Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Medium Rozumiem, że dla Ciebie pieniądz nie jest potrzebny i żyjesz z tego co znajdziesz albo zadowala Cię sama egzystencja.
Mnie to jednak nie zadowala - nie po to spędziłem lata w szkole i na studiach, później na kursach i na samodoskonaleniu się (które jeszcze wiele lat będzie trwało, mając ambicje człowiek ciągle będzie się samodoskonalil) aby tylko egzystować.
Wypracowuje sobie komfort i zajebiste życie, które ktoś mi zabiera żeby dać tym co wola walić w ch....
Także nie pieprz mi tu idealistycznych głupot.
Jeśli sam fakt że pojawiłem się w danym miejscu i danym czasie sprawia, że niezależnie od poziomu toksyczności mam trzymać się tej relacji to chyba coś z tym rozumowaniem jest nie tak .
Nic nikomu nie jestem winny, nikt mi nic nie dał za to że jestem.
17
@Medium Więcej radości dał mi Messi swoją grą niż ten kraj uprzykrzający życie ludziom chcącym po prostu pracować i robić swoje ;)
1
@kamilkrycha Eldritch Horror, nawet bez dodatków (ale jak się wkreci to człowiek nie odnowi dokupić) - chyba moja ulubiona, klimat co-opa, w którym gra Tobą poniewiera :D
1
@IronSanHybrid Husarz podczas szarży! Duma! XD
4
@Krzysiek_FCB brzmisz jak gość , który obstawił wygrana Leicester w PL - to nie może się wydarzyć :v
0
@UmtitiGOAT można kibicować w środę Leo, gdyby nie to bóg inaczej by świat stworzył :p
0
@Faro Przecież podobno Niemcy zazdroszczą Polakom dobrobytu, także nie byłbym taki pewny.... xD
1
@Faro Kurla, jak to od somsiada to nawet nie tyle co można brać, ale nawet się powinno! :D
2
@Faro jak dają to brać :D
Za błędy po stronie aplikacji odpowiada administrator/właściciel :p
0
@kosiarz92 Wieczorem każdy dwie kreski sobie strzeli ku Jego pamięci? :D
1
@Borneo co za kretyni, kolejny raz interes osobisty jest ważniejszy.
Skoro Ukraina potrzebuje obrony to może naszych polityków do walki tam wysłać?
I Polsce to pomoże, i Ukrainie (zawsze to jakieś mieso armatnie albo przynęta :p)
0
@BulaKG czyli jeśli nie zapłacę to nie dam rady korzystać z serwisu. Nie wiedziałem, że ten portal jest płatny, bo jeszcze parę dni temu tak nie było ;)
Poza tym, brak adblocka jest wystarczające aby sobie zarobili na mnie, ale jak będą problemy to i on się pojawi ;p
7
@Redakcja
Tak obecnie wyglądają reklamy na telefonie z androidem:
https://ibb.co/sKqBKKb
Nie wiem z kim współpracujecie, ale ten ktoś odwala grubą fuszerkę.
Nie ma tygodnia gdzie reklamy nie odpychały od używania serwisu.
Dzisiejszy błąd jest już przegięciem, nie idzie korzystać ze strony.
Prośba o potrząśnięcie kim trzeba ;)
0
@DonMatteo901 jaki kurs na podarowanie gola przeciwnikowi przez Krychowiaka?
2
@GeneralXavi wystarczy,że zaczyna się robić gorąco - nie muszą zamykać granic żeby było wiadomo że coś się będzie działo.
24h i jestem z rodziną za granicą - za ten kraj nie uderzę się nawet w mały palec u stopy, nie mówiąc już o oddawaniu życia.
A jakbym nie mógł wrócić bo więzienie? Cóż, lepsze to niż umierać za wielkie aspiracje małych ludzi ;)
0
@Faro byle przeciwnikiem, a sam zacząłem. Teraz to lubię i chce ograniczyć, ale nie rzucić.
Śmierdzi, średnio dobre ale lubię tę czynność ;)
0
@Zoker Czy muszę zajmować się daną dziedziną, aby ocenić czy ktoś wykonuje poprawnie swoją robotę, znając wytyczne wedle których powinni postępować? :D
Czyli sędziowie hiszpańscy są ogólnie zayebiści, bo sędziują w najwyższej klasie rozgrywkowej jednej z 5 najlepszych lig świata?
Z taką dedukcją nie podyskutuję, nie mam racji i zamykam mordę, wygrałeś batalię :)
0
@Zoker A może oni po prostu są słabi w swojej robocie i nie zauważyli coś co powinni? Prędzej to niż inna interpretacja, oni są zbyt tępi żeby cokolwiek analizować :P
0
@GeneralXavi Real nie daje na bombelki :/
1
@Krzychu1010 daj jej chłopaka, który nie pyta w internecie o prezent dla niej tylko pomysli albo porozmawia z nią czego może potrzebować ;)
A jak masz już kogoś pytać to jej koleżanek
Ramble też zapytasz gdzie iść na randkę albo w jakiej pozycji to robić? XD
1
@norbi77 według kibiców z Madrytu to było czysto, nie spodziewał się, chronił głowę, poza tym oni nie mówią o sędziach :v
0
@Anonymus0608 Miałem takie znieczulenie przy jednym zabiegu, ale bólu głowy nie pamiętam ani trochę.
Nie pamiętam też aby ostrzegali mnie przed bólem głowy.
Więc chyba to mocno indywidualne - albo ignorowałem podświadomie ten ból :D
2
@Quarhodron Vini sprowokowany - to dobry chłopak i się tak nie zachowuje sam z siebie. A sędziowie okradli Real z punktów, ale oni o tym nie rozmawiają bo im oddadzą wymyślonym karnym w kolejnym meczu.
Pomogłem? :V
1
@AlexDark00 uważaj bo urazasz białe madryckie mniejszości na tej stronie xD
1
@michal26 Android TV to samo, tnie się sporo, potrafi się wgl nie odpalać, znalezc coś to masakra.
60 zł miesięcznie to zdecydowanie za dużo za takie coś
1
@Marcinss10 to już by nie był fart, bo dużo do końca :D
Czyli wg Wzoru Ogóreckiego ilość farta jest tym większa im późniejsza jest faza meczu.
Powinni usunąć doliczony czas gry, bo tam to tylko fart się liczy, zero skilla. Drugą połowę w sumie tez usunąć, bo tam też więcej już farta niż gry.
W sumie pierwsza polowe też, żeby pewne osoby nie miały o czym gadać i zamilkły xD
0
@Bogan też już anulowałem, szkoda 6 dych :P
0
@Bogan a można było - zwróciłby się chociaż hajs za abonament Canal+ XD
0
@Rewolucja123 Widać że chłopak zakłada, iż każdy kibic tutaj jest nieobiektywny i jest hipokryta ;)
Taki to kolega, który chce tylko porozmawiać. A spróbuj mu zarzucić prowokacje... : D
0
@katalonczyk112 wystarczy, że Xavi będzie go wystawiał co 4. mecz :v