Blantozaur
Dołączył/a: maj 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na jakiej stronie polecacie oglądać mecze? Wcześniej używałem futbolhd, wykupowałem pakiety i oglądałem, znacie jakieś alternatywy? Oczywiście płatne jak najbardziej
1
Za Ronaldo specjalnie nie przepadam, ale widząc go tracącego taki mecz zrobiło mi się go cholernie szkoda
0
Gdzie polecacie oglądać skróty meczów?
1
Liczyłem na potrójną koronę, aby móc przypomnieć o pewnym komentarzu. Ale niestety plany się pokrzyżowały :
0
Futbolhd padło? :
0
Roberto w środku jest średni, na boku obrony bardzo dobry. Ciekawe ilu jest takich piłkarzy, którzy nie mieli tyle szczęścia i pozostali średnimi piłkarzami, bo nikt im nie zasugerował nowej pozycji, na której mogliby grać o 2 klasy lepiej xd
0
Nie tnie się, jakość jest jebitna, więc jeśli to nie jest hd to ja nie wiem co Ty nazywasz hd :D
1
Futbolhd, 10zł miesięcznie za oglądanie lig w hd, chyba 15 albo 17 razem z Ligą Mistrzów i Ligą Europejska :>
Lepsze to niż nc+ :>
1
Życzę Ci, abyś został kibicem Realu za ten spoiler......
39
Dzień w którym jest rozgrywany finał Ligi Mistrzów powinien być w kalendarzu na czerwono :D
0
"Zwołam nadzwyczajny kongres, by jak najszybciej wybrać nowego prezydenta, który mnie zastąpi - powiedział Blatter na dzisiejszej konferencji prasowej."
Albo nie odpowiadało mu, żeby jego rywal został prezesem. A taki kongres może wybrać inną osobę, która już będzie dla Blattera wygodniejsza ;D
1
Kibice Realu docenili Neymara. Studio TVP nie potrafiło. Skoro nasz odwieczny wróg potrafi, a publiczna, "obiektywna" telewizja nie potrafi to pora uczyć się hiszpańskiego i oglądać mecze w zagranicznej telewizji
2
Jeśli wygramy za tydzień to Twoje włosy powinny być już bordowo-granatowe. Granatowa farba już przygotowana? Zakład to zakład :D