4

@Medium Rozumiem, że dla Ciebie pieniądz nie jest potrzebny i żyjesz z tego co znajdziesz albo zadowala Cię sama egzystencja.
Mnie to jednak nie zadowala - nie po to spędziłem lata w szkole i na studiach, później na kursach i na samodoskonaleniu się (które jeszcze wiele lat będzie trwało, mając ambicje człowiek ciągle będzie się samodoskonalil) aby tylko egzystować.
Wypracowuje sobie komfort i zajebiste życie, które ktoś mi zabiera żeby dać tym co wola walić w ch....
Także nie pieprz mi tu idealistycznych głupot.

Jeśli sam fakt że pojawiłem się w danym miejscu i danym czasie sprawia, że niezależnie od poziomu toksyczności mam trzymać się tej relacji to chyba coś z tym rozumowaniem jest nie tak .
Nic nikomu nie jestem winny, nikt mi nic nie dał za to że jestem.

17

@Medium Więcej radości dał mi Messi swoją grą niż ten kraj uprzykrzający życie ludziom chcącym po prostu pracować i robić swoje ;)

1

@kamilkrycha Eldritch Horror, nawet bez dodatków (ale jak się wkreci to człowiek nie odnowi dokupić) - chyba moja ulubiona, klimat co-opa, w którym gra Tobą poniewiera :D

1

@IronSanHybrid Husarz podczas szarży! Duma! XD

4

@Krzysiek_FCB brzmisz jak gość , który obstawił wygrana Leicester w PL - to nie może się wydarzyć :v

0

@UmtitiGOAT można kibicować w środę Leo, gdyby nie to bóg inaczej by świat stworzył :p

0

@Faro Przecież podobno Niemcy zazdroszczą Polakom dobrobytu, także nie byłbym taki pewny.... xD

1

@Faro Kurla, jak to od somsiada to nawet nie tyle co można brać, ale nawet się powinno! :D

2

@Faro jak dają to brać :D
Za błędy po stronie aplikacji odpowiada administrator/właściciel :p

0

@kosiarz92 Wieczorem każdy dwie kreski sobie strzeli ku Jego pamięci? :D

1

@Borneo co za kretyni, kolejny raz interes osobisty jest ważniejszy.
Skoro Ukraina potrzebuje obrony to może naszych polityków do walki tam wysłać?
I Polsce to pomoże, i Ukrainie (zawsze to jakieś mieso armatnie albo przynęta :p)

0

@BulaKG czyli jeśli nie zapłacę to nie dam rady korzystać z serwisu. Nie wiedziałem, że ten portal jest płatny, bo jeszcze parę dni temu tak nie było ;)

Poza tym, brak adblocka jest wystarczające aby sobie zarobili na mnie, ale jak będą problemy to i on się pojawi ;p

7

@Redakcja
Tak obecnie wyglądają reklamy na telefonie z androidem:
https://ibb.co/sKqBKKb

Nie wiem z kim współpracujecie, ale ten ktoś odwala grubą fuszerkę.
Nie ma tygodnia gdzie reklamy nie odpychały od używania serwisu.

Dzisiejszy błąd jest już przegięciem, nie idzie korzystać ze strony.

Prośba o potrząśnięcie kim trzeba ;)

0

@DonMatteo901 jaki kurs na podarowanie gola przeciwnikowi przez Krychowiaka?

2

@GeneralXavi wystarczy,że zaczyna się robić gorąco - nie muszą zamykać granic żeby było wiadomo że coś się będzie działo.
24h i jestem z rodziną za granicą - za ten kraj nie uderzę się nawet w mały palec u stopy, nie mówiąc już o oddawaniu życia.

A jakbym nie mógł wrócić bo więzienie? Cóż, lepsze to niż umierać za wielkie aspiracje małych ludzi ;)

0

@Faro byle przeciwnikiem, a sam zacząłem. Teraz to lubię i chce ograniczyć, ale nie rzucić.
Śmierdzi, średnio dobre ale lubię tę czynność ;)

0

@Zoker Czy muszę zajmować się daną dziedziną, aby ocenić czy ktoś wykonuje poprawnie swoją robotę, znając wytyczne wedle których powinni postępować? :D

Czyli sędziowie hiszpańscy są ogólnie zayebiści, bo sędziują w najwyższej klasie rozgrywkowej jednej z 5 najlepszych lig świata?
Z taką dedukcją nie podyskutuję, nie mam racji i zamykam mordę, wygrałeś batalię :)

0

@Zoker A może oni po prostu są słabi w swojej robocie i nie zauważyli coś co powinni? Prędzej to niż inna interpretacja, oni są zbyt tępi żeby cokolwiek analizować :P

0

@GeneralXavi Real nie daje na bombelki :/

1

@Krzychu1010 daj jej chłopaka, który nie pyta w internecie o prezent dla niej tylko pomysli albo porozmawia z nią czego może potrzebować ;)
A jak masz już kogoś pytać to jej koleżanek
Ramble też zapytasz gdzie iść na randkę albo w jakiej pozycji to robić? XD

1

@norbi77 według kibiców z Madrytu to było czysto, nie spodziewał się, chronił głowę, poza tym oni nie mówią o sędziach :v

0

@Anonymus0608 Miałem takie znieczulenie przy jednym zabiegu, ale bólu głowy nie pamiętam ani trochę.
Nie pamiętam też aby ostrzegali mnie przed bólem głowy.
Więc chyba to mocno indywidualne - albo ignorowałem podświadomie ten ból :D

2

@Quarhodron Vini sprowokowany - to dobry chłopak i się tak nie zachowuje sam z siebie. A sędziowie okradli Real z punktów, ale oni o tym nie rozmawiają bo im oddadzą wymyślonym karnym w kolejnym meczu.
Pomogłem? :V

1

@AlexDark00 uważaj bo urazasz białe madryckie mniejszości na tej stronie xD

1

@michal26 Android TV to samo, tnie się sporo, potrafi się wgl nie odpalać, znalezc coś to masakra.
60 zł miesięcznie to zdecydowanie za dużo za takie coś

1

@Marcinss10 to już by nie był fart, bo dużo do końca :D
Czyli wg Wzoru Ogóreckiego ilość farta jest tym większa im późniejsza jest faza meczu.
Powinni usunąć doliczony czas gry, bo tam to tylko fart się liczy, zero skilla. Drugą połowę w sumie tez usunąć, bo tam też więcej już farta niż gry.
W sumie pierwsza polowe też, żeby pewne osoby nie miały o czym gadać i zamilkły xD

0

@Bogan też już anulowałem, szkoda 6 dych :P

0

@Bogan a można było - zwróciłby się chociaż hajs za abonament Canal+ XD

0

@Rewolucja123 Widać że chłopak zakłada, iż każdy kibic tutaj jest nieobiektywny i jest hipokryta ;)
Taki to kolega, który chce tylko porozmawiać. A spróbuj mu zarzucić prowokacje... : D

0

@katalonczyk112 wystarczy, że Xavi będzie go wystawiał co 4. mecz :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?