0

@panczo a jak w tym wypadku ma się ten wkład 5k, który gość przyniosł do kwoty, którą dostał?
To jest jakoś od siebie zależne? Bo jednak brzmi to dziwnie, że można dostać rzędy wielkości większą kwotę niż ma się swój wkład.
Idąc tym tropem - można mieć zerowy wkład i dostać jakiś grant?
Podpytuje z ciekawości, chciałbym się dowiedzieć więcej :)

11

Mam nadzieję, że ta sprawa skończy się wyrokiem więzienia.
Albo dla Alvesa jeśli jest winny, albo dla tej kobiety jeśli to sobie wymyśliła.
Tak czy owak ktoś w tej sytuacji powinien siedzieć - ilość lata taka sama w obu przypadkach.

0

@panczo za dużo było wałków, aby wierzyć w szczerość i wątpić w przekręty.
Ale fajne spostrzeżenie, dzięki za wpis ;)

2

@AFA90 wejść na notatnik to jak wejść do fabryki azbestu - rak gwarantowany xD

0

@against_modern_football za taki post już plusik i dziękuję, bo się czegoś dowiedziałem ;D
Uzupełnienie jednak pomaga :p

0

@require skomentuje to dwiema literami: X D

Polska scena polityczna to ściek, niby wielcy wrogowie, a skacza po partiach jak Polka na Erasmusie po Hiszpanach.
Raz wielcy przyjaciele, a raz wielcy wrogowie.
Ich słowa można spuścić w rynsztoku, tyle są warte.

No ale ludzie im wierzą...

0

@Azi to cała polska polityka - oni chodzą do sejmu jak student turystyki chodzi na wykłady, ale oni za to biorą kupę hajsu.

Czyli skoro raz zagłosowali przez pomyłkę to znaczy że w przyszłości wszystko mogą przegłosować przez pomyłkę.

Cyrk na kółkach, za który płacimy xD

Tfu w mordę każdemu politykowi i jego rodzinie.

0

@require skoro nie potrafią zagłosować poprawnie to co oni tam robią? To nie usprawiedliwienie, to dodatkowe uderzenie w Konfe ;)
No ale cóż, konfa w pigułce xD

0

@El dominatore gość jest Mr Worldwide, tylko my takie tlumany niedouczone co nie rozumieją 15 języków :D

1

@IronSanHybrid Każda partia Polaków wydyma. Wybory to tylko bujda i pozory wyboru. Finalnie zawsze będzie tak samo.

A Ty człowieku oddawaj swoje wypracowane pieniądze na ten cyrk...

Jak mieszkać w Polsce i nie czuć się jak wydymany śmieć? XD
Nie dość że kupa hajsu z wypłaty idzie na państwo to jeszcze podatki na każdym kroku.
Pasożyt od swojego dawcy już mniej zabiera niż świnie przy korycie zabierają ludziom xd

0

@Piotr777 ano fakt, zamknięcie się na te dwie partie jest słabe, tylko każda inna jest też lipna.
Tutaj akurat jest ten problem, że po prostu wszyscy to ściek, w Polsce nie ma żadnej sensownej opcji.
To jest jeszcze gorsze niż wybór tylko jednego z dwóch...

I weź tu człowieku cokolwiek zrób na wyborach xD

Nawet pusty głos nic nie pomoże. My nie mamy mniejszego zła do wyboru - wszystko to jednakowe zło xd

Jako osoba mało zainteresowana polityka jestem całkowicie pozbawiony możliwości wyboru :D

1

@Jakub1513 od lat tylko maszynka do włosów z różnej długości końcówkami :D
Na gladziutko nic lepszego niż klasyczna żyletka (nie jednorazówka czy te plastikowe z 30stoma ostrzami) i jazda :D

0

@Nazio87 Rum że Sprite, whisky że Sprite, czysta że Sprite. Wszystkie smakują jak złoto.
Dobry kurla ten sprajt

0

@Matheu12 Awans na użytkownika z redaktora to myślę, że trochę za duzo, nawet za takie bezmyślne wpisy.
Na pewno przydałoby się takiemu gostkowi zalecić mniej udzielac się na LaRambli :D
Niby każdy może mieć swoje zdanie, ale też każdy może skrytykowac czyjaś opinie, a LaBomba robi to idealnie xD

3

@Batys No właśnie daleko jej do zwykłej rakiety, pod wieloma względami... Przebija Saturna V, chyba tylko przegrywa z SLS pod względem ciągu.
Ma być w pełni reuzywalna (co w przypadku rakiet jest krokiem milowym, zapoczątkowanym przez SpaceX już przy okazji rakiet Falcon9).
Infrastruktura, o której wcześniej nikt nawet nie myślał (ramię łapiące lądujący booster - brzmi jak sci-fi).

Także napisać, że to tylko kolejna rakieta to jak napisać, że Piramidy to tylko kolejna budowla na świecie :D

38

Laski kiedy widzą, że @VegetaPolska napisał:
https://9gag.com/gag/aQEozz2?ref=android

0

@Rust_Cohle w FIFIe można chyba damskimi reprezentacjami grać. Jego prywatny harem :v

0

Podczas gorszego okresu Sergio Busquets'a i tej ilości negatywnych słów w jego kierunku, chciałbym ocieplić trochę wizerunek naszego pomocnika przypominając jego niesamowitą asystę do Leo Messiego w El clasico w 2011r przy golu na 2:0



Ehh, piękne czasy to były :v

1

@QuentinTarantino ja kupiłem MW2 z 2022 i to był mój pierwszy CoD, który posiadam (BF fanboy here). Do tego pierwszy FPS na kontrolerze w życiu.
Finalnie jestem mega zadowolony, ludzi gra cała masa i nie ma problemu ze znalezieniem gry w jakimkolwiek trybie.
Nie żałuję ani trochę i jak na ten moment pykam bardzo dużo :D

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

5

5

Puyol, Iniesta i Xavi wiedzieli kiedy zejść ze sceny. Szkoda, że pozostała część ekipy tego nie potrafi :/

0

@Cotutajsiedzieje yup, kraj anglojezyczny prawdopodobnie, a wszyscy troje mówią z dziwnym słowiańskim akcentem, ale nie znają siebie xD
I są spermiarze którzy płacą takim szonom hajs xD
To już Vegeta jest lepszy bo tylko pisać z nimi próbuje xD

6

@Sensible abstrahując od Waszych śmieszkow - ten filmik to promo jakiegoś szona na onlyfans xD
Kiedy myślisz, że straciles cała wiarę w ludzi to ktoś taki sprawia, że tracisz pokłady tego o czym nie wiedziałeś, ze jeszcze istnieje xD

0

Jarek lub Michał po ZP!
Widząc te Nicki przy wiadomościach można w ciemno czytać ze świadomością, że content będzie wartościowy.
Dla januszowego czytacza rambli zapadliscie w pamięć, tak trzymać chłopaki! :D

1

@Barca1992 ludzie są głupsi niż się może wydawać :/

35

Podobno memy o Vegecie dostają zielone.
Nie ma to znaczenia, bo i tak chciałem to wrzucić :v
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/qnc2VnpDkJRA9ZbgYAS1dqQiCYeRBQe3.png

0

@_Adek_02_ w niektórych zupach top albo pieczona w sosie chrzanowym - wtedy smakuje najlepiej

2

@AllBundy He He Herbata mi stygnie :/

0

@Janas11224 Kadzidło trzeba odpalić, nick zobowiązuje :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?