1

Wyobrażacie sobie, aby np. taki Totti robił taki cyrk?
To jest lider zespołu, teraz potrzeba jaj i chwycenia sytuacji za pysk, a nie pozwalać spekulacjom się rozwijać. Wiadomo i tak, że zostanie, ale nie musi robic z tego medialnych przepychanek

5

@Kusco15 rasizm w czystej postaci. BLM to wirus zbierający żniwo większe niż corona

0

@TheMefju może Barca nie może sprzedać nikogo za dobre pieniądze, bo piłkarze zarabiają majątek, a jak nowy klub ma pokryć takie wyplaty to przy mniejszej kwocie transferu ma dodatkowe środki na spełnienie wymagań finansowych? :D

1

@DaPi to chyba rozchodzi się o brak sympatii do Neymara. Umiejetnosci mu nikt nie neguje, ale osobiście cieszę się że nie wygrał LM po cyrku z odejściem. I mam nadzieję, że nigdy nie wygra.

2

Finał finalem, ale że Dudka na mundial nie wzięli? :/

1

Nawet jeszcze nie przyszedł i już kontuzja
Przypadek? :V

1

Uuu aaaa Bayern

0

@karabast99 tradycją jest postawić średnia hawajska dla każdego

3

W tegorocznym finale LM duża część osób kibicuje jednemu klubowi bądź drugiemu.
Jednak nie da się nie zauważyć, że spora część tych preferencji oparta jest nie tyle na piłce bądź zawodnikach co na kraju z którego pochodzi dany klub.
A dokładniej ludzie sympatyzują z PSG bo Bayern to Niemcy.
Niemiec jest zły bo kiedyś coś było.
Podobny ton ma obecny ruch dotyczący pewnej grupy etnicznej.
Uraza do obecnego pokolenia za wydarzenia z przeszłości.

Nie mówię, że należy o tym zapomnieć, bo historia rzeźbi teraźniejszość. Tylko czy na pewno powinniśmy opierać swoje stanowisko nie ma podstawie tego co jest dziś tylko tego co było kiedyś?

Jak myślicie? ;)

0

@MESSIah16 BLM to ruch rasistowski. Change my mind.

7

Ta ekonomiczna siła Kataru jest właśnie tym czego piłka nożna potrzebuje tak samo jak Barca Suareza czy Busquetsa

1

@Comentateiro niestety Polacy wspierają siebie tylko kiedy jest karabin przy skroni albo bat nad plecami. Na co dzień to byleby somsiad nie miał lepiej - jak ma to złodziej pewnie, na pewno nie zasłużył.
Nie umiemy cieszyć się z czyichś osiągnięć. Nie wynosimy siebie wzajemnie na górę jak ktoś ma szansę tylko ciągniemy w dół żeby przypadkiem się komuś innemu nie udało.

1

jest i brameczka dla Polaka robaka :3

6

Wielkie TAK dla powrotu Neymara...

... do Santosu

3

@LuisSalvano Netflix automatycznie ustawia jakość obrazu w zależności przede wszystkim od jakości połączenia, drugorzędnie bierze pod uwagę sprzęt (na starym laptopie i światłowodzie też potrafi zbić jakość).

Między 4k a FHD różnicę idzie zauważyć przy przede wszystkim odpowiednim rodzaju filmu/serialu. Jakieś krajobrazy, żywe kolory albo dużo szczegółów w tle będzie widoczna. Dalej jest odległość od ekranu oraz jakość ekranu samego telewizora.
Uparte oko zauważy różnicę, ale ja jako zwykly Kowalski miłujący technologię nie odczuwam specjalnej różnicy

0

@Ghostface Chcialbym się cofnąć do czasów kiedy dragi lepiej kopały :/

0

@arasz1819 Panie Lahey, to wódka przez Pana przemawia

0

Shisha wyborcza to dziś?

1

@Danny Gaucho Według moich obliczeń to tak

0

Do jednego ten wirus się przysłużył - w końcu po 2 latach napisaliśmy prace i bronimy się.
Trzeba wybrać odpowiednie gacie do koszuli :D

2

@Joey a podeslesz piwko kurierem? Na kaca bym wypił Twoje zdrowie bardzo chętnie xD

0

@NeroTFP Gościu, gdzie Ty byłeś kiedy ja pisałem swoją maturę :/

0

@Jakchcesz Chociaż jedna osoba mnie utrzymuje przy nadziei :D

0

@Jakchcesz Cały czas odnoszę wrażenie, że mój wpis został odebrany poważnie.
No trudno, może kiedyś ludzie zaczną odróżniać absurdalne żarty od prawdziwej opinii..

0

@Explode no cóż, instynktów nie oszukasz :3

1

@Maearss 8 pytanie jest mocno zawężone. Brakuje na pewno opcji "inne", pasowała mi tylko znajomość angielskiego i umiejętności miękkie. Zdecydowanie powinno być coś o kursach/samodoksztalcaniu, które pomogło znaleźć pracę ;)

3

Nie wiem dlaczego ludzie boją się protestów w USA, przecież grypa zabija rocznie więcej ludzi :v

0

Black Hive Mattress

1

@Cochise Jedno słowo: Ronaldinho

1

@Chakalaka Widzę, że znasz temat. Chciałbym poczytać więcej by lepiej zrozumieć czarną stronę naszego śnieżnobiałego rodaka. W naszym krajue ma status boga, także jakiekolwiek negatywne jego strony chciałbym umeć poprzeć argumentami. Gdzie mogę doczytać więcej? Ciężko dziś o rzetene źródła informacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?