7

@FC1899Barca panie Polaczku, chapanie pieniędzy jest dla złodziei z rządu i patusow na zasiłku, Pan może jedynie chapac dzidę po same bile

1

Teraz LaRambla ma "życiową" okazję, aby wpłynąć na przebieg meczu Barcy!
Wystarczy, że Robert przeczyta eksperckie komentarze Xaviem'u, a zaraz skończy się Roberto w składzie

1

@gumaz wyborców PiS :v

0

@endriuuu2 A według mnie zapłacić i out. Jednak wciąż może się podpisywać jako piłkarz Barcelony, a jak wiadomo u niego kręcą się też pozaboiskowe interesy, dzięki którym zarobki z piłki to tylko kolejne kwoty. Bycie piłkarzem Barcy jednak marketingowo może mu pośrednio coś dawać, zatem out

1

@koksik2700 jeśli specyfikację znalazłem odpowiednią to możesz wrzucić max 16GB RAM (max taktowanie nie wiem, trzeba poszukać jaki jest model płyty głównej). Zaleca się posiadać kości o takiej samej pojemności, także albo dokupisz sobie kolejne 4 o podobnym taktowaniu albo dwie nowe po 8.

SSD jeśli nie masz to na pewno zauważalnie poprawi czas odpalania kompa czy jakieś ładowania/obsługę plików.

Pytanie tylko czy to reszta podzespołów "nadąży" xd

0

@sintesox Barcelona nic nie traci, a może zyskać PRowo.
Poza tym, miło by było gdyby jednak okazało się, że szacunek wciąż ma jakąś wartość ;)

1

@ranger3120 no i narobił chęci.. Serious Sam 1 I 2 to klasyka, co człowiek zębów na tym zjadł to jego xD
Pora pokonać Mentala na poziomie mental xd

1

@Comentateiro Skoro ksiądz ma doradzać rodzinom to sam musi mieć swoją :D
Oddany pracy po prostu :v

0

@-barca4ever- to jakaś promocja jak na Shellu - droższa w cenie tej taniej?
Nie wiem z jakiej stacji korzystać na codzjen , byleby nie z psiego Orlenu/Lotosu xd

3

@Pawel13sz Araujo - bardziej przeczucie po tym co pokazał do tej pory, a Kounde chyba ma mniejszy ciąg na bramkę :p
Ale to przeczucie, gówno się znam xD

2

@Kapitan hawk wytłumaczenie się znajdzie - pierwszy mecz, debiut nowych, wspaniały klub któremu trzeba kibicować z całych sił - coś się zawsze wymyśli :D

5

Cytat z notatnika, z głównego artykułu:
"Oczywiste jest to – wbrew opinii najnowszych kibiców oponentów – że z przedsezonowych meczów nie można wyciągać daleko idących wniosków."

Niby to kibice Barcy mają kompleks Realu, ale zaznaczyć że to mała znaczącą porażka muszą, bo jak to tak ktoś może myśleć że Real jest gorszy xD
Nawet jak są na szczycie to w głębi duszy boją się powrotu na swoje miejsce :p

2

@wojopancer Podstawówka/gimnazjum, gdzie gnębienie biednych przez bogatych było ją porządku dziennym :p
Wczesny okres edukacji to najbardziej patologiczny czas w jakim musiałem sobie dać radę i tylko argument siły pozostawał :p
A później oczywiście "nieważne kto zaczął, macie sobie podać ręce".
Pluje na polskich pedagogów, tfu.

0

@Dieselzor ee tam, 8h bez wychodzenia z domu i fajrant, niech ma :3

0

@Kos111 nie mów nam co mamy myśleć

14

@Barca1992 przecież on brzmi jak wujek Staszek po paru głębszych, który dzieli się swoimi przemyśleniami na temat sytuacji politycznej... Co za kuffa dramat

1

@don'T.R.I.P.e dołączam do subskrypcji :D

0

@axegrinder zapomniałem że to był suchar, nie wypuściłem szybciej powietrza nosem i to mnie zmyliło ;)

0

@dawidor9 yup, temperatura wrzenia jest zależna od ciśnienia.
Dlatego w próżni(kosmosie) zdejmując skafander astronauta miałby problem z gotującą się krwią w żyłach, parującą woda w organizmie, etc

0

@sevs Paradoks Fermiego, mówi to panu coś panie Ferdku?
A tak serio - stwierdzenie że coś "musi być" jest przesiąknięte zbyt duża pewnością.
Patrząc na wszechświat jako całość, to jak nieprzyjaznym dla życia jest miejscem, można pomyśleć że życie jest "przypadkiem", "wybrykiem", "błędem".
Życie jest niewyobrażalnie kruche, zależne od czynników zewnętrznych.
Mamy to szczęście, że nasze sąsiedztwo jest spokojne. Gwiazda średnich rozmiarów będąca relatywnie spokojna, będąca w środku swojego życia (pozostało około 4,5 miliarda lat do zużycia pozostałego wodoru i przemiany w czerwonego olbrzyma), daleko od centrum galaktyki bez aktywnych czarnych dziur w pobliżu, brak wysokoenergetycznych rozbłysków mogących zmieść życie z powierzchni.
I tak dalej i tak dalej.

Być może faktycznie jesteśmy jedynym wybrykiem natury? ;)

0

@Kgorecki2500 wygląda jak pies

0

@Tomix_83 przyklasnąć wam mamy? Pogratulować ? Czy co mamy zrobic z tą informacją? :D
Ja wiem że taki sam post na kafejce by wisiał niezauważony, w pustce, bo nikt tam nie wchodzi. Wiem że chcecie się pochwalić przed somsiadem nowy zakupem.
Nie wiem tylko po co XD

1

@Rust_Cohle Tak jak powiedziałeś - jako osoba pochodząca z Podlasia czuje się urażony i atakowany przez @DaPidejpi.
Może i Podlasie jest jakie jest, sam z niego ciągle żartuję, ale ten wpis to po prostu wulgarna obraza przez Jego Ekscelencje Warszawiaka.
Stolyca zawsze wyżej s*a niż dupę ma :)

1

@FioletoweOczy pozostawiam na brzeeeguuuu

1

@pt9 i teraz kark mnie napie...la, a na udach dostałem wysypki

2

@Sttrikerr po tylu latach bez gry? Jeśli faktycznie by wrócił i grał na topowym poziomie po takiej przerwie to by znaczyło tylko tyle, że potencjał na historycznie dobrego obrońcę został zmarnowany przez leczenie u szamanów ;)
Ale to raczej mało prawdopodobne, kilka lat w sredniakach i fajrant

3

W końcu europejskie puchary bez Viaplay :D

2

@KrychaFCB no właśnie tak jak zawsze cieszę się z przegranej (tfu) Realu (tfu) tak teraz wolałem żeby wygrali, bo im to nic nie zmieni, a fajnie by było gdyby Betis trafił do LM kosztem murarzy i rzeźników

0

@ChampionLW to już lepiej roksa - pewniejsza inwestycja :v

0

@michal26 oznaczyć :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?