Cohle jeśli brak 2 środkowych obrońców eliminuje nas z LM to czego my chcemy tutaj szukać?
Niby taka szeroka kadra, a przy pierwszym problemie wszystko pizglo :D
10
Prędzej Baja nam odda miejsce w LM charytatywnie niż Inter nie wygra z Pilznem....
Jesteśmy w LE po 4 kolejkach i tyle.
AC Milan V2 - paski na koszulkach też mamy
0
@Survier obie drużyny nie grają ładnie, ale nie trzeba mówić która jest od lat skuteczna pomimo braku efektowności :/
6
Barcelona zaliczyła większy zjazd niż kariera CRa :/
0
@fcbfan1993 moze i Jezusek nauczał by nadstawiać drugi policzek, ale ile można.
Dopóki święte krowy doją ten klub "swoją miłością" przy tym dając zero (a nawet minus) sportowo to my możemy co najwyżej walczyć o Puchar Gampera - który i tak przegraja ze swoim mentalem :v
2
@Adamski69 Real miał klątwę 1/8 Ligi Mistrzów swego czasu.
My ich przebiliśmy, mamy klątwę fazy grupowej LM XD
0
Czyli naszym głównym rywalem z Madrytu od teraz jest Atletico? Bo na Real to za wysokie progi z taką grą XD
0
3:0
Barcelona pójdzie dziś jak burza ;)
0
@barcelonaLM nie została przypadkiem aresztowana?
0
@Kessie spadła na Łódź Bałuty, straty wyceniono na 21zl 37gr
0
@Rust_Cohle w takich momentach zwłaszcza boli świadomość, że gdzieś ten punkcik więcej powinien wpaść przez błędy przeciwnika, ale resztę historii znamy.
Czasami taka sprawiedliwość kiedy szczęście nie sprzyja jest decydującą dla losów sporej części sezonu.
Wiadomo, raz na wozie raz pod wozem, ale tego nieprzyjemnego uczucia pozbyć się ciężko :/
0
@Medium A kto powiedział że to był przypadek :v
1
Finalnie mamy 615 z prawie 4.500 socios... Toc to kryminał xD
0
@tristan87 wie że rozrywki na boisku nam nie zapewni to nadrabia jak może :v